Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Turbo to najmniejszy problem w aucie. Już kiedyś szczur Ci pisał co i jak. Jak chcesz być pewniejszy auta to leć do salonu ale też nie masz gwarancji że turbo nie padnie. Nie wiem dlaczego boisz się tak tego turbo..... Niemiec kupuje turbo żeby dać w piz*ę, sa bardziej dojechane niż zwykłe wolnossące silniki.
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Hornet to co mam kupić z benzyny w takim razie ? Co polecasz. Turbo nie chce bo w niemczech to same padaki z tymi turbo.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak w tipie to motor nie często spotykany i nie wszyscy go ogarniają... widzę chcesz maksymalizować koszta Zrób swapa w tym na 1.8 t i będzie najlepiej a nie kombinujesz.... Ten motor ma tylko 220 PS. Policz sobie ile pali Ci 2.0 a ile będzie palił 3.0 Tym bardziej, że poruszasz się na krótkich odcinkach i nie dogrzewasz silnika Nie stać mnie na swapa, po za tym już Tobie mówiłem, że wogóle sie nie znam na rzeczy we Wro to bym musiał zapłacić jak za zboże. 2.0 dużo pali w mieście przy korkach. 3.0 i 220 ps w zupełności mi wystarczy. Ja nie patrze na spalanie przy małych odcinkach, przełkne nawet jak spali 15 litrów w mieście. Auto ma jechać a nie się toczyć. Załadowałem swojego po brzegi, wózek w bagażniku + 4 osoby i auto wogóle nie jechało. ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- Ile chcesz za swojego ?? Poszło PW.
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    3.0 v6 a6 c5
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- Pany jak legalnie można ominac akcyze 19 % za kupno samochodu powyżej 2 litrów ?
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mam AC i tak wlaśnie myśle żeby go ulotnić to całkiem dobra sprawa by była. ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- Najpierw spróbuje go na alledrogo spuścić. ---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- Szczuraz zalej sobie Millers kupowałem od dzik z forum.
  8. Pier... te auto. Te zj**... to moja zasługa, że podczas kupowania nie zabrałem go do aso na przegląd.
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Hornet. Mądry polak po szkodzie.
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Yo wróciłem z mini weekendu. ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- Podsumowanie zmiany oleju z 10w40 na 5w50: W marcu 29 zmieniłem olej na 5w50 Millers XFS zalałem 4,2 L bo tyle do niego wchodzi dodatkowo wymieniłem wszystkie filtry. Przejechałem 1700 km i zapaliło się oil min . Wku..... mnie ten silnik mam ochote spuścić go ze stoku. Na 10w40 olej schodził tak samo szybko. Ten silnik to jest jakaś kpina. Już wiem, że do ludzi sprzedam to auto. Szkoda, bo wszystko w nim porobiłem....
  11. Podsumowanie zmiany oleju z 10w40 na 5w50: W marcu 29 zmieniłem olej na 5w50 Millers XFS zalałem 4,2 L bo tyle do niego wchodzi dodatkowo wymieniłem wszystkie filtry. Przejechałem 1700 km i zapaliło się oil min . Wku..... mnie ten silnik mam ochote spuścić go ze stoku. Na 10w40 olej schodził tak samo szybko. Ten silnik to jest jakaś kpina. Już wiem, że do ludzi sprzedam to auto. Szkoda, bo wszystko w nim porobiłem....
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Szczuraz ale się załatwiłeś z tymi oczami.
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ogień robisz
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak ktoś będzie to moge też być.
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Hornet nie jesteśmy ciemnogrodem. Ja bym oszczedzał jakbym miał z czego. Pracuje jako informatyk i byłem we Francji na delegacji 4 miesiące. Tam zarabiałem w euro. To jest kpina bo oni ceny mieli takie same jak my tutaj w polsce, a zarabialem 4 razy wiecej. Tam będac tylko 4 miesiące byłem w stanie zaoszczędzić 30 tyś zł. W polsce to jest niemożliwe.
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    We wrocku jest poprostu masakra
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja dopiero w pon jade a wiec mega luuz.
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ci co mieli pojechać juz pojechali.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny: Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz? Informatyk. ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- kupiłem ten kabelek do aux i za cholere nie wiem jak to podlaczyc. Nelson wpadłbyś na spota i mi pokazał ?
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    2003 i tylko 27 tys. Nie wierzył bym w dobre bajki.
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  24. Nic nie może się stać i tak 3 opony mogą max 210 km/h to prędzej trzy by Ci walnęły niż ta z V.
  25. OK czaje dziekuje za pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.