Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    k**wa ale Superb musi być zapisuję numer sobie na kiedyś W doopie to mam. Dostałem telefon służbowy...
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    nie mam nic na koncie 502162070
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja nie śpie w nocy bo sie małym opiekuje.
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mogę pomóc.
  5. emay odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    jedz na hamownie i problem będzie rozwiązany.
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    wracam dzisiaj na stare śmieci... do starej/nowej pracy, ale za to inne stanowisko i $$$ .
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    2x530mm dla mnie poprosze. ---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- Wycieraczki: 1. Hornet -28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających 2. DudsA4 4x 530mm. - 28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających 3. emay 2x 530mm - 28 zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Przeciez Ci pisałem żebyś mi zamówił a jaka długość to nie wiem i nie mam jak zmierzyć bo auto u lakiernika stoi. ---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ---------- Zaraz w etce znajde.
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Zapraszamy.
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    to wez qwa dla mnie jeden kompel!!
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To nie tylko od wycieraczek zależy, jeszcze szybe trzeba mieć odtłuszczoną. Ja mam boscha za 40 zl przegubowe i beznadzieje wycieraja.... ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- A matka ma valeo od 3 lat i wycierają kapitalnie...
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja bym musial ramiona zmienić na te areo a nie chce mi sie z tym bawic:facepalm:
  13. cewki tylko ori inne szkoda pieniedzy i zachodu.
  14. Jak masz możliwość to powrzucaj fotki gdy zwalisz głowice. Przydadzą się.
  15. Przegub zewnętrzny nie będzie Ci strzelał na prostych kołach, po za tym te stuki było by słychać regularnie a nie od czasu do czasu.
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Stacja Kontroli Pojazdów Telefon: 71-350-87-20 ul. Przedmiejska 1 (Legnicka między wiaduktami), Wrocław Godziny otwarcia: Pon-Pt : 8:00 - 20:00 Sobota : 8:00 - 16:00 Stacje kontroli pojazdów - VICO | Strona główna obsługują 4x4
  17. Tutaj żadnej wielkiej filozofii nie ma. Jeśli ma założone 205/60/16 to widocznie takie miał kapciarz na stanie i chciał ich się pozbyć bo są one ze względu na profil 60 troche mało standardowe. Możesz się także o tym przekonać gdy wejdziesz i zaczniesz szukać opony w tym rozmiarze i porównasz ceny z 205/55/16. Różnica jest taka, że licznik będzie mu bardziej przekłamywał podawaną prędkość..
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Siemano. Te barany we wrocku nie potrafia jeździć, ja kurde na letnich prawym pasem musze ich wyprzedzać bo nikt nie chce jechać tylko się turlają.
  19. Ja zrobiłem tak. 1. Zgłosiłem w moim przypadku do warty na infolinii. 2. Pojechałem na policje po protokół. 3. Przyjechał edzio z warty. 4. Nie czekałem na kosztorys z warty oddałem do ASO. Wypełniłem dokumenty o pełnomocnictwo i ten głupi dokument, że pokryje ewentualne różnice. 5. Dostałem obszczany kosztorys z warty na 1,570 zł. 6. Otrzymałem na maila kosztorys który ASO wysłało już w moim imieniu do warty. 7. Warta odpisała, że nie mogą się zgodzić na taką roboczo godzine co wystawio ASO ( poprostu pokreślili czerwonym długopisem kosztorys z ASO ). 8. Napisałem odwołanko, co posłałem Ci na PW. 9. ASO otrzymało w miedzy czasie zgode. 10. Jeszcze pod czas montażu okazało się, że zderzak nie będzie pasował i ASO zamawia nowy bo nie będą elementy idealnie pasować do siebie itd. Dosłało kolejny kosztorys, warta już się zgodziła bez żadnego ale. 11. Auto zrobione na kwote 10,300 zl. 12. Tyle
  20. Masz szczęście bo u nas we wro ASO dobrze maluje. Oddaj im napewno nie będziesz żałował, a kase zawsze wydębią z oc sprawcy. Jak chcesz moge dać Ci na pw odwołanie które sam osobiscie zastosowałem przeciwko warcie bo tez robilem bezgotówkowo na karkonoskiej audi centrum wroclaw..
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tak wykrakałeś, zima nakurwia aż do odciny.
  22. emay odpowiedział(a) na ppw13 temat w Audi A4 B6/B7
    Polecam OSRAM COOL BLUE INTENSE 5000K 66240CBI a tutaj masz wyszukiwarke: OSRAM Automotive Lighting - Search and find quickly
  23. Ten rozmiar co podałeś to standard i węższych nie ma sensu kupować.
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Z platyny sobie walnij:grin:
  25. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    32 zł za sztukę wiem wiem, że drogo ale błędu nie wywala na fisie. ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- W A4 miałem srebrne. Tutaj za namową Horneta zakupiłem czarne. ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- Zagadaj w VT http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/virtual-tuning-76/ Radimm Ci pomoże. ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- Niedawno zamówił dopiero Te niedawno to już 5 miesięcy temu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.