Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Spot fajowy nowe fury się pojawiły pogadali
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To trzeba było ich umówić pod MM, ale zmaściłeś ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- Ja podjadę na pewno, pochwalić się wynikami z hamowni.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Daj fote tych swoich
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja sobie obiecałem, że w sierpniu nie wypije ani grama alkoholu. ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- Chce sprawdzić czy nie zaliczam się do grona alkoholików
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Te szpachlowane ??
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- Ja dzisiaj będę pod MM. Spartan, a Ty się pokażesz ? ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- Patrzyłem na koszty nowych opon do tych felg chyba max dla mojego portfela to 17 cali ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- A pytałeś czy były spawane ?
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kumpel jeździł bez badania technicznego rok i jak go policjanty zatrzymały to powiedział, że zapomniał. policjant: ale jak to rok ???????:polew: ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- 18cali 5x112 AUDI VW JAK NOWE POLECAM !!!!!!!!!!!! (2553795526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te fele sa zajebi jakie opony do tego beda pasowały? Podeszło by to do superba ?
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Co tam ciekawego słychać Pany ?
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    a w ecu project, pytałeś ?
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    świetnie spasowane światła
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dzisiaj byłem na hamowni programu robić nie będę. ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Czyli superb będzie pomodzony Na początek przyciemniam szybki potem jakieś ładne 16" ori fele.
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Hornet byłem u ortopedy dziś, jest kołnierz
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jechałem rowerem do pracy o 8 rano. Byłem na drodze z pierwszeństwem, baba z podporządkowanej A3. Jechała z mężem, ani on ani ona nie widzieli mnie :polew: przecież ja na rowerze to normalnie prędkość światła. Przyjechały policjanty, porobili foty, spisali protokół.
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Siema. Dzisiaj babka wjechała mi w bok na skrzyżowaniu Balonowa - Bystrzycka koło rogatek. El quattro, rehabilitacja, itd.
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kumpel sie wyprowadza z polski i sprzedaje swoje zadbane autko moze ktoś chce: Oferta - Jaguar XJ6 - Sprzedam Jaguar XJ6 4.0 Sovereign 95r. alufelgi, ABS, ASR, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, elektryczne lusterka, szyby,
  16. Kup sobie ledowe, ale dobrej jakości oczywiście pod kolor xenonów.
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    siemka. Dzisiaj miałem niezłe zdziwko. Konczyło mi się paliwo, aż FIS pokazywał 0 KM do przejechania. Podjechałem na stacje orlen na szybowcowej i zatankowałem do pełna weszło 65 litrów. Potem sobie wchodzę na neta i patrze, że superb ma 62 litrowy bak. Moje pytanko: jest to możliwe abym wlał 3 litry więcej ? Czy pedały robią cuda tym paliwem ? Kiedyś mój kumpel zalał 67 litrów do 60 litrowego baku......
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :hi:Pany chce ktos kupić felgi ktore mi zostaly po audi ? 5 sztuk 15 cali AUDI SKODA VW Oryginał 5x112 FELGI (2520273209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. za 400 zl sprzedam.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dzisiaj jakoś wcześniej jedziemy ? czy normlanie 18 ?
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Spartan posiada swojego groszka w 2,5 TDI
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Spotkałem Krystiana z Kamilą koło lidla powiedział, że wpadną.
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    dzisiaj szczuraz będe na bank no chyba, że mi samochód ukradną przed spotem
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja mam kabel do B6 jakby ktoś chciał tylko trzeba jakiś program ściągnąć.
  25. Coś ciemny ten Twój stary filtr, jak ja wymieniam to zawsze mechanik mówi, że samochód mało jeżdzony, bo mało się różni od nowego. Wymiana wraz z olejem co 10k albo co rok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.