Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Jak bym lubiał przepłacać dalej bym jeździł tym A4 ALT
-
Spoty wrocławskie
No tak ale to nie sa oryginalne fele, a tylko takie preferuje. Mam takie zboczenie i tyle
-
Spoty wrocławskie
One niestety po tyle chodzą, ten typ tak ma
-
Spoty wrocławskie
Znajdz mi lepsze oryginalne fele skody to dam flache.
-
Spoty wrocławskie
Jest taki piękny. Boję się, że mi go ukradną
-
Spoty wrocławskie
Do Lubina masz rzut beretem więc wsiadaj w drezynę i ciśnij NIe mam wlasnie czasu aby po nie pojechac. a od pon na tacierzyńskim z dzieckiem będe siedział w domu.
-
Spoty wrocławskie
kto jedzie do lubina albo z lubina do wrocka? Mam fajne fele na oku. SKODA SUPERB FELGI 17 ALUMINIOWE WRAZ Z OPONAMI (2589534879) - motoAllegro
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
nie cfaniak tylko prawdę mówi sachs lepszy od LUK-a a i drogie to sprzęgło. Napisz do TOM-a za ile ma sprzęgło do Ciebie. komplet sachsa 1680 zl tyle wycenil, gwarancji nie dają no chyba, że w ASO zamontuje to.- Spoty wrocławskie
Wrócił cfaniak Hornet i od razu swoje komentarze, wszystko na opak :wink:- Spoty wrocławskie
Nie myslales nad regeneracja dwumasa ? Dopiero po kupnie sie dowiedziałem od kumpla ze z poznania da się sciągnąc za 500 zł, ale juz była musztarda po obiedzie.- Spoty wrocławskie
1900. dwumas + komplet sprzęgła. rok gwarancji.- Spoty wrocławskie
siema. dzwoniłem wczoraj bo miałem dylemat odnośnie firmy która brać, wziąłem LUKa.- Spoty wrocławskie
Luk albo Sachs Czyli między tymi dwoma wśoryba ?- Spoty wrocławskie
Siemano, dzisiaj strzeliło mi sprzęgło zostało w podłodze Laweta i do mechaniora. Jutro wymiana i dzida Auto zastępcze mazda 3 mimo, że z tamtęgo roku to totalna padaka, jak ludzie mogą jeździć takimi autami. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- Jakiej firmy montować ? Co polecacie ?- Spoty wrocławskie
Sam widzisz gaz nadaje się tylko do kuchenek :grin: nic nie straciłeś wszyscy sie urlopują pustki jak sam widzisz.- Spoty wrocławskie
Wpada dzisiaj ktoś pod MM bo nie wiem czy sie wybierać ?- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Spoko przyjedziemy brame zrobic :grin:- Spoty wrocławskie
Kaju tam żaden filozofii nie ma w tych s6c5. Jeden do nas na spoty przyjeżdza, właśnie czarna. To ma silnik 4.2 l FSI i ma to zagazowane, ogólnie sobie chwali. Lift był w 2001 roku. Różnice przed liftowe: krótkie lusterko cofania prawe, spryski wystające ze zderzaka, grill zakończony bardziej ostro, brak chromu pod tablicą rejestracyjną z przodu, brak wersji S-line, brak obramowania zegarów chromem, itd. Autko fajne nawet sam chcialem kupic, sporo miejsca z tyłu.- Spoty wrocławskie
Ja bym brał ---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- Dzisiaj wpadłem do pobliskiego lakiernika zapytać czy polerują lampy... gość mi to zrobił w 5minut, do nowości im brakuje ale jest i tak dużo lepiej Pochwal się do jakiego lakiernika wpadłeś ?- Spoty wrocławskie
Czytałem to koleś sporo w niego władował.- Spoty wrocławskie
Ale taka jest prawda, chociaż ja od razu zacząłem od legnickiej 40 jak przyjechałem 6 lat temu do wrocka z mojej wiochy.- Spoty wrocławskie
a może się zapadł kto wie- Spoty wrocławskie
goldik jak bylo na spocie 80 tek ? - Spoty wrocławskie