Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
Sie ma Jaki aku do mojego ADR?
-
SPOTY RADOMSKIE
Robert auto przegoniłem poprawiło mu się ale i tak zajrzę
-
SPOTY RADOMSKIE
oj widzę że kompa na jesień trzeba wzmocnić http://veedo.pl/rozrywka,2,2554/scigaj-sie-w-nocy-tuninguj-auto-czyli-nowe-need-for-speed,1433607#referer=latest&page=1
-
SPOTY RADOMSKIE
takie kombi policyjne https://www.facebook.com/nieoznakowaneradiowozy/photos/a.443606065751158.1073741828.443575339087564/695145633930532/?type=1&theater
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,audi-a8-long-tdi-nie-awaryjny-silnik-19-tdi-130km-
-
SPOTY RADOMSKIE
ładny ten sedanik https://www.facebook.com/358464127632606/photos/a.511175725694778.1073741831.358464127632606/717216138424068/?type=1&theater
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
uchował sie też http://otomoto.pl/oferta/audi-a3-oryginalny-przebieg-87-600-km-ID6y6eFT.html#c15c6be2db
-
SPOTY RADOMSKIE
Sonar Auto Max. ceny walą najdroższe
-
SPOTY RADOMSKIE
troszkę zdjęć ciekawy profil https://www.facebook.com/auditography/photos_stream Witojcie Będę potrzebował wynająć busa na 9 osób w lipcu na 4 dni. Kogo brać pod uwagę i dla czego a kogo omijać szerokim łukiem. Dziękuję za podpowiedzi
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.tvn24.pl/katastrofa-na-air-show-wszystko-nagrala-kamera,547483,s.html dla niezdecydowanych https://www.facebook.com/photo.php?fbid=967718559929432&set=p.967718559929432&type=1&theater
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem ile w tym prawdy ale to nie to? http://otomoto.pl/oferta/audi-rs6-2015-rs6-avant-salon-polska-facelifting-ID4pahID.html#17187aa9b9
-
SPOTY RADOMSKIE
no jest to jakiś argument taka sytuacja https://www.youtube.com/watch?v=x_SYrszbm7I
-
SPOTY RADOMSKIE
ma byc bo mam wolne
-
Air Show Radom 2017
ostatnio takie maszyny zaleciały https://www.facebook.com/374421585920849/photos/a.377023848993956.101663.374421585920849/1109261885770145/?type=1&theater to nowość mają zawitać https://www.facebook.com/TunisTribune/videos/vb.205982072925/10153577040447926/?type=2&theater
-
SPOTY RADOMSKIE
pierwszemu po lewej uszczelka pod głowica poleciała ale dał rade https://www.facebook.com/TunisTribune/videos/vb.205982072925/10153577040447926/?type=2&theater typy mają być u nas nowe odcinki https://www.facebook.com/RMKlub/photos/a.584296101647574.1073741832.583657091711475/816225728454609/?type=1&theater Ps Moskalu pewnie 7 połatali
-
SPOTY RADOMSKIE
no nie widać raczej... http://motokiller.pl/237752/3x-Audi---2x-TDI-jest-moc
-
SPOTY RADOMSKIE
z tego co widzę to niebieski a w przypadku mnie to odpada wole barwe białą miałem już kiedyś niebieskie to w deszczu lipton straszny a głównie barwa światła nie przepadam za niebieskim odcieniem lamp przednich podobno krótka żywotność i tak źle i tak nie dobrze
-
SPOTY RADOMSKIE
z tego co widzę to niebieski a w przypadku mnie to odpada wole barwe białą
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakich żarówek używacie mowa o H 7 ? http://allegro.pl/zarowki-ge-h7-12v-55w-megalight-ultra-120-2szt-fv-i4854405430.html czy to http://allegro.pl/h7-tungsram-megalight-ultra-120-swiatla-2szt-f-v-i4849488914.html
-
SPOTY RADOMSKIE
ostatnia niedziela maja w przyszłym tygodniu w toporni mają rozpoczęcie sezonu vagi a kto sie wybiera ? jakaś stronka z info co będzie na fb jest ? jak jest to prosze o link link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/599332346859427/ myślę o niedzieli albo sobocie kwestia pogody http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,jon-olsson-zabiera-szczesciarzy-na-przejazdzke-swoim-950-konnym-rs6
-
SPOTY RADOMSKIE
w przyszłym tygodniu w toporni mają rozpoczęcie sezonu vagi
-
SPOTY RADOMSKIE
kolega też szuka b 7 jak coś ciekawego podeslijcie Sie ma jak by ktoś nie był koło Obi to takie wariaciki już czekają na placu https://www.facebook.com/MonsterShowProject
-
SPOTY RADOMSKIE
bynajmniej mnie czeka zbyt dożo wrażeń a dzień za krotki