Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Tylko mi nie mów, że wierzysz w legendę o tym, że zalałeś "lepsiejsze" paliwo...? Więcej substancji czyszczących posiada i głownie dlatego je zalałem.
-
Spoty wrocławskie
juz we wro, ale pustki dzisiaj na mieście. Szkoda, że tak nie jest po za świętami Nalałem vpower racing i przegoniłem skodillaca po a4 bo taki zamulony był
-
Spoty wrocławskie
Ja wracam dzisiaj do wrocka takze w niedziele moge wpasc na spota.
-
Spoty wrocławskie
wesołych pany
-
Spoty wrocławskie
ja zawijam jutro pod zywiec, a dzisiaj podziwiam ludzi stojących na legnickiej w strone jp2:facepalm::facepalm:
-
Spoty wrocławskie
rozwaliles jej ta budke w ktorej siedziala ?
-
Spoty wrocławskie
Pany na A4 w stronę Katowic można płacić kartą ?
-
Spoty wrocławskie
Straż miejska informuje, które miejsca będą dziś objęte kontrolą fotoradaru Fotoradary staną w czwartek przy ulicach: * Dmowskiego, * Nowowiejskiej, * Pełczyńskiej, * Popowickiej, * Redyckiej, * Starogroblowej.
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
to widze ze po tatku trzyma linie :grin:- Spoty wrocławskie
wazy 10,5 kg drepta subtelnie ---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- wiedzialem ze jedynka slabo wyszla dlatego wzielismy 2- Spoty wrocławskie
Spokojnie... ja startuję jak młody będzie spał a jutro albo we wtorek cisnę po fotelik dla niego bo w nosidle już się nie mieści a tak to w tym pojedzie CYBEX Fotelik Samochodowy Pallas 2 BrownSugar 2012 (2866962260) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ja już jestem po zakupie takiego: Kiddy GuardianFix Pro 2 9-36kg 36m Gwar. + Wymiana (2802072896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Spoty wrocławskie
mnie tez srednio chce sie jechac tam widzialem korki z i do mangolii- Spoty wrocławskie
Dołączam się do Was- Spoty wrocławskie
i po co jak Ty nie robisz mocy powyżej 250PS i jeździsz po prostych ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- Emil jak jeszcze raz będziesz się wpychał na drogę z podporządkowanej to dodam gazu i jebnę w tą skodzinę z impetem... dzisiaj do lidla jechałeś i wepchałeś się... masz farta że przede mną jechał inny samochód bo takiego wpychania ja nie lubię a wjechałeś na siłę. Nie lubie się wp***dalać ale w tym przypadku musiałem sie wj***ć na siłe bo pedały zakokrowały wyjazd i czekałem z 5 minut sluchając jak trąbili na siebie.- Spoty wrocławskie
Dlatego moje następne auto będzie AWD- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Kaju od "że" się zdania nie zaczyna :polew::polew:- Spoty wrocławskie
Nelson dzięki za statyw i zimnego lecha :banan:- Spoty wrocławskie
HGW może juz ma milion zrobiony- Spoty wrocławskie
Tak. To auto jest dla kawalerów nie dla rodziny:decayed: ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- nie dziwota skoro d*pa do golfa przyzwyczajona Gulf był dobrym samochodem. Matka dalej jeździ tą trójką, nawet 200000 ostatnio stukło. Tylko oleje wymienia... i jeździ. ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ---------- Pakiet nowych żarówek H3 i D2S zamontowałem, tylko czekam na statyw od Nelsona i wrzuce rezultaty- Jaki olej do quattro?
Ja bym nie oszczędzał na takim mechanizmie. Tym bardziej na uszczelniaczach.- Spoty wrocławskie
Dla mnie jedno i drugie szrot- Spoty wrocławskie
Kolega Marian ma fajny podpis.- Spoty wrocławskie
Nelson pało gdzie mój statyw. Telefonów nie odbierasz PW nie odpisujesz!! - Spoty wrocławskie