Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widzę wesoło to zobaczcie tytuły filmów https://www.facebook.com/jebzdzidy/photos/a.172660259500812.26679.136504313116407/808995115867320/?type=3&theater
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    https://www.facebook.com/januszetuningu/photos/a.1537928183116805.1073741828.1537924166450540/1651034528472836/?type=3&theater 3 lift
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widocznie w twoich to ostateczność w moim przypadku mam innych chętnych
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.marput.com.pl/ tam serwisujesz?
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kapie mi oliwa spod silnika Kogoś polecacie gdzie podjechac?
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    lipa była i będzie a szkoda.... R8 http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/salonowe-maniery,176827.html
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak by co mam kawalerkę do wynajęcia http://olx.pl/oferta/kawalerka-os-nad-potokiem-CID3-IDbsNmW.html
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jaram się bo lubię słonko
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzisiaj w Radomiu popołudniu nawet lunęło nie pamiętam takiej pogody w te wakacje
  10. Na prywatnych posesjach pewnie 10 zł wzdłuż ul Lubelskiej od której z buta przelecieć kawałek i jest sie na miejscu Mowa o prywatnych posesjach Na mieście też będą wyznaczone parkingi ale trzeba autobusem podjechać http://radom.gazeta.pl/radom/1,36624,18513309,air-show-radom-2015-program-dojazd-bilety-najwazniejsze.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Radom_Wyborcza parkingi info http://airshow.wp.mil.pl/artykuly/strefa-widza/2015-07-06-parkingi-i-autobusy/
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    lecicie na air show?
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Madzia na 11 listopada?
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja mam ponad trzy lata moduł smd z klubu i w polifcie nie ma widniej na fotelach
  14. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wypadł z tych krzaków jak dzik
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://veedo.pl/internet,2,3026/poscig-jak-z-filmu-akcji-litewscy-policjanci-scigali-pirata-drogowego,1445942 Kolega przebąkiwał, że szuka. Dowiem się dokładnie i w razie czego dam znać. od połowy sierpnia jest wolne
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a szył by.... Tomaszu standard sie zwiększył kogo masz pw i cena też To moro fajne jestem za
  17. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Sie ma Nie mieszka artystka tj projektantka mody Stało się ... Porwałem sobie nalesnika kataną jeansowa guzikiem Gdzie podjechać by mi to ogarnęli?
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    https://photos.google.com/search/_tra_/photo/AF1QipOwtwxt23RyUC8a218xqKHTyB5zVLP3gSpSLCOQ pozdrowienia
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja w swojej a4 zakładałem na chorzowskiej w AG centrum, nie mam żadnych zastrzeżeń silnik pracuje na LPG bez problemu i różnicy pomiędzy PB. Instalacja zamontowana bardzo estetycznie właściwie widać tylko wytryski nic poza tym, nie pocieli żadnego plastiku pod maską co najbardziej mnie drażni u ludzi jak widzę powycinane otwory żeby jakiś wężyk puścić itp.. Tak więc jak najbardziej polecam. Sie ma ja zakładałem na Potoku ul Zbrowskiego naprzeciw biedronki estetycznie może d*py nie urywa ale jeździ ok https://www.facebook.com/nieoznakowaneradiowozy/photos/a.443606065751158.1073741828.443575339087564/706262602818835/?type=1&theater Moskalu Brawo za tempo prac na Struga
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  21. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o d*pach po niedzieli jak cieplej się zrobi i bardziej się porozbierają
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    własnie wsadziłem Sakure PRO L - Saka 60 Ah / 540 A i miałem o takich parametrach więc nie kombinowałem oraz świeczki NGK V Line 24
  23. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    poszukaj użytkownika"bey" czy jakoś tak z Radomia albo Krycha ze Starachowic chyba
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.