Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay opublikował(a) temat w Inne marki
    Witam wszystkich. W lipcu 2013 roku sprzedałem swoją Skodę Superb I ponieważ nie stać mnie było na utrzymanie dwóch aut. Gdy zakupiłem Superba jedynkę obrałem sobie za cel dwójeczkę, no i się udało. Auto upolowałem już w marcu 2013 roku ale nie miałem wtedy funduszy aby je zakupić. Przebieg 134 kkm rok 2009 oczywiście sedan. Auto zostało kupione w Polskim salonie. MODEL: Superb II SILNIK: 3.6 V6 CDVA 260 KM Jest to wersja Elegance + dodatki. Wyposażenie - DSG 6 - 4x4 - Zawieszenie seria - AFS, doświetlanie zakrętów, Bi - Xenony + spryskiwacze + dzienne przez halogeny (55 %) - Tempomat - Halogeny - Pełen FIS - Czarna Alcantara - NAVI Columbus ( RNS-510 ) + 8 głośników + DVD z tyłu - Kierownica trójramienna multifunkcyjna + łopatki F1 - Climatronik dwustrefowy - Schowek pasażera klimatyzowany - Szyby elektrycznie otwierane/zamykane przód/tył - Elektrycznie ustawiane, składane i podgrzewane lusterka zewnętrzne - Felgi 17" Venus (zima) - Felgi 18" Sirius (lato) - 10 x AIRBAG - Podłokietnik z przodu i z tyłu - Wyświetlacz z tyłu między siedzeniami z temperaturą i godziną - Kontrola trakcji ESP, ABS, ASR, MSR, EDS, HBA, HHC - Kolor 6Q6Q - Mocca Brown Metallic - Centralny zamek, otwieranie bagażnika, Twindoor oraz domykanie/otwieranie szyb z pilota - Fotele skórzane - Fotele tylne dzielone - Pakiet oświetlenia klamek, pedałów, otwartych drzwi - Pakiet drewnopodobny - Parktronik przód + tył - ISO-FIX z przodu pasażer + tył - Przyciemnione szyby tył - Pakiet aluminiowych pedałów oraz podstopnicy Wykonane zmiany: - Zmiana emblematów i dekielków - 25.07.2013 - Dołożenie ISO-FIX przód pasażer - 27.12.2013 - Przyciemnienie szyb z tyłu - 20.02.2014 - Felga na lato 18 " Sirius - 21.02.2014 - Zmiana Coming/Leaving Home z ksenon na halogen - 30.03.2014 - Włączenie dziennych przez halogeny (55%) - 30.03.2014 - Zmiana częstotliwości spryskiwania reflektorów z 4 na 8 - 30.03.2014 - Zmiana kierownicy z cztero na trójramienną + łopatki DSG - 14.06.2014 - Ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej - 27.06.2014 - Nakładki na pedały oraz podstopnica w aluminium - 27.06.2014 Nadchodzące zmiany: - światła tylne LED z wersji L&K - oświetlenie w LED - dołożenie sterownika Bluetooth Lipiec 2013 Styczeń 2014 Tak się odpycha - Stock: Przyspieszenie - seria: 0-100 km 6,3s 0-120 km 8,4s 0-160 km 14,9s 0-210 km 31,1s Mod by Evolution MotorSport 292KM/345Nm Skoda Superb II 3.6 Acceleration 0-210 mod by evolution motorsport - YouTube Przyspieszenie: 0-100 km 5,9s 0-120 km 8,1s 0-160 km 14,1s 0-210 km 28,7s Luty 2014
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    jak tam Emil sam na spocie ? ja dzisiaj w aquaparku sie chłodziłem Stałeś przy metalowym płocie, chciałem Ci porysować na całej długości kluczem, ale żona mnie powstrzymała.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja będe.
  5. Tylko quattro. :kox: Nigdy więcej ośki. W B6 możesz sobie dorezać quattro. Także jak będzie jakiś wypas w ośce to warto się nad tym zastanowić.
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Byłem dzisiaj na orbicie i o 18 było pełno aut nie wiem jak jutro się tam pomieścimy.
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jestem pod telefonem. Ja chcialem z zona i dzieckiem pojechac to moze jutro taki rodzinny grill ?
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dobra Panowie określać się kiedy i jak ? Mi pasuje dziś i jutro.
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- Goldik może jakiegos grilla u Ciebie zmontujemy ?
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Graty
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    mnie dzisiaj tez nie będzie.
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie piję więcej z Wami :polew: Chciałeś wódkę to była.... tylko troszku dużo się jej pojawiło... jak wyciąłeś w długą to jeszcze doszła jedna butelka.... Te j**ane kszaczony coś mi w palca wlazło u nogi i nie mogę teraz tego wyjąć........
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie piję więcej z Wami
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie wiem co to Emil za poziom - nie raz zapraszałem do dobrej i chętnych nie było na drugi raz sprzedaj auto we wtorek i zaproś na sobotę to każdy zaplanuje wcześniej czas:polew:.Siądziecie sobie z Karolem zapalicie świeczkę pani przyniesie wódkę w lodzie i będzie romantycznie .[Hornet nic do Ciebie] Widzę, że następny połknął haczyk.
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    no to mnie też to wali także mnie nie będzie Widzę foszek poszedł. Trudno będzie więcej dla nas.
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wszyscy od góry do dołu pier**lą, między innymi: - Chopin wali mnie to, że Twój nadzór budowlany nie pozwala Ci pić wódki, pijesz albo wy***rdalaj - gniady Ty i te Twoje sashki z ruskimi etanolami mogą wpaść do nas przynajmniej od Krupniku wzroku nie stracicie - Nelson good luck in egipt, a tak na serio ja bym tam nie jechał totalny syf wszędzie no i koktajlem możesz dostać .... lepiej już chorwacja, tunezja.... - qrczak przyszedłbyś na wódeczke, a w niedziele pochwaliłbyś się nowym dupowozem...
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ze wszystkimi chce pić bez żadnych insynuacji tutaj proszę
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    YOU MUST BE!!!
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Żeby nie było: DZIŚ DOBRA PIZZA START 21:00 PIERWSZA KOLEJKA WÓDKI GRATIS!!! Mój telefon 502-191-389
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Arek , mijał mnie dzisiaj na jednym kole jakiś koleś na żółtym ścigaczu o numerze rej D1 DAWCA to jakiś Twój znajomy ? ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- Emil stawiasz coś ażeby to uczcić ? ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- patrzcie na to : pierwszy filmik Tego nie zobaczysz w telewizji! - ToSieWytnie.pl Jutro do dobrej pojdziem y to postawie.
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Superb poszedł 1 oglądający zabrał. :decayed:Hornet wlaczymy dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:banan::banan::banan:
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    kierowca jakiś jest ? Mam namiar na rybe taxi to tym by się wróciło...
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja przychodzę na picie nie na jedzenie dla mnie nawet może nie być tego grilla.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.