Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Auto jest z a6klub. 2002 rok. 3.0v6 tiptronic alcantara. sedan 214 kkm.
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Słyszałem, że potrafi zrobić ogien
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Chce ktoś ze mną jechać do oleśnicy oglądać auto w czwartek po 16 ? A6 c5 ASN 3.0v6 tiptronic.
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    dzisiaj ładna pogoda się zapowiada. ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ---------- Szczuraz jak będziesz zamawiał ramki pod rejestracje to zamów mi też 3 sztuki, podaj numer konta na PW to Ci przeleje kase.
  5. Geometria i zbieżność była ustawiana ?
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nareszcie obiboki coś wygrali.
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tylko benzyna, nigdy TDI. Diesel do traktorów i TIRów się nadaje. ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- Tylko mi nie mów, że kupisz auto którego uprzednio nie sprawdzisz.... przyprowadzi Ci i co ... każe Ci kupić bo złożyłeś zamówienie ??? Za chwilę możesz powiedzieć że namawialiśmy Cię na 1,8T a tu tyle kasy trzeba wyłożyć żeby go zrobić...... Powiedziałem mu już, że przez ASO będe sprawdzał ten samochód. Jak mu się nie spodoba to innego kolesia ma jeszcze co sprowadza. Jakbym miał czas to bym samo sobie pojechał i kupił.
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pany proszę napiszcie mi jakie kody silnika które występowały w audi 1.8T są godne polecania, rocznik 2001 i w górę. Przymierzam sie do tej A6 c5 i musze importerowi podać konkrety.
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja dzisiaj będe.
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    stety niedziela pracująca
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie zmienia sie.
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dzisiaj pracująca sobota
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mnie się poprostu avant nie podoba nie to ze audi poprostu nienawidze kombi.
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja jakbym trafił takiego kondona w kombi z 1,9 131ps to brałbym. Miejsca tyle że ho ho BLEE
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tak zgadza się nie musi być quattro, ale ide za Waszymi poradami i kupię 1.8 T.
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Sprowadźcie mi a6 c5 1.8TQ sedan.
  18. Gadałem z mechanikiem i powiedział, że taki mały remont Ci dużo nie poprawi sytuacji. Trzeba by było zrobić full remont ale wtedy to koszty okolo 5 tyś, a to już jest bezsens.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Czemu zamknąłeś interes ?
  20. Mówisz o silniku ASN ? 3.0v6 ?
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Podpowiem Ci coś odnośnie dużych jednostek napędowych. Teraz masz 2.0... i 131PS ale zwróć uwagę od jakich obrotów masz te 131PS...... W silnikach wolnossących maksymalna moc jest dostępna zazwyczaj w najwyższych partiach obrotów. Więc żeby osiągnąć daną moc trzeba silnik kręcić a jak się go kręci to paliwo leje się wiadrami. I tak jak podałeś silnik 3.0 V6 to max. moc jest przy 6300 obr/min (czy kiedyś swoje A4 wkręciłeś do tych obrotów ??)) W Twoim silniku max moc jest przy 5700 obr/min. Zacznij kręcić motor do tego zakresu i zobaczysz ile pali.... Na Twoją jazdę najlepszy będzie TDI z programem gdzie nie będziesz musiał kręcić silnika (bo tego nie robisz), będzie mało palił i będzie przyjemnie jechał. Tylko znalezienie dobrego TDI nie poskładanego z przystanku to wydatek rzędu ok 40 tys. Promocje na allegro można na poprawę humoru czytać. Przecież wiesz dokładnie, że ja dieselem nie moge jeździć. Za krótkie odcinki robie. Nigdy nie jeździłem TDI ten dźwięk silnika ten klekot to mnie wpienia. Zostaje przy benzynie, a czy turbo czy nie to już muszę się zastanowić. ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- te 2.4 i 2.8 dostają baty od 1.8T poza tym są ciężkie, dużo palą bo 6 garów trzeba napełnić i leje im się spod pokryw jak z cedzaka a ponoć nie chcesz już dolewać oleju wiaderkami Kto Ci naopowiadał bajek że niemcy kupują auta z turbo żeby butować ?! tak samo butują Polacy jak i Szwedzi oraz plemiona murzyńskie w dorzeczu mabutu. Jak kupisz zadbaną sztukę to będzie latać, jak kupisz wyjebca to będziesz miał skarbonkę i powyrywane pióra przez żonę. Pierwsza zasada to się nie napalać na byle co. Wiecznie słucham opinie importerów aut z niemiec, rzadko naprawde rzadko sie zdarza, że turbo było normalnie użytkowane. Nie chce kupić auta które znowu będzie generować koszty z silnikiem, turbo zwiększa te prawdopodobieństwo. Sam wiesz jak ciężko kupić auto z rocznika 2001-2004 które nie miało problemu z turbo. Sam nie wiem co tak naprawde wybrać. Wyboru w audi benzynach dużego niema. Auta nie będe gazował. Znaleść 1.8TQ c5 to graniczy z cudem i jeszcze z normalnym przebiegiem.
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    do 30 tyś. A6 c5 albo bmw e39
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A tam gadasz. Poprostu silnik ma być mało awaryjny i na pewno powyżej 2 litrów. Te 2,4 i 2,8 sa godne uwagi ?
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Przecież to nie jedzie. Ja nie chce startowac na 1/4 mili, ale załadowany na full ma jechać także 170 KM to minimum w takiej budzie pewnie.
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Przecież ja nie kupuje auta aby się nim ścigać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.