Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
mnie nie będzie dzisiaj źle się czuje.
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Panowie mało tego. Patrzyłem prognozę pogody i do 6 grudnia chyba tylko w jeden dzień ma padać śnieg.
-
Koło dwumasowe na sztywne
60 tys to ja tym autem nie przejadę, będzie się martwił następny właściciel.
-
Spoty wrocławskie
Powiem Ci że w Polsce to nie ma reguły, jest tylko jedna żelazna reguła: CENA CZYNI CUDA
-
Czarny Superb
Tutaj extreme tuning :naughty::kox:
-
Koło dwumasowe na sztywne
Ja wymieniłem ostatnio komplet sprzęgła + dwumas sachsa z robota 2100 zł także panie przepłaciłeś za ten wynalazek. :polew:
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Tylko alu żadne stalówki, kiedyś było szkoda alu to się zakładało stalówki. Teraz dostępność alu pozwala na tanią wymianę felg.
-
Spoty wrocławskie
Załóż blow offa to pójdzie szybciej tak jak Krystian zrobił ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- dzisiaj pod mm ktoś wpada bo zamierzam się wybrać
- Spoty wrocławskie
-
Czarny Superb
Taa ale to po nowym roku bo teraz święta idą i trzeba prezenty kupić a nie w auto wkładać ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- sorry miałem emblematy na myśli:facepalm:, ale tak jak piszesz ważne że Ciebie cieszy, ja np bym nie umiał spać z świadomością że jeżdżę skodą Ten skodillac wciągnał by te Twoje v6 jednym pierdnięciem :naughty:
-
Spoty wrocławskie
- Czarny Superb
Oj tam oj tam, na szczęście to mi ma się podobać a jak emblematy Wam się widzą ?- Spoty wrocławskie
:polew::polew::polew::polew::polew::polew: Nie pierdziel że mapki do tablicy też nie sam robiłeś W końcu czas to pieniądz- Czarny Superb
W pierwszym poście Panie proszę sobie zobaczyć.- Spoty wrocławskie
Ja jebie ten z tymi dywanikami, już dawno sobie je kupiłem oczywiście gumowe na zime i materiałowe na lato ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- Sam to ja mogę zrobić zdjęcia samochodu :polew:- Czarny Superb
Nowy grill i emblematy :naughty:- Spoty wrocławskie
bry Mod zakończony dodam dzisiaj foty :banan:- Spoty wrocławskie
zobaczycie- Spoty wrocławskie
No pany pora pomodzić coś przy aucie- Spoty wrocławskie
Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych. Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto. Ja ziomka z imienia nie znam tylko z widzenia... w ECU też przekłamała.... ale auto słuszne na 4 łapy i jeszcze nie skończone ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych. Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto. Ja ziomka z imienia nie znam tylko z widzenia... w ECU też przekłamała.... ale auto słuszne na 4 łapy i jeszcze nie skończone Skąd wiesz ile miała, że mówisz że faktycznie tyle miała.... ale sierra to tył ? może 4 but przekłamuje ? Ta sierra miala 2.0 L 105KM i napęd na tył, z tego co wiem to też tam robili quattro ale wyników nie znałem. Kumpel tez robil honde accord 2 l i miał książkowe 150KM. Może tak jak piszesz, że na 4 łapy przekłamuje... ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- Hamowanie nie jest dostępne dla zwykłych śmiertelników no chyba, że tam kogoś znasz. Ostatnio chyba jakiś zakaz mają bo nie mogę się doprosić ponownego hamowania.- Spoty wrocławskie
Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych. Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto.- Spoty wrocławskie
W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew:- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Ja za to polecę trochę bliżej centrum Mechanika pojazdowa Wrocław WV AUDI SEAT SKODA - mechanik Powiedz, że od Emila Kozakiewicza.- Spoty wrocławskie
k**wa ale Superb musi być zapisuję numer sobie na kiedyś W doopie to mam. Dostałem telefon służbowy... Chyba pierwszy w życiu bo podniety co nie miara:polew: aktualnie trzeci, ale kaju cisnął to odpisałem. - Czarny Superb