Treść opublikowana przez emay
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
siemano. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Pany
-
Spoty wrocławskie
Mnie nie będzie bo jadę w gościne akurat na 17
-
Spoty wrocławskie
Będą dzisiaj bo nie wiem czy małżonkę uświadamiać ?
-
Spoty wrocławskie
To tankujemy dzisiaj coś bo nie wiem czy otwierac?
-
Spoty wrocławskie
Mi zawsze pali więcej 98 niż 95 i nigdy nie widziałem w tym nic dziwnego. Nie odcina ci stuków to jedziesz bardziej. Benzyna Pb95 a Pb98 co tankowai i jaka jest rnica Będe lał V-power racing :decayed::decayed:
-
Spoty wrocławskie
Dobrze prawisz. Dopóki soft nie modyfikowany leje się 95. Często auta robione przez ABT w Hitlerowie mają doklejaną naklejkę na klapkę wlewu że tylko PB98 z racji modyfikowanego softu. To samo jest w dieslach... zalecają lanie najlepszego paliwa a okazuje się, że zwykła tłusta gnojówka jest lepsza ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- Jeszcze ciekawy jestem jakim cudem palił Ci więcej 98 niż 95...... ---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- Emil masz instrukcję w PDF do swojego paździocha ? Wujak kupił takie coś 2.0 i szuka książki Niestety posiadam tylko w wersji książki.
-
Spoty wrocławskie
Ja moge cos tam chlapnąć tylko pytanko gdzie ? ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka. ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa Jak możesz to zapodaj numer do niego. ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh Bo ? Proponuję dokształcić się w dziedzinie swojego silnika...... najlepiej zwykłe pb98 bez udziwnień a jak będziesz chciał wiedzieć dlaczego to google się kłania - może się nauczysz czegoś Widzę, że instrukcję obsługi samochodu Hornet nie czytałeś, mam jak byk napisane PB95 min 91. tylko mi nie mów, że opierasz się na instrukcji hhahahahhahahah no teraz to jebłem To po co te instrukcje są ? Na bank poprzedni właściciel jeździł na 95 bo czesi się trzymają wytycznych napisanych w instrukcji. Po za tym Kaju pisał pare postów przed, że 98 jest często z tej samej komory lana co 95. Nie wiadomo czy ta 98 faktycznie ma tyle oktanów jak dystrybutor zapewania.
-
Spoty wrocławskie
Ja osobiscie biore od Dzika
-
Spoty wrocławskie
Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka. ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa Jak możesz to zapodaj numer do niego. ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh Bo ? Proponuję dokształcić się w dziedzinie swojego silnika...... najlepiej zwykłe pb98 bez udziwnień a jak będziesz chciał wiedzieć dlaczego to google się kłania - może się nauczysz czegoś Widzę, że instrukcję obsługi samochodu Hornet nie czytałeś, mam jak byk napisane PB95 min 91.
-
Spoty wrocławskie
dlaczego?? mówisz ze to zły pomysł?? Ogólnie benzyniaków się nie powinno myć ze względu na iskrę która jest potrzebna podczas pracy silnika, ale ja to olałem i kiedyś umyłem silnik w golfie 3 najpierw poczekałem aby troche ostygł, potem popsikałem takim specyfikiem do czyszczenia silników i umyłem karcherem. Odczekałem 2 godzinki i go odpalilem aby sobie popyrkał na jałowym biegu. Robiłem to w lato. Żadnych problemów nie było z gubieniem zapłonu itp.
-
Spoty wrocławskie
Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka. ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa Jak możesz to zapodaj numer do niego. ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh Bo ?
-
Spoty wrocławskie
:polew::polew::polew:
-
Spoty wrocławskie
Będe lał lukoil pb 95
-
Spoty wrocławskie
Już ją wypiłem
-
Spoty wrocławskie
:banan::polew: za nasze podatki
-
Spoty wrocławskie
chłopaki, to może zrobimy jakieś większe zamówienie u kolegi? oca69, jest taka możliwość, żeby dla forumowiczów coś załatwić? tylko muszę najpierw spalić ten pełny bak:facepalm: Oj tam oj tam kup na zapas beczki i do piwnicy wstaw.
-
Spoty wrocławskie
a ile liczyłeś, że krzykną ??? 1000zł ??:polew: zaskakujesz mnie cały czas.... Wiadomo, że nie tauzen. Myślałem, że około 3k-4k...
-
Spoty wrocławskie
Dzwoniłem do tych z extreme i za obszycie wnetrza golfa 3 chcą od 5,5 k zł :polew: w skład wchodzą fotele kanapa i boczki..
-
Spoty wrocławskie
Podobno wszystkie pb95, pb98 i ON są z polskich rafinerii tylko jakieś tam uszlachetniacze dodają przy zlewaniu z cysterny. Jedynie v-power racing jest przywożony z Niemiec... tak mi kuzynka żony mówiła która w lotosie pracuje ... ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- Czytam nie które fora i ludzie piszą, że wolą zalać normalną pb95 i kupić uszlachetniacz typu STP do czyszczenia wtrysków. Podobno tak samo to działa.
-
Spoty wrocławskie
CAR AUDIO PROFESJONALNIE - Muzyka i Multimedia w samochodzie / Sprzt / Zabudowy / Doradztwo / DVD w aucie - strona domowa wrocawskiej firmy EXTREME CAR AUDIO Nie daleko mnie Miałem tam pracować... Dzięki zadzwonie i zapytam ile $$$ trzeba będzie.
-
Spoty wrocławskie
To do matki auta mialy by pojść te skóry w moim trzymają się w dobrym stanie.
-
Spoty wrocławskie
Wiecie może gdzie we Wrocku można oddać fotele samochodowe do obicia skórą ?
-
Spoty wrocławskie
:grin: widze, że humor Was trzyma.
-
A4 b6 1.8t 163km problem z zapłonem
Tutaj nie ma co oszczedzać na cewkach żadnych zamienników tylko ORI będziesz miał spokój i gwarancje.