Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
widzę wesoło to zobaczcie tytuły filmów https://www.facebook.com/jebzdzidy/photos/a.172660259500812.26679.136504313116407/808995115867320/?type=3&theater
-
SPOTY RADOMSKIE
https://www.facebook.com/januszetuningu/photos/a.1537928183116805.1073741828.1537924166450540/1651034528472836/?type=3&theater 3 lift
-
SPOTY RADOMSKIE
widocznie w twoich to ostateczność w moim przypadku mam innych chętnych
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.marput.com.pl/ tam serwisujesz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kapie mi oliwa spod silnika Kogoś polecacie gdzie podjechac?
-
SPOTY RADOMSKIE
lipa była i będzie a szkoda.... R8 http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/salonowe-maniery,176827.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak by co mam kawalerkę do wynajęcia http://olx.pl/oferta/kawalerka-os-nad-potokiem-CID3-IDbsNmW.html
-
SPOTY RADOMSKIE
jaram się bo lubię słonko
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj w Radomiu popołudniu nawet lunęło nie pamiętam takiej pogody w te wakacje
-
Air Show Radom 2017
Na prywatnych posesjach pewnie 10 zł wzdłuż ul Lubelskiej od której z buta przelecieć kawałek i jest sie na miejscu Mowa o prywatnych posesjach Na mieście też będą wyznaczone parkingi ale trzeba autobusem podjechać http://radom.gazeta.pl/radom/1,36624,18513309,air-show-radom-2015-program-dojazd-bilety-najwazniejsze.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Radom_Wyborcza parkingi info http://airshow.wp.mil.pl/artykuly/strefa-widza/2015-07-06-parkingi-i-autobusy/
-
SPOTY RADOMSKIE
lecicie na air show?
-
SPOTY RADOMSKIE
Madzia na 11 listopada?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja mam ponad trzy lata moduł smd z klubu i w polifcie nie ma widniej na fotelach
-
SPOTY RADOMSKIE
wypadł z tych krzaków jak dzik
-
[A4 B5] Poszukuję samochodu do filmu fabularnego! Warszawa
lusterko angol
-
SPOTY RADOMSKIE
http://veedo.pl/internet,2,3026/poscig-jak-z-filmu-akcji-litewscy-policjanci-scigali-pirata-drogowego,1445942 Kolega przebąkiwał, że szuka. Dowiem się dokładnie i w razie czego dam znać. od połowy sierpnia jest wolne
-
SPOTY RADOMSKIE
a szył by.... Tomaszu standard sie zwiększył kogo masz pw i cena też To moro fajne jestem za
-
SPOTY RADOMSKIE
Sie ma Nie mieszka artystka tj projektantka mody Stało się ... Porwałem sobie nalesnika kataną jeansowa guzikiem Gdzie podjechać by mi to ogarnęli?
-
SPOTY RADOMSKIE
https://photos.google.com/search/_tra_/photo/AF1QipOwtwxt23RyUC8a218xqKHTyB5zVLP3gSpSLCOQ pozdrowienia
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja w swojej a4 zakładałem na chorzowskiej w AG centrum, nie mam żadnych zastrzeżeń silnik pracuje na LPG bez problemu i różnicy pomiędzy PB. Instalacja zamontowana bardzo estetycznie właściwie widać tylko wytryski nic poza tym, nie pocieli żadnego plastiku pod maską co najbardziej mnie drażni u ludzi jak widzę powycinane otwory żeby jakiś wężyk puścić itp.. Tak więc jak najbardziej polecam. Sie ma ja zakładałem na Potoku ul Zbrowskiego naprzeciw biedronki estetycznie może d*py nie urywa ale jeździ ok https://www.facebook.com/nieoznakowaneradiowozy/photos/a.443606065751158.1073741828.443575339087564/706262602818835/?type=1&theater Moskalu Brawo za tempo prac na Struga
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
o d*pach po niedzieli jak cieplej się zrobi i bardziej się porozbierają- SPOTY RADOMSKIE
własnie wsadziłem Sakure PRO L - Saka 60 Ah / 540 A i miałem o takich parametrach więc nie kombinowałem oraz świeczki NGK V Line 24- SPOTY RADOMSKIE
poszukaj użytkownika"bey" czy jakoś tak z Radomia albo Krycha ze Starachowic chyba- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE