Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Spot fajowy nowe fury się pojawiły pogadali
-
Spoty wrocławskie
To trzeba było ich umówić pod MM, ale zmaściłeś ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- Ja podjadę na pewno, pochwalić się wynikami z hamowni.
-
Spoty wrocławskie
Daj fote tych swoich
-
Spoty wrocławskie
Ja sobie obiecałem, że w sierpniu nie wypije ani grama alkoholu. ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- Chce sprawdzić czy nie zaliczam się do grona alkoholików
-
Spoty wrocławskie
Te szpachlowane ??
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- Ja dzisiaj będę pod MM. Spartan, a Ty się pokażesz ? ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- Patrzyłem na koszty nowych opon do tych felg chyba max dla mojego portfela to 17 cali ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- A pytałeś czy były spawane ?
-
Spoty wrocławskie
Kumpel jeździł bez badania technicznego rok i jak go policjanty zatrzymały to powiedział, że zapomniał. policjant: ale jak to rok ???????:polew: ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- 18cali 5x112 AUDI VW JAK NOWE POLECAM !!!!!!!!!!!! (2553795526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te fele sa zajebi jakie opony do tego beda pasowały? Podeszło by to do superba ?
-
Spoty wrocławskie
Co tam ciekawego słychać Pany ?
-
Spoty wrocławskie
a w ecu project, pytałeś ?
-
Spoty wrocławskie
świetnie spasowane światła
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj byłem na hamowni programu robić nie będę. ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Czyli superb będzie pomodzony Na początek przyciemniam szybki potem jakieś ładne 16" ori fele.
-
Spoty wrocławskie
Hornet byłem u ortopedy dziś, jest kołnierz
-
Spoty wrocławskie
Jechałem rowerem do pracy o 8 rano. Byłem na drodze z pierwszeństwem, baba z podporządkowanej A3. Jechała z mężem, ani on ani ona nie widzieli mnie :polew: przecież ja na rowerze to normalnie prędkość światła. Przyjechały policjanty, porobili foty, spisali protokół.
-
Spoty wrocławskie
Siema. Dzisiaj babka wjechała mi w bok na skrzyżowaniu Balonowa - Bystrzycka koło rogatek. El quattro, rehabilitacja, itd.
-
Spoty wrocławskie
Kumpel sie wyprowadza z polski i sprzedaje swoje zadbane autko moze ktoś chce: Oferta - Jaguar XJ6 - Sprzedam Jaguar XJ6 4.0 Sovereign 95r. alufelgi, ABS, ASR, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, elektryczne lusterka, szyby,
-
Przepalające się żarówki pozycyjne przód
Kup sobie ledowe, ale dobrej jakości oczywiście pod kolor xenonów.
-
Spoty wrocławskie
siemka. Dzisiaj miałem niezłe zdziwko. Konczyło mi się paliwo, aż FIS pokazywał 0 KM do przejechania. Podjechałem na stacje orlen na szybowcowej i zatankowałem do pełna weszło 65 litrów. Potem sobie wchodzę na neta i patrze, że superb ma 62 litrowy bak. Moje pytanko: jest to możliwe abym wlał 3 litry więcej ? Czy pedały robią cuda tym paliwem ? Kiedyś mój kumpel zalał 67 litrów do 60 litrowego baku......
-
Spoty wrocławskie
:hi:Pany chce ktos kupić felgi ktore mi zostaly po audi ? 5 sztuk 15 cali AUDI SKODA VW Oryginał 5x112 FELGI (2520273209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. za 400 zl sprzedam.
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Dzisiaj jakoś wcześniej jedziemy ? czy normlanie 18 ?- Spoty wrocławskie
Spartan posiada swojego groszka w 2,5 TDI- Spoty wrocławskie
Spotkałem Krystiana z Kamilą koło lidla powiedział, że wpadną.- Spoty wrocławskie
dzisiaj szczuraz będe na bank no chyba, że mi samochód ukradną przed spotem- Spoty wrocławskie
Ja mam kabel do B6 jakby ktoś chciał tylko trzeba jakiś program ściągnąć.- Filtr powietrza
Coś ciemny ten Twój stary filtr, jak ja wymieniam to zawsze mechanik mówi, że samochód mało jeżdzony, bo mało się różni od nowego. Wymiana wraz z olejem co 10k albo co rok. - Spoty wrocławskie