Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
np włącznik świateł. Kupno takiego to gdzieś 150 -180 zł.
-
Spoty wrocławskie
Panowie wiece może gdzie we Wrocławiu regenerują plastiki, przyciski itp ? Może ktoś robił to samemu to dał bym swoje do regeneracji i oczywiście zapłacił
-
[B5 ARG] Stracił moc po wymianie pompy i rozbiórce rozrządu !!
Mechanik popsikał czymś do sadzy aby to odtajało nie znam konkretnie nazwy. Śrubokrętem płaskim też podważał i go wkońcu wyszarpał.
-
Sieć serwerów Counter Strike
ja tez aktualnie teraz gram
-
[ALL] Świecący przycisk awaryjnych
Mimo wszystko, że wyciąłem te diody pobór jest na poziomie 0,7 A - czyli wpi... dużo. Akumulator max jeden dzień wytrzymuje. W środę jadę do polecanego przez nasze forum elektryka. Dzwoniłem wstępnie powiedziałem cała historie. Rano o 9 mam zostawić samochód i po południu będzie już gotowy. Dziwie się, że tak szybko. Czyżby jakaś znana usterka ?[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:45_________________________________________________Problem rozwiązany. Okazał sie walnięty zamek w drzwiach od kierowcy. Wymieniony zamek. Przycisk wygasza się po 20 sekundach. Dla potomnych.
-
Sieć serwerów Counter Strike
Jakby co to zapraszam na forteca.no-ip.org steam i non steam. Jak chcecie dam admina za darmo
-
zaproszenie na jakiś tracker
posiadam jedno zaproszenie na polishtrackers. jak coś to pisz.
-
JAKI NET WYBRAĆ
Także polecam Orange Free. Mieszkam we Wrocku i tutaj ładne pokrycie HSDPA. Ping na wp.pl 80ms. Transfer ~480kb/s.
-
Sieć serwerów Counter Strike
steam kosztuje 10 zł warto zakupić http://allegro.pl/cs-1-6-counter-strike-cd-key-steam-cdkey-klucz-i1640469615.html Ja z kumplem zrobiliśmy serwer ale coś ludziki nie chca grac, musimy go rozruszać. moj login na steam to [email protected]
-
LED czy plazma
Też niedawno przechodziłem ten dylemat kupienia telewizora do salonu ( 350cm x 500cm x 235cm). Mówię żonie plazma 50" a ona, że za duży będzie i chciała 42". Byłem nie ugięty kupiłem LG 50PV350 za 2618 zł. Postawiliśmy go na długiej ścianie ( 500cm ). Moje pierwsze wrażenia były super w sam raz, a żona jak to ona mówiła za duży. Pogadała tak 3 dni i jak kupiłem PS3 to jednak stwierdziła, że mniejszy byłby gorszy. Kupowałem w neo24.pl bo taniej niż w euroRTVagd.
-
Spoty wrocławskie
Zmień samochód
-
Spoty wrocławskie
Jak w tym tygodniu organizowany jest spot ? Tradycyjnie pod orbita ? Czy jakoś inaczej ?
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Chłopaki jak wybić zawias ? Ten bolec metalowy ? Albo inaczej da sie wyciągnać ten zawias ? Ciągne dziada i nic. Chyba tylko przewiercenie z góry i walenie młotkiem zostaje
-
[ALL B6] Podświetlenie włącznika świateł awaryjnych nie gaśnie.
Tutaj kolega z A3 też ma taki problem. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202576.0
-
[ALL] Świecący przycisk awaryjnych
Jak możesz wyczyść skrzynkę bo nie moge wysłać do Ciebie PW. Możesz opisać dogłebniej ten problem procesora ? Będę wdzięczny. pozdro
-
[ALL] Świecący przycisk awaryjnych
Mam ten sam problem. Kupilem nawet nowy włącznik i także nic nie dało. Kable i styk wyglądają normalnie. Na razie zrobilem obejście wyciąłem te 3 diody które świecą i nie mam podświetlenia wcale, kierunki działają normalnie. Jak odwiedze jakiegoś elektryka to zapytam co może być przyczyną.
-
Spoty wrocławskie
Mi pasuje picie wstepne w plenerze
-
Spoty wrocławskie
Zarejestrowalem dzisiaj wóz, a więc i ja jako nowy przybęde w niedziele na spot.
-
[ALL B6] Podświetlenie włącznika świateł awaryjnych nie gaśnie.
Auto stało 4 dni bez odpalania. Samochód świeżo kupiony nie wiem jaki stan akumulatora był.
-
[ALL B6] Podświetlenie włącznika świateł awaryjnych nie gaśnie.
Uruchomiłem auto dzisiaj i od razu sprawdziłem podświetlenie czy gaśnie. Zamknałem samochód wrociłem po 15 minutach i podświetlenie włącznika ciągle się świeci. Jak włącze awaryjne to miga włącznik i kierunki. Jak wyłącze awaryjne to podświetlenie świeci się ciągle. W tym przypadku to wymiana włącznika pomoże ?
-
[ALL B6] Podświetlenie włącznika świateł awaryjnych nie gaśnie.
Witam. Kilka dni temu zauważyłem, że jak zgaszę samochód i zamknę go to podświetlenie włącznika świateł awaryjnych cały czas się świeci. Myślałem, że to normalne ( niedawno dopiero kupiłem to auto ). Dzisiaj sobie schodzę do garażu a tutaj akumulator rozładowany. Wkurzyłem się, bo świeżo co kupione auto i już się coś wali. Pomyślałem sobie o tym włączniku, który cały czas był podświetlony to pewnie rozładowało akumulator. Szukałem na forum podobnego problemu i dokładnie takiego samego nie znalazłem. Pewnie tutaj tylko wymiana włącznika pomoże czy coś jeszcze mam sprawdzić ? Proszę o pomoc. Dzięki i pozdrawiam.
-
[B5 ARG] Stracił moc po wymianie pompy i rozbiórce rozrządu !!
Hej. Miałem podobna sytuację, wymieniałem rozrząd ale nie w audi tylko w golfie. Razem z ojcem wzieliśmy się za to. Po złożeniu okazało się, że wogole samochód nie miał mocy. Po drodze wymieniłem palec i puszkę, bo myśleliśmy że to zbieg okoliczności i coś nie tak z iskrą było. Na szczeście mam wuja który jest dobrym mechanikiem. Przejechał sie i już wszystko wiedział. Rozrząd źle był ustawiony, musiał wyjmować aparat zapłonowy, poustawiał zgodnie i wszystko gra. Trochę się męczył z wyjeciem aparatu bo był mocno zaśniedziały. Może to będzie pomocne. Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema. Nazywam się Emil i od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6. Mieszkam pochodzę z Elbląga, ale mieszkam we Wrocławiu od paru lat i pewnie tu zostane. Mam nadzieję, że będe miło spędzał czas na forum. Pozdrawiam wszystkich