Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    mnie nie będzie dzisiaj źle się czuje.
  2. Panowie mało tego. Patrzyłem prognozę pogody i do 6 grudnia chyba tylko w jeden dzień ma padać śnieg.
  3. 60 tys to ja tym autem nie przejadę, będzie się martwił następny właściciel.
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Powiem Ci że w Polsce to nie ma reguły, jest tylko jedna żelazna reguła: CENA CZYNI CUDA
  5. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Tutaj extreme tuning :naughty::kox:
  6. Ja wymieniłem ostatnio komplet sprzęgła + dwumas sachsa z robota 2100 zł także panie przepłaciłeś za ten wynalazek. :polew:
  7. Tylko alu żadne stalówki, kiedyś było szkoda alu to się zakładało stalówki. Teraz dostępność alu pozwala na tanią wymianę felg.
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Załóż blow offa to pójdzie szybciej tak jak Krystian zrobił ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- dzisiaj pod mm ktoś wpada bo zamierzam się wybrać
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :polew:
  10. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Taa ale to po nowym roku bo teraz święta idą i trzeba prezenty kupić a nie w auto wkładać ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- sorry miałem emblematy na myśli:facepalm:, ale tak jak piszesz ważne że Ciebie cieszy, ja np bym nie umiał spać z świadomością że jeżdżę skodą Ten skodillac wciągnał by te Twoje v6 jednym pierdnięciem :naughty:
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  12. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Oj tam oj tam, na szczęście to mi ma się podobać a jak emblematy Wam się widzą ?
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :polew::polew::polew::polew::polew::polew: Nie pierdziel że mapki do tablicy też nie sam robiłeś W końcu czas to pieniądz
  14. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    W pierwszym poście Panie proszę sobie zobaczyć.
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja jebie ten z tymi dywanikami, już dawno sobie je kupiłem oczywiście gumowe na zime i materiałowe na lato ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- Sam to ja mogę zrobić zdjęcia samochodu :polew:
  16. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Nowy grill i emblematy :naughty:
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    bry Mod zakończony dodam dzisiaj foty :banan:
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    zobaczycie
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No pany pora pomodzić coś przy aucie
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych. Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto. Ja ziomka z imienia nie znam tylko z widzenia... w ECU też przekłamała.... ale auto słuszne na 4 łapy i jeszcze nie skończone ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych. Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto. Ja ziomka z imienia nie znam tylko z widzenia... w ECU też przekłamała.... ale auto słuszne na 4 łapy i jeszcze nie skończone Skąd wiesz ile miała, że mówisz że faktycznie tyle miała.... ale sierra to tył ? może 4 but przekłamuje ? Ta sierra miala 2.0 L 105KM i napęd na tył, z tego co wiem to też tam robili quattro ale wyników nie znałem. Kumpel tez robil honde accord 2 l i miał książkowe 150KM. Może tak jak piszesz, że na 4 łapy przekłamuje... ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- Hamowanie nie jest dostępne dla zwykłych śmiertelników no chyba, że tam kogoś znasz. Ostatnio chyba jakiś zakaz mają bo nie mogę się doprosić ponownego hamowania.
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych. Dziwne bajki panie piszesz... po mnie sierre hamowali i wyszło tyle ile faktycznie miała. Napisz mi proszę na pw kto hamował mu to auto.
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew:
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja za to polecę trochę bliżej centrum Mechanika pojazdowa Wrocław WV AUDI SEAT SKODA - mechanik Powiedz, że od Emila Kozakiewicza.
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    k**wa ale Superb musi być zapisuję numer sobie na kiedyś W doopie to mam. Dostałem telefon służbowy... Chyba pierwszy w życiu bo podniety co nie miara:polew: aktualnie trzeci, ale kaju cisnął to odpisałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.