Treść opublikowana przez krotki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
NO... - pięknie...- sami psychopaci - i jak ja mam być normalny??? hehehe - fotki jak tylko zrobi się ciepło i w końcu wypucuje autko
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
...taaaaaa... - widzisz Karol - ten gość nie wie czego chce hehehe - ja natomiast w ramach OT pochwale się że mam już nowe oponki Continentala 235/35/19 takie nowe nowe
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
...i bedziesz słuchał faceta który nawet sobie nie potrafi wybrać felg??? - Nowak - odkąd sie poznaliśmy zmieniłeś 4 komplety , a nie znamy się długo... :polew:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
szczerze? - - Avus o niebo lepiej
-
Spocik Lubuski :)
no pogoda nie nastraja do wychodzenia z domu
-
Spocik Lubuski :)
chopaki a co z dzisiejszym spotem? - będzie ktoś wogóle???
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
60 kkm rocznie dla przyjemności... - Paweł -a może chcesz na tym zarobić??? - jest taki jeden patent... .....TAXI..... :polew:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no to WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJJJJ -2 z przodu - piękny wiek... - echhhhhhhhh... - tyle rzecz przed Tobą :beer1:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
pewnie tak - a Ty już zdrowy? - poszukuje 19" - w sensie oponki w dobrym stanie - wiesz coś? ...conti , dunlop , pirelki???
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a mówiłem - dobry wybór Karol
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu... - blizniaki są o.k. - jedno zapasowe w promocji
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
4300 najjaśniej świeci - mnie osobiście denerwuje ta niebieska poświata w 6000... -sorki Yelo :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
ja też się postaram być
-
Spocik Lubuski :)
bawcie się dobrze ja dzisiaj odpadam - do rodziców w końcu musze pojechać bo wnuczka dawno nie widzieli
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
-tak )) - warto też pamiętać żeby nie kasować tego wszystkiego co 3 tygodnie :gwizdanie:
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
dobry wynik - klub się rozwija - dziękuję panowie że przenieśliście ten zlocik dzisiejszy na 12 - wreszcie mogłem być!
-
Spocik Lubuski :)
Zobaczysz jutro - dla mnie bomba
-
Spocik Lubuski :)
ja będę - świecacy znaczek już na aucie :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
- Spocik Lubuski :)
w tą niedzielę 12... - tak? - będę już miał zamontowany świecący znaczek "i robot" :gwizdanie:- [B6] Tylne lampy LED - przyciemnienie góry - Jaki kolor?
też masz te wieśniackie lampy? w sumie spray jest tani więc mogę zrobić 2 wersje -ta )) - zamówiliśmy ja w tej samej chwili... - moje leciały samolotem Twoje płynęły statkiem...- pamiętasz? - okazało się że statki pływają szybciej niż samoloty latają...- [B6] Tylne lampy LED - przyciemnienie góry - Jaki kolor?
Trzeniu... - góra ciemna dół czerwony... - ja swoje też tak mam zamiar zrobić... - na wiosne...- [B6 AVF] Pulsujące światła
masz ksenony? - może po prostu żarniki do wymiany???? - Spocik Lubuski :)