Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
- Platforma cyfrowa NC+
Tylko "n" najlepiej jakby cyfra + połączyła się z "n" to wtedy było by niebo na ziemi :polew:- [ALL B6] Kopie mnie pradem :) specyficzny problem
Mnie furas zawsze kopie jak jest sucho, że tak powiem każde auto które miałem mnie kopało nic na to nie poradzisz- Spoty wrocławskie
Jak na razie dokładam później będzie lepiej- Spoty wrocławskie
Pozbywam się zabawek Może ktoś chce kupić Konsole PSP stan idealny ?? Dla forumowiczów cena -30 zł http://allegro.pl/show_item.php?item=2194079069- [ALL] DK autoserwis Mechanika
Zakres jest podany na stronie. Znam niektore ceny za robocizne: Ja robiłem u niego: wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - 30 zł wymiana świec zapłonowych - 40 zl dodatkowo rozmawiałem o wymianie wahaczy to powiedział, że 60 zł od elementu.- [ALL] Dziwne chlupotanie/przelewanie wody
podpinam sie pod pytanko tez tak mam ale tylko na chlodnym silniku od 2 do 3 tys obrotów.- [ALL] DK autoserwis Mechanika
Witam. Chciałem polecić DK Auto Serwis http://www.mechanikwroclaw.com Ul. Niedźwiedzia 7 54-229 Wrocław zakład czynny pn.-pt. 9.00-17.00 sob. 9.00-13.00 telefon 71 355 26 88, kom 600-880-268- Spoty wrocławskie
DK AUTO SERWIS http://www.mechanikwroclaw.com ul. NIedźwiedzia 7 54-229 Wrocław telefon 71 355 26 88, kom 600-880-268 Chyba znowu wyłaczyli nabijanie postów na tym watku- Spoty wrocławskie
Wymieniłem świece na irydowe, przy okazji zauwazyliśmy z mechaniorem, że uszczelka mocno się poci i 3 cewki staly w oleju. Wymienił od razu ta uszczelke i teraz furas śmiga. Wykorzystując sytuacje zapytałem go jakie wahacze poleca do tego samochodu, momentalnie odpowiedział, że Lemforder i żadne inne na nasze wrocławskie drogi. Powiedział, że nie ma sensu wymieniać wszystkiego tylko parami np. dwa dolne lub dwa górne. Byłem na niedzwiedziej 7 DK Autoserwis, koleś jest tam od niedawna. Chyba będe jeździł do niego jak na razie.- Spoty wrocławskie
- A8 D3 na 20" :)
Tylko nie montuj proszę LPG bo to będzie kpina w takim pięknym aucie- Spoty wrocławskie
patrzyłem sobie continental- Spoty wrocławskie
205/215/225. Wow ceny gum do tego zabijają- Spoty wrocławskie
I wtedy jaki rozmiar opon na to ?- Spoty wrocławskie
Siema. Dzięki Hornet i Szczuraz za info. Teraz mogę bawić się emotkami. :banan:- Spoty wrocławskie
Ja dalej za cholere nie wiem jak dodawać emoty do wypowiedzi... albo jak wyświetlic posty w ktorych dawałem odpowiedz czy jest jakiś nowy wpis.- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Miałem być, ale jakoś mi się odechciało- Spoty wrocławskie
No przeciez szczuraz Ci to mówił, żebyś nie jeździł fotelem jak małysz na starcie- Spoty wrocławskie
Ja też sie dzisiaj pojawie.- Spoty wrocławskie
Ale mam znalazłem kolega z pracy bardzo dobry Ogieńńńńńńńńńńńńń- Spoty wrocławskie
Siema wszystkim Chłopaki potrzebuje transport z Bajana na Wrocław - Mikołajów ( ul. Stacyjna )i spowrotem około godziny 22:40. Płace flachą 0,5 l. dobra mam- Spoty wrocławskie
Teraz wieksze ciśnienie i przepływ powietrza rozpycha wszystkie małe dziurki- Spoty wrocławskie
co blow off nie działa - Platforma cyfrowa NC+