Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
We czwartek jechałem popowicką i tam Straż Miejska akurat rozstawiała mobliny foto radar. Jechałem 70 km/h zobaczymy czy coś dostane.- Spoty wrocławskie
Tomek dzięki jutro do niego zadzwonie i się zapytam.- Spoty wrocławskie
Ten dopisek robi aplikacja która jest zainstalowana na phonie. Ja dzisiaj przyjade gulfem- Spoty wrocławskie
Pany znacie jakiegoś dobrego blacharza i lakiernika? matka ma golfa i chciałaby porobić progi i nadkola..- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
na razie 1000 km.- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nic się nie stanie jeśli zmienisz z pół na pełny syntetyk. Też tak zrobiłem i na razie żadnych problemów.- A8 D3 na 20" :)
Piękny samochód, zazdraszczam- Jaki olej silnikowy do Audi?
Mosiadz jaka cena za 5 l tego Gulfa ? Ja zalałem do siebie Millers XFS 5w50 5l za 165 zl.- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
alt to totalny nie wypał i każdy o tym wie. żre olej i tego nie da się naprawić.- Spoty wrocławskie
żona poszła do fryzjera i sam zostałem z mały ALE ZAKAŁA wogóle nie chce spać. ledwo co sniadanie dał mi zjeść.- Spoty wrocławskie
Teraz zobaczysz co to jest życie- Spoty wrocławskie
Gratulacje:dancing:- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jak się wkur..... to tak zrobie- Spoty wrocławskie
:banan::banan:czekamy!!- Spoty wrocławskie
Podali oksytocyne ?- Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja zamiast Mobila polecałbym Millersa.- Spoty wrocławskie
siemka:whistling:- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
waga z usg ?- Spoty wrocławskie
jakie ktg i skurcze ?- Spoty wrocławskie
- Check engine - katalizator
Od ostatniego przepalenia na autostradzie cisza ( VPOWER + STP do czyszczenia wtrysków ) przejechane ponad 600 km ... Przejechane kolejne 1000 km i się nie zapaliło. Także jak na razie spokój.- Wentylator klimatyzacji
Jesteś pewien, że masz ustawioną klime na AUTO i NIE MASZ włączonego ECON ? Klima wogóle chłodzi ?- Reset "ilości paliwa" pokazywanej na FISie
To jak Ci pokazuje zależy tylko i wyłącznie od przejechanych kilometrów, komputer wylicza średnią. Np wyjedziesz na autostrade i będziesz jechał 90 km/h to Ci wzrośnie ilość kilometrów, wjedziesz do miasta i pare skrzyżowań czerwonych itd spadnie Ci znowu ilość kilometrów. - Spoty wrocławskie