Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No to lemforder i dzida dalej...
  2. emay odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Układ Jezdny
    Kiedyś można było ze szrotu coś ciekawego dostać teraz to jak sam piszesz szmelc i parchy.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Czytam ze zrozumieniem no bez przesady. Sprawa ze śrubą jest prosta jak budowa cepa, sam przecież wiesz: 1. Rozwalasz śrubę i odkręcasz koło. - jeśli masz narzędzia to w miarę szybko Ci to pójdzie. 2. Idziesz do ASO płacisz/kłucisz się aby odkręcili za free. - kwestia umówienia się w ASO kilka dni... 3. Oddajesz firmie i płacisz 37 zł. - j.w. może szybciej. 4. Dalej próbujesz znaleźć kogoś kto ma ściągacz. - czekasz niewiadomą ilość czasu.
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    37 zl za odkrecenie zabezpieczonego koła to mało, spróbuj sam zobaczymy czy Ci się uda albo inaczej zadzwoń do ASO i zapytaj za ile Ci odkręcą, pewnie więcej niż 37 zł.
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Śmigaj do firmy która ściągnie Ci tą śrubę za grosze, bo nie wiem czy kogoś znajdziesz z tym zabezpieczeniem.
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A pare postów wcześniej mówiłeś, że można sobie takie pismo d*pę podetrzeć. A co jeśli ktoś kupił samochód ubezpieczenia nie wypowiedział, a zawarł umowę i opłacił cały rok z innym ubezpieczycielem ? Dalej mogą żądać kasy ? Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem ???? Wcześniej rozmawialiśmy o przedłużeniu umowy a teraz jest inna kwestia... o kupnie auta z ubezpieczeniem i dopłata. On nie dopłacił a ubezpieczył gdzieś indziej.... dalej nie widzisz różnicy ??? Szkoda uważałem, że to są podobne kwestie.
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A pare postów wcześniej mówiłeś, że można sobie takie pismo d*pę podetrzeć. A co jeśli ktoś kupił samochód ubezpieczenia nie wypowiedział, a zawarł umowę i opłacił cały rok z innym ubezpieczycielem ? Dalej mogą żądać kasy ?
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ostatnio troche więcej jeżdze wieczorami i jak popada deszcz to mam wrażenie, że wszystko inne mocniej świeci. Niby świecą tak samo jak w audi ale na drodze słabo to wygląda. ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Podobno szybko odbłyśnik matowieje ....
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    pany gdzie we wrocku zrobie regeneracje xenonów ? Chodzi o wymianę odbłyśnika, polerka oraz czyszczenie soczewki.
  10. Za każdym razem jak zapalał mi się OIL MIN to na bagnecie było zawsze poniżej MIN. Zawsze trzeba było dolać...
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Może i przedłuży a Tobie przyśle wezwanie do zapłaty.
  12. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    To już są inne sliniki TSI beż tego felernego F.
  13. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Głupoty opowiadasz, jak by AM było do d*py to by mnie setki ludzi ścigało Kwestia dobrych ustawień trasy i przede wszystkim AKTUALNEJ mapy! Gp mapa też dobra ale ma dużo gorszą bazę POI co jest ważne jak potrzebujesz znaleźć np. numer telefonu do danego sklepu czy sprawdzić w których godzinach jest otwarty. Co do Superba zawsze mi się podobała ta buda a najnowsza to już w ogóle wypas, kumpel ma nowy model biały sedan 2.0TFSI 211KM w jasnej kremowej skórze, auto kosa jak się patrzy. Był temat o gazie, jak byś się przesiadł z tej Skody na A8 D3 4.2 V8 to myślę że zaraz byś polubił gazownie Patrz na wątek Nowaq'a AM nigdy mnie nie zawiodło, mam zamiar przesiąść się na androida bo ostatnio już wyszła na to wersja. Gazu nigdy nie zamontuje do auta, tym bardziej do A8 to profanacja. W wątku nowaka pisałem na temat gazu A nowym superbem już jeździłem i jestem bardzo zadowolony, czekam na FL i zakupie właśnie tego 2.0 TSI w sportowym pakiecie oczywiście liftback, bo kombi nienawidze.
  14. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Kup pierwszy jak będą OK to też wezme ---------- Post dopisany 15-10-2012 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 21:22 ---------- Znalazłem FELGI SKODA OCTAVIA 2 II RS YETI SUPERB 17'' CALI (2714974070) - motoAllegro Firma produkująca te felgi to FREEMAN także ja odpuszczam... ---------- Post dopisany 16-10-2012 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 12:31 ---------- a co myślicie o tych ? 8x18" ET47 pasują wyglądem ?
  15. Zastanawiam się nad tymi oponami, czym się różnią od WR A3? Nowszy model i wiecej pozytywnych oponii.
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    puku puku miałeś.
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To płacisz w chooooooooo jjj za dużo. Mamy taki sam wiek.... powinieneś płacić tyle co ja.
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    opel to zawsze był szrot także wcale mnie to nie rusza. Kolega w półtorarocznej insigni ma pognite progi....
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    140 czy 163 ?
  20. Ja uważam tylko jedną firmę na zimę Nokian. Na ten sezon postanowiłem kupić W+
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A ile jeśli nie tajemnica? I ile zniżek? Ja w MTU 395 zł za rok 60% zniżki. Piotrek pewnie z rodzicami bierzesz bo samemu to placił byś ponad 1000 zl. Ja w proamie zapłaciłem w tym roku 436 zl.
  22. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Moja żona nie lubi dużych aut ale z superba jest bardzo zadowolona do takiego stopnia, że już nie ma odwrotu i do mniejszych aut typu a4 nie wrócimy ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Znalazłem FELGI SKODA OCTAVIA 2 II RS YETI SUPERB 17'' CALI (2714974070) - motoAllegro
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Też oglądałem
  24. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Te 16 bardzo mi się podobają jak chcesz sprzedać to biore.
  25. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Fajne po ile ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.