Treść opublikowana przez miedzikos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma to jak polatać nowym S8 ktoś wie jak wyłączyć blokade obrotów na postoju do 4k rpm ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, auto Emila jest przeciez na innych forach wiec nie przesadzajmy ze w ukryciu czy cos Auto to passat b5
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3M, Arlon, bruxafol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
27-30marca
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
No to ja odpadam bo bede na pewno na LowDaily
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać- [B6 AVF] Avant LZ5L
Krzychu, nie maluj tylko kup porządną folie w połysku i po problemie- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Tłumiki z 1.8T są p&p a końcówki za zamówienie, bo co to by były za przeróbki jak by każdy walił ultery- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
No w końcu jest temat świetna Ci się trafiła- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Widziałeś 2 tyg temu "setup"- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Tomek puki co nie ma co mojemu robić fot , przyjdzie na to czas- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
andr3i na foty przyjdzie czas jeszcze dużo do zrobienia Michal, rozkręcone do zdarcia lakieru z rantów i zrobienia na lustro, poźniej lakierowanie na złoty który będzie mega ciężkim wyborem Bart-s jeszcze raz dzięki Wandej tak to są 19- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Jako że w końcu zrobiła się pogoda czas coś zacząć działać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na pewno to dmuchawa, miałem to samo zeszlej zimy zimny lut musiał gdzieś być- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja Ci powiem tak. Jeszcze mnie to 3.0 trzyma. A co do zawiechy 1BE może wygląda.Ale 1BA rządzi. Co Miedzik robił z jagusiowym furakiem? Panie i Panowie dzięki za spota. Bawiłem się nieźle.Miło było poznać nowe twarze, wyjaśnić niedomowienia( niestandardowy:wink:), i zobaczyć stare mordy. Oby teraz częściej. Bartku, psułem go halogeny na żółto robiliśmy Miło było poznać w końcu- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Arek spoko gdzies mialem taki z pedzelkiem do zaprawek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin chyba dzis nie będziesz mógł spać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki również Jaguś nie ma sprawy- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
haha smerfowe ale tak calkiem serio w czerwonym bylo by fajnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Skubi Bart'S bedzie pewnie mial- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Labiel haha dobre- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Arek dawaj kolor będzie wtedy jedyny- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No prosze jaka lista ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- Slo rozbiłeś bank tym cytatem - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00