Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Aktualna niedziela spot na rowerach ?
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    1.6 to mało jak na takie gabaryty i jeszcze wszechobecny gaz. Szkoda kasy na takie auto.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Da się bo to złodzieje. Pierwszy pierwszy milion zawsze trzeba ukraść :polew:
  4. a skąd ta pewność, ze tylko turbina jest w stanie pomóc w lepszych osiągach? Mówimy tutaj o niskich nakładach pieniężnych potrzebnych do zwiększania mocy. Z ciekawości przedstaw mi proszę sposób na podniesienie 30% mocy w 3.0v6.
  5. Pod żadnym pozorem nie bierz 2.0 ALT te silniki to w 99,99 % paproch. 1.8T to jest silnik gdzie masz możliwości modzenia, a 3.0v6 nic z tym nie zrobisz bo to nie posiada turbo. Osobiście jakbym miał brać automat to tylko tiptronic. W automacie to auto spali Ci 13-15 litrów w mieście. Najlepiej jak będzie quattro, ale musisz się liczyć z większym spalaniem. Zawsze możesz quattro dokupić w b6 to plug and play. Z wyposażeniem będzie ciężko jeśli auto ma spełniać ważniejsze warunki typu: bezypadkowe nie kręcony licznik zdrowe turbo W audi to jest plus, że w miare tanio możesz dostać w bardzo dobrym stanie wyposażenie i bardzo łatwo się je dokłada do samochodu.
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A jak dziadek z grobu wstanie ? Ty lepiej się zacznij rozglądać za czymś innym, bo tego auta to się nie doczekasz.
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie kumasz ??? Emil się dopytuje bo myśli że jak silnik też 1,8T to koszta są identyczne. a nie całkowicie tak jest:decayed: ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- Cena za sztukę dobra... ciekawe jak w realu wyglądają... podjechać zobaczyć i brać.... a i pamiętaj żeby przerobić je z TDI na PB Hornet Oj tam oj tam. Jak tam Twoje a4b6 od dziadka z SS ? ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- :grin:
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Szczuraz co ile sie wymienia dwumas i ile to kosztuje w 1,8 t ?
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Aaa to wiem, myślałem, że coś jeszcze. Pochwale sie na spocie ---------- Post dopisany 20-06-2012 at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 21:41 ----------
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dlaczego ?
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Auto z wrocka to jeden wielki szmelc. Historia wszystko pokazała a koleś nadal uparty przy swoim, że mam książke itd :facepalm::facepalm:
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nic nie zrobisz.. gość ceni i koniec... jeszcze w automacie... o boże.... Dobre auto tyle kosztuje.. Liczyłeś za za 20 parę kupisz ten model ??? chyba składany z dwóch albo przynajmniej po dzwonie. I tutaj się mylisz Hornet. Dwie skody które mi sprzedali przed nosem to: 1.za 32 k poszła jedna 2006 113kkm manual 1,8t kupiona w polsce sprawdzałem vin i był git. 2. u pepiczków za 24 k + opłaty 2005 rok 169 kkm przejechane manual 1,8t vin tez sprawdzałem i mi ją pedały sprzedali. Także cena tego kolesia jest mega zawyżona. Plus tego jest taki, że koleś jest na miejscu we Wrocławiu. Pojadę obejrze powiem swoją cene i będe patrzył jak on będzie to auto sprzedawał Jak widac koleś na razie probóje z cena bo na gumtree dał ją za 38 tyś na gratce juz 37 k poczekam zobacze. ---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- Znowu wpierdolisz się w parcha niewiadomego pochodzenia w cenie promocyjno-powodziowej. Później będzie płacz i lament, a co za tym idzie, sprzedaż na szybko za bezcen. Promocje są w lidlu, albo na allegro. Nas biednych polaków, nie stać na tanie rzeczy:wink: Nie wpierdalam się w parcha, sam wiesz jak ciężko kupić auto. Te co znajduje to mi kurde zabierają, bo ja czekam na sprawdzenie tego vina za kazdym razem. Nie chce znowu sie wpierniczyć w paździocha. ---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ---------- Nie wiem czy będziesz pocieszny z mojej obecności, ale przyjadę rowerem. Jak częstujesz piwem to czemu nie
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Hornet: Jak chcesz zasilacz od kompa 300 Watt to Ci moge dać. wala się u mnie. Panowie co zrobić jak koleś wystawił cene zaporową ? Auto jest normalne pewnie już by sprzedał ale cene która chce za te auto czyni go jak na razie mało atrakcyjnym. Skoda Superb Platinum
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    zakośili mi kolejne auto sprzed nosa. ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- widocznie nie jest mi pisane auto
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To sie nadaje na zime do odśnieżania.
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :hi:siemka ja dzisiaj bede
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nic sie nie stało Polacy nic sie nie stało. ...
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ten miernik to na nastepny weekend +/- poniedziałek
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    szczuraz ile kosztuje wymiana rozrządu w 1,8 T ?
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No ba sam go kupowałem. Czerwone ferrari.
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Rower mam i do roboty nim dojeżdzam. Gorzej gdy rodzine trzeba gdzieś zawieść, golfem matki to strach.
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie wiem ile paliło 2.0 ... zaraz ale czego oleju czy paliwa ? Nie wiem, jak to się ma w wersji bez doładowania, ale ja w ex B7 2,0TFSI lałem około litra na 1000mil, a znam auta, które wpierdalały litr na 700kilometrów... co lepsze, bez dyma, ten olej po prostu wyparowywał. A jeśli chodzi o spalanie benzyny, to obstawiam, że w mieście mu brała około 9,5-12 litrów, na trasie niżej jak 7,5 nie zszedł choćby nie wiem co. No chyba, że za tirem, albo na lawecie. Oczywiście bez urazy Emil, ale rozmawiamy o realiach. Oleju to jadło sporo bo 800 ml na 1500 km,ale to jak go katowałem w mieście. Paliwa w mieście przy korkach to 14 litrów Na trasie przy 110 km/h 7 litrów, załadowany cała rodzina 8 litrów.
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ee tam 200 kg różnicy. Dane brałem z autocentrum.pl nic nie poradze, że mają obszczane informacje
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    goldik pożyczyłbyś miernik lakieru ? ---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- A pro po gadaliśmy ostatnio o wadze superb waga jest nawet mniejsza od a4 b6. Skoda Superb sedan 1275 kg Audi A4 B6 sedan 1310 kg Także 1,8 T w zupełności wystarczy.
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.