Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    siemka.
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    siemano. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Pany
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mnie nie będzie bo jadę w gościne akurat na 17
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Będą dzisiaj bo nie wiem czy małżonkę uświadamiać ?
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To tankujemy dzisiaj coś bo nie wiem czy otwierac?
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mi zawsze pali więcej 98 niż 95 i nigdy nie widziałem w tym nic dziwnego. Nie odcina ci stuków to jedziesz bardziej. Benzyna Pb95 a Pb98 co tankowai i jaka jest rnica Będe lał V-power racing :decayed::decayed:
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dobrze prawisz. Dopóki soft nie modyfikowany leje się 95. Często auta robione przez ABT w Hitlerowie mają doklejaną naklejkę na klapkę wlewu że tylko PB98 z racji modyfikowanego softu. To samo jest w dieslach... zalecają lanie najlepszego paliwa a okazuje się, że zwykła tłusta gnojówka jest lepsza ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- Jeszcze ciekawy jestem jakim cudem palił Ci więcej 98 niż 95...... ---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- Emil masz instrukcję w PDF do swojego paździocha ? Wujak kupił takie coś 2.0 i szuka książki Niestety posiadam tylko w wersji książki.
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja moge cos tam chlapnąć tylko pytanko gdzie ? ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka. ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa Jak możesz to zapodaj numer do niego. ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh Bo ? Proponuję dokształcić się w dziedzinie swojego silnika...... najlepiej zwykłe pb98 bez udziwnień a jak będziesz chciał wiedzieć dlaczego to google się kłania - może się nauczysz czegoś Widzę, że instrukcję obsługi samochodu Hornet nie czytałeś, mam jak byk napisane PB95 min 91. tylko mi nie mów, że opierasz się na instrukcji hhahahahhahahah no teraz to jebłem To po co te instrukcje są ? Na bank poprzedni właściciel jeździł na 95 bo czesi się trzymają wytycznych napisanych w instrukcji. Po za tym Kaju pisał pare postów przed, że 98 jest często z tej samej komory lana co 95. Nie wiadomo czy ta 98 faktycznie ma tyle oktanów jak dystrybutor zapewania.
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja osobiscie biore od Dzika
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka. ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa Jak możesz to zapodaj numer do niego. ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh Bo ? Proponuję dokształcić się w dziedzinie swojego silnika...... najlepiej zwykłe pb98 bez udziwnień a jak będziesz chciał wiedzieć dlaczego to google się kłania - może się nauczysz czegoś Widzę, że instrukcję obsługi samochodu Hornet nie czytałeś, mam jak byk napisane PB95 min 91.
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    dlaczego?? mówisz ze to zły pomysł?? Ogólnie benzyniaków się nie powinno myć ze względu na iskrę która jest potrzebna podczas pracy silnika, ale ja to olałem i kiedyś umyłem silnik w golfie 3 najpierw poczekałem aby troche ostygł, potem popsikałem takim specyfikiem do czyszczenia silników i umyłem karcherem. Odczekałem 2 godzinki i go odpalilem aby sobie popyrkał na jałowym biegu. Robiłem to w lato. Żadnych problemów nie było z gubieniem zapłonu itp.
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka. ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa Jak możesz to zapodaj numer do niego. ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh Bo ?
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :polew::polew::polew:
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Będe lał lukoil pb 95
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Już ją wypiłem
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :banan::polew: za nasze podatki
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    chłopaki, to może zrobimy jakieś większe zamówienie u kolegi? oca69, jest taka możliwość, żeby dla forumowiczów coś załatwić? tylko muszę najpierw spalić ten pełny bak:facepalm: Oj tam oj tam kup na zapas beczki i do piwnicy wstaw.
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    a ile liczyłeś, że krzykną ??? 1000zł ??:polew: zaskakujesz mnie cały czas.... Wiadomo, że nie tauzen. Myślałem, że około 3k-4k...
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dzwoniłem do tych z extreme i za obszycie wnetrza golfa 3 chcą od 5,5 k zł :polew: w skład wchodzą fotele kanapa i boczki..
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Podobno wszystkie pb95, pb98 i ON są z polskich rafinerii tylko jakieś tam uszlachetniacze dodają przy zlewaniu z cysterny. Jedynie v-power racing jest przywożony z Niemiec... tak mi kuzynka żony mówiła która w lotosie pracuje ... ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- Czytam nie które fora i ludzie piszą, że wolą zalać normalną pb95 i kupić uszlachetniacz typu STP do czyszczenia wtrysków. Podobno tak samo to działa.
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    CAR AUDIO PROFESJONALNIE - Muzyka i Multimedia w samochodzie / Sprzt / Zabudowy / Doradztwo / DVD w aucie - strona domowa wrocawskiej firmy EXTREME CAR AUDIO Nie daleko mnie Miałem tam pracować... Dzięki zadzwonie i zapytam ile $$$ trzeba będzie.
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To do matki auta mialy by pojść te skóry w moim trzymają się w dobrym stanie.
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wiecie może gdzie we Wrocku można oddać fotele samochodowe do obicia skórą ?
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :grin: widze, że humor Was trzyma.
  25. Tutaj nie ma co oszczedzać na cewkach żadnych zamienników tylko ORI będziesz miał spokój i gwarancje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.