Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. Na zdjęciu jest wydech od TDI a ja mam benzyne, kształty nie różniły się pomiedzy diesel a benzyna? Czy tylko te końcówki były skierowane w dół? ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- A ten kształt jest dobry ? http://allegro.pl/audi-a4-2001-2004-wydech-podwojny-dwa-wydechy-i2246167918.html
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Czemu dopiero teraz to przeczytałem nadziałeś się ? ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- Brać bo fajne ale nie lakierować. Przecież ich stan woła o pomstę do nieba. jak nie krzywe to mozna odswizyc ale zaden kolor tylko ori barwa Wiadomo ja bym je tylko na ten ori kolor pomalował aby doprowadzić je do idealnego stanu.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Brać bo fajne ale nie lakierować. Przecież ich stan woła o pomstę do nieba.
  4. Żadne z 3.0 nie podejdą ? Podaj mi proszę jakąś fotę przykładową którą mogę sie wzorować w poszukiwaniach.
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pany warto brać te felgi i je lakierować czy to nie warte zachodu ? http://allegro.pl/5x112-r17-alu-audi-a4-a6-s-line-oryginal-4szt-i2287667273.html
  6. Szybkie pytanko do speców czy ten wydech podejdzie do B6 ALT sedan FWD ? http://moto.allegro.pl/wydech-tlumik-kompletny-do-audi-a4-8e0-3-0-v6-i2231510278.html
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- Fotoradary będą dziś stały przy ul. Królewieckiej, Ślężnej, Nowowiejskiej, Osobowickiej, Kowalskiej i Popowickiej.
  8. Przecież to jest jakaś kpina. Działają ewidentnie na szkode silnika i klienta
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Zapodaj telefon dla potomnych też może kiedyś skorzystam. Trzeba odgrzybic klime u matki w samochodzie.
  10. Które ASO tak zaleca i do jakich silników ?
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Raz podjechałem do niego z gulfem i około godziny 16, a on na dzień dobry nie widzi pan, że zamknięte?? Z ryjem na mnie. To mu dowidzenia powiedziełem i pojechałem na robotniczą, tam mi koleś tanio zrobił.
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak nie będzie padać to dzisiaj zawitam pod mm
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Duzo wydałem nie pytajcie. ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- Szczuraz masz ładna pogode teraz:)
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Siemanko wróciłem już z Bielska. Pełen FIS i tempo na pokładzie. Spalanie w trasie 7l przy 110/km
  16. Jakby ktoś miał problem z zamontowaniem i zakodowaniem FIS to polecam SIEMIANA. Byłem ostatnio u niego i jest GIT szybko i sprawnie.
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jade dzisiaj kolo 18 do Bielska Białej moge kogos/coś przetransportować
  18. emay odpowiedział(a) na emay temat w Audi A4/S4 B6
    Pranie tapicerki było.
  19. Osobiście kupowałem od DZIK, paczka na następny dzień
  20. emay opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Witam wszystkich posiadaczy W styczniu 2011 roku wpadłem na pomysł aby zakupić coś większego, bo golf już robił się mały. Auto upolowałem dopiero w maju 2011. Decyzja padła stety/niestety (jak kto woli ) na AUDI A4 B6 ALT 2.0 L Przebieg 189 kkm rok 2001 oczywiście sedan bo avant według mnie brzydki:wink:. Auto przytachane z Niemiec. Wyposażenie (na niebiesko to co dołożone): - Zawieszenie 1BA - Xenony + spryskiwacze - Halogeny - Pełen FIS - Tempomat - Pakiet skóry: Gałka od biegów, uchwyt ręcznego, 3 ramienna kierownica - Concert II + 10 głośników - Klimatronik 2 strefowy - Szyby elektrycznie otwierane/zamykane przód - Elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka zewnętrzne - Felgi 15"(zima) - Felgi 16"(lato) - 6 x AIRBAG - Podłokietnik z przodu i z tyłu - Kontrola trakcji ESP - Kolor LX7Z - DELFINGRAU EFFECT - Centralny zamek, otwieranie bagażnika oraz domykanie szyb z pilota - Fotele sportowe przednie podrzewane - Fotele tylne dzielone z pokrowcem na narty - Pakiet schowków pod fotele przednie - Dekory alu - Pakiet chrom: kubek, ESP i wizytownik Kilka fotek: Nadchodzące zmiany: - Wymiana schowka - Hamulce 320mm przód, 288mm tył - Może fela 17" S-line - Obszycie kierownicy skórą Na razie tyle pozdrawiam
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie polecam 1.4 w golfie. 1. To nie jedzie. 2. Duzo pali jak chcesz nim szybciej pojechać. Optimum to 1.8
  23. emay odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    no to co w razie wypadku gdzie to naprawic?? Kupujesz cały element i go wstawiasz.
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ile wymiana takiej poduchy pod silnikiem w B6 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.