Treść opublikowana przez emay
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ta dzisiaj było mało i szybko
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz a Twoja nie lubi towarzystwa ? :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Oglądałem, nawet w necie leciało. Tam jeszcze akcja była po walce na konferencji, że tak powiem pokłócili się
-
Spoty wrocławskie
Jak na razie się tak zapowiada. Mega jezioro mam przed domem
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
ja też jutro będe- Spoty wrocławskie
Chyba z tego śniegu już nic nie będzie.- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Powstawali wszyscy wcześnie- Spoty wrocławskie
Ja pierdziele szczuraz - on wie wszystko. Nie myślałeś o otwarciu jakiegoś warsztatu z gadżetami- Spoty wrocławskie
Szczuraz, jutro kupie i będę wiedział. Flacha już się mrozi :naughty:- Spoty wrocławskie
Zgadza się z tymi szybkimi robotami. Mój wujek jest elektro-mechanikiem ale w Elblągu. W okresie zimowym robi tylko alternatory i rozruszniki - na tym najlepsza kasa.- Spoty wrocławskie
Wiem, w tym przypadku byl czujnik wody do wymiany.- Spoty wrocławskie
Ja ostatnio też do Pana Muchy dzwoniłem odnośnie chodzącego non-stop wiatraka na chłodnicy. Też się nie podjął...- Spoty wrocławskie
Kojarzył by mi się z calibrą- Spoty wrocławskie
Tak to ten. Świec jeszcze nie mam jutro rano pojade po NGK chyba, że jakies lepsze znacie ? takie świece:- Spoty wrocławskie
Za cholere nie chcą nawet drgnąć. Także dlatego pytam o pomoc i flaszencja do zgarnięcia 0,5 l- Spoty wrocławskie
toż to chwila moment a klucz kupisz nawet w markecie za grosze Jestam d*pa i takich rzeczy poprostu nie umiem, ale za to umiem np. pić wódkę Ja się boje, że coś rozpie.... próbowałem cewke wyjąć i na tym stanęło- Spoty wrocławskie
Panowie jest flacha do zgarnięcia musze wymienić świece zapłonowe i tak powiem, że sam nie umiem tego zrobić ( brak narzędzi )- Spoty wrocławskie
Tak chłopak, położna mówiła, że wojna będzie bo same chłopaki się rodzą.- Spoty wrocławskie
Dziękuje. 3,560 kg i 52 cm.- Spoty wrocławskie
Mnie jutro też nie będzie dzisiaj mały wyszedł na świat o 9.20. Jestem potwornie zmęczony....- Spoty wrocławskie
Co tam dobrego słychać ?- Spoty wrocławskie
i jestem takim nałogowcem, że w wannie musze siedzieć przed forum :evil: :polew: - Spoty wrocławskie