Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
k**wa ale Superb musi być zapisuję numer sobie na kiedyś W doopie to mam. Dostałem telefon służbowy...
-
Spoty wrocławskie
nie mam nic na koncie 502162070
-
Spoty wrocławskie
ja nie śpie w nocy bo sie małym opiekuje.
-
Spoty wrocławskie
Mogę pomóc.
-
Silnik 1.8T 150 czy 180KM? - niedobór mocy.
jedz na hamownie i problem będzie rozwiązany.
-
Spoty wrocławskie
wracam dzisiaj na stare śmieci... do starej/nowej pracy, ale za to inne stanowisko i $$$ .
-
Spoty wrocławskie
2x530mm dla mnie poprosze. ---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- Wycieraczki: 1. Hornet -28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających 2. DudsA4 4x 530mm. - 28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających 3. emay 2x 530mm - 28 zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających
-
Spoty wrocławskie
Przeciez Ci pisałem żebyś mi zamówił a jaka długość to nie wiem i nie mam jak zmierzyć bo auto u lakiernika stoi. ---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ---------- Zaraz w etce znajde.
-
Spoty wrocławskie
Zapraszamy.
-
Spoty wrocławskie
to wez qwa dla mnie jeden kompel!!
-
Spoty wrocławskie
To nie tylko od wycieraczek zależy, jeszcze szybe trzeba mieć odtłuszczoną. Ja mam boscha za 40 zl przegubowe i beznadzieje wycieraja.... ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- A matka ma valeo od 3 lat i wycierają kapitalnie...
-
Spoty wrocławskie
Ja bym musial ramiona zmienić na te areo a nie chce mi sie z tym bawic:facepalm:
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
cewki tylko ori inne szkoda pieniedzy i zachodu.
-
Pali olej w dużych ilościach-ciekawy przypadek
Jak masz możliwość to powrzucaj fotki gdy zwalisz głowice. Przydadzą się.
-
Przegub
Przegub zewnętrzny nie będzie Ci strzelał na prostych kołach, po za tym te stuki było by słychać regularnie a nie od czasu do czasu.
-
Spoty wrocławskie
Stacja Kontroli Pojazdów Telefon: 71-350-87-20 ul. Przedmiejska 1 (Legnicka między wiaduktami), Wrocław Godziny otwarcia: Pon-Pt : 8:00 - 20:00 Sobota : 8:00 - 16:00 Stacje kontroli pojazdów - VICO | Strona główna obsługują 4x4
-
Czy wulkanizator się pomylił?
Tutaj żadnej wielkiej filozofii nie ma. Jeśli ma założone 205/60/16 to widocznie takie miał kapciarz na stanie i chciał ich się pozbyć bo są one ze względu na profil 60 troche mało standardowe. Możesz się także o tym przekonać gdy wejdziesz i zaczniesz szukać opony w tym rozmiarze i porównasz ceny z 205/55/16. Różnica jest taka, że licznik będzie mu bardziej przekłamywał podawaną prędkość..
-
Spoty wrocławskie
Siemano. Te barany we wrocku nie potrafia jeździć, ja kurde na letnich prawym pasem musze ich wyprzedzać bo nikt nie chce jechać tylko się turlają.
-
Pierwszy śnieg i kolejna szkoda :/ czyli prośba o pomoc w tym konkretnym przypadku
Ja zrobiłem tak. 1. Zgłosiłem w moim przypadku do warty na infolinii. 2. Pojechałem na policje po protokół. 3. Przyjechał edzio z warty. 4. Nie czekałem na kosztorys z warty oddałem do ASO. Wypełniłem dokumenty o pełnomocnictwo i ten głupi dokument, że pokryje ewentualne różnice. 5. Dostałem obszczany kosztorys z warty na 1,570 zł. 6. Otrzymałem na maila kosztorys który ASO wysłało już w moim imieniu do warty. 7. Warta odpisała, że nie mogą się zgodzić na taką roboczo godzine co wystawio ASO ( poprostu pokreślili czerwonym długopisem kosztorys z ASO ). 8. Napisałem odwołanko, co posłałem Ci na PW. 9. ASO otrzymało w miedzy czasie zgode. 10. Jeszcze pod czas montażu okazało się, że zderzak nie będzie pasował i ASO zamawia nowy bo nie będą elementy idealnie pasować do siebie itd. Dosłało kolejny kosztorys, warta już się zgodziła bez żadnego ale. 11. Auto zrobione na kwote 10,300 zl. 12. Tyle
-
Pierwszy śnieg i kolejna szkoda :/ czyli prośba o pomoc w tym konkretnym przypadku
Masz szczęście bo u nas we wro ASO dobrze maluje. Oddaj im napewno nie będziesz żałował, a kase zawsze wydębią z oc sprawcy. Jak chcesz moge dać Ci na pw odwołanie które sam osobiscie zastosowałem przeciwko warcie bo tez robilem bezgotówkowo na karkonoskiej audi centrum wroclaw..
-
Spoty wrocławskie
Tak wykrakałeś, zima nakurwia aż do odciny.
-
[ALL B6] Xenon audi a4 b6
Polecam OSRAM COOL BLUE INTENSE 5000K 66240CBI a tutaj masz wyszukiwarke: OSRAM Automotive Lighting - Search and find quickly
-
Polecane opony zimowe
Ten rozmiar co podałeś to standard i węższych nie ma sensu kupować.
-
Spoty wrocławskie
Z platyny sobie walnij:grin:
-
Czarny Superb
32 zł za sztukę wiem wiem, że drogo ale błędu nie wywala na fisie. ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- W A4 miałem srebrne. Tutaj za namową Horneta zakupiłem czarne. ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- Zagadaj w VT http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/virtual-tuning-76/ Radimm Ci pomoże. ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- Niedawno zamówił dopiero Te niedawno to już 5 miesięcy temu