Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. Programowe wyłączenie sondy normalnie VAGiem można zrobić ?
  2. 1. Golf II 1.6 72 KM 2. Golf III 1.8 90 KM 3. Audi A4 B6 2.0 131 KM 4. Pewnie A6 C6 ale to marzenia Wszystko benzyna i bez LPG:banan:
  3. Siema. Chce opisać mój problem z pojawiającym się błędem: 16804 - Rząd 1; system katalizatora: za mała skuterczność - błąd permanentny. Najpierw w styczniu tego roku usunąłem go z pomocą VAGa myśląc, że pojawi sie ponownie od razu. Jednak się przeliczyłem i jak na złość błąd nie powrócił tak szybko. Pojeździłem samochodem z trzy tygodnie no i w trakcie jazdy przy 90 km/h zapaliło się ponownie. Dzwonie do kolegi, sprawdzam forum i dochodze do wniosku, że to może świece zapłonowe są już na wykończeniu i mieszanka dobrze się nie spala. Wymieniam świece na irydowe przy okazji cewki stały w oleju to wymieniłem uszczelke pod pokrywą zaworów i skasowałem błąd ponownie. Zalałem V power ten 100 + dodatkowo STP do czyszczenia wtrysków i tak jeździłem 2 tygodnie spokoju. Dzisiaj ponownie zapaliło się check engine w trakcie jazdy. Gadałem z mechanikiem i powiedział, że prawdopodobnie katalizator już skończył swój żywot. Auto ma przejechane 193 kkm 2001 rok. Auto po za tym chodzi normalnie, nie faluja obroty, nie ma problemów z przyspieszaniem, nie muli. Mechanik zaproponował usunięcie bebechów katalizatora i wstawienie zwykłej przelotówki. Powiedział, że już tak kiedyś robił i w 3 samochodach nie udało się to ponieważ sonda dalej wypluwała ten błąd. Jak wiecie bebechy katalizatora są dobre w skupie także zrobiliby mi tą rurke w cenie oddania środka. Kupno katalizatora to jest cholernie duży koszt i raczej go nie rozważam. Jakie macie pomysły ?? Z góry dziekuję za odpowiedzi.
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tutaj nikt nie zagląda po za wrockiem a jakby ktos z forum sie znalazl to za tyle samo bym oddał.
  5. Mi pomógł z zastygniętą smołą na felgach to myśle, że wystarczy. Dodatkowo jak nie zejdzie to benzyna/rzadki papier ścierny.
  6. Dobry płyn do mycia felg alu zostawiony na kilka minut powinnien pomóc próbowałeś?
  7. W tamtym roku w maju spadł śnieg i ostro wszystkich zaskoczył. Ja jestem następującego zdania zmieniam na letnie gdy temperatura w ciągu dnia utrzymuje się przez tydzień na poziomie 10 stopni.
  8. Posiadam ori 16" zdjecia na PW Ci wysłałem.
  9. Sprawdź sobie różnice kalkulatorem: http://www.1010tires.com/TireSizeCalculator.asp
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Taki kapeć do siebie założyłeś ??? Teraz auto nie będzie jechało i będzie paliło Z resztą do B6 i to jeszcze sedana można fajne felgi wrzucić..... ja osobiście wrzucałby max 205 a nie 255:decayed: Koleś co wystawiał jakiś nieogarnięty. Felgi w bardzo dobrym stanie jedynie jedna ma tam lekkie ranty pozdzierane. O niebo lepsze od moich 15 ktore sa na maxa pozdzierane. A opony to 225/55/16 DOT 05 ale jeszcze sporo bieznika a wiec pojezdze przez sezon. A za rok kupie tak jak mówisz 205/55/16 a nie jakis wymyslunek Poszukaj może na A6 forum czy nie chce ktoś zamienić 205 na 255. Chociaż ten wzór to standard jest. Szukaj 17 a nie 16 jak już. Posłałem PW do Ciebie. Wystawie te fele może ktoś kupi i da więcej niż ja dałem :naughty:
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Taki kapeć do siebie założyłeś ??? Teraz auto nie będzie jechało i będzie paliło Z resztą do B6 i to jeszcze sedana można fajne felgi wrzucić..... ja osobiście wrzucałby max 205 a nie 255:decayed: Koleś co wystawiał jakiś nieogarnięty. Felgi w bardzo dobrym stanie jedynie jedna ma tam lekkie ranty pozdzierane. O niebo lepsze od moich 15 ktore sa na maxa pozdzierane. A opony to 225/55/16 DOT 05 ale jeszcze sporo bieznika a wiec pojezdze przez sezon. A za rok kupie tak jak mówisz 205/55/16 a nie jakis wymyslunek
  12. Ponieważ pasek rozrzadu to kompletnie inny temat. Twoje pytanie było czy silniki z paskiem rozrzadu tez maja taki problem. Odpowiadam Tobie, że te silniki maja pasek rozrzadu.
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jadę je obejrzeć na psie pole po 11. Wziałem. dzięki trezor4
  14. Przecież tutaj jest mowa o samochodach z paskiem. Tutaj jest mowa o nastawniku zm. faz rozrzadu.
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tam chyba kolesiowi bład sie wkradł bo ma opisane je jako 255/55/16 a na zdjęciu chyba jest 225/50/16 ?? Może ktoś potwierdzić moja teze ?
  16. A ile km zrobiłeś i po jakich drogach ?
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mi by się też przydały nowe tarcze i klocki do przodu....
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Grubo z tym motorkiem też bym się wkur.....
  19. Total 10w40 zamierzam zmienic na motul.
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  21. Informatyk: 8 godzin dziennie od pon do piatku w praktyce średnio siedze po 7 godzin
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    bry
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jutro będe dzwonił do ASO bo mi właśnie wiszą taką usługę i się zapytam przy okazji.
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jedź do ASO na karkonowska na bank dobrze Ci zrobią :decayed:
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja robiłem w golfie III na małopanewskiej w boschu, skasowali mnie 190 zł bo koleś nie mógł odkrecić końcówki drążka. Średnio byłem zadowolony. Dostałem karte z przed i po. i tyle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.