Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
oj tam oj tam nóg słabych nie mam, z tempomatem to jak z automatem to jest dla wygody. Siostre mam za bielskiem a wiec kolo 300 km w jedna stronę...
-
Spoty wrocławskie
Po co ci tempomat ?? Gdzie go będziesz używał ? Do tego długa jazda z jednostajną prędkością jest niezdrowa dla auta. Hornet, tempomat jest po to aby noga odpoczęła, wygoda. Bardzo wygodna funkcja sam przecież sobie dokładałem w b6. W skodzie też sobie dołoże.
-
Odnawianie tunelu srodkowego
Ile takie malowanko czy regenerecja kosztuje ? Ja kupowałem tunel w idealnym stanie za 250 zł.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Koledzy zmiencie auto albo swap silnika bo to nie ma sensu sie denerwowac. Ja bardzo żałuje, że miałem ten silnik.
-
Zmiana oleju z 15w40 na 5w40 czy to mozna zrobić w drugą strone??
po co to wszystko ???
-
Spoty wrocławskie
Miernik się spisał, flacha będzie ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- Pany może byśmy coś wypili w sobotę?
-
Spoty wrocławskie
Powiem, że jest mega róźnica w mocy, a niby 20 KM więcej. Bardzo ładnie się odpycha. Tamten alt musiał być zamulony, pewnie katalizator od tego oleju był zapchany.
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ---------- Kolejna osoba potwierdziła za ecu zawyża wynik
-
Spoty wrocławskie
:hi:fajne fotki
-
Spoty wrocławskie
Ja robiłem właśnie to ale u niego osobiście
-
Spoty wrocławskie
oj tam oj tam. W niedziele mnie nie będzie bo mam chrzciny.
-
Spoty wrocławskie
goldik kiedy Ci oddać miernik ?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Kaju czemu na spocie Ciebie nie było? Specjalnie rowerem przyjechałem. ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- sorry ślepy jestem, ciężko dzisiaj mi się myśli- Spoty wrocławskie
szczuraz ramki zamówione.- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Tutaj masz namiar koleś solidny 888110444, czyściłem u niego swoje b6 i byłem bardzo zadowolony. ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- Tutaj masz posta : http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/all-wroclaw-wyprac-tapicerke-183377/- Spoty wrocławskie
Każdy ogląda mecz Anglia - Włochy- Spoty wrocławskie
Dzisiaj to chyba rekord frekwencji był. :polew:- Spoty wrocławskie
ja dzisiaj będe wcześniej. Musze się szybciej urwać- Spoty wrocławskie
Srebrne czy czarne ?- Spoty wrocławskie
Ostatnio coś tam mówił, że nie miał czasu na to.- Spoty wrocławskie
szczuraz zamawiam ramki chcesz ?- Spoty wrocławskie
siemka pany, ładna pogoda dzisiaj.- Spoty wrocławskie
Zadzwoń do naszego ASO na dział części na pewno Ci podadzą ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- Ja będe na rowerze. - Spoty wrocławskie