Treść opublikowana przez emay
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
mega straciła na wyglądzie ta octavia.
-
Spoty wrocławskie
Ja dłubałem. Kupiłem nowe w ASO :polew::polew: Ale podobno piszą, że jak staną to już nie da się ich odratować.
-
Polecane opony zimowe
Nokiany się różnią, że jedna posiada asymetryczny bieżnik, druga nie. Continental to jak kto woli ja sobie założyłem w tym roku WR A3
-
Postojówki led OSRAM 6000k W5W - miał ktoś?
Ja mam takie tylko na podświetlenie tablicy. 6498CW OSRAM C5W LEDRIVING RETROFIT 6000K
-
Spoty wrocławskie
Wiesz ALT 12 l tez pił a nie jechał także ja byłem przygotowany na taką ilość.
-
Spoty wrocławskie
sa najtansze nawet od 2.5 tdi. Wiadomo w Polsce cena czyni CUDA
-
Spoty wrocławskie
okłamują siebie mówiąc, że 500 ml na 1k km to norma :polew::polew::polew: Jakoś w tym aucie co kupiłem ani razu nie zobaczyłem OIL MIN a w ALTie to po miesiacu
-
Spoty wrocławskie
Napisałem coś, ale w doopie to mam niech ludzie się męczą.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Przyjechać po Ciebie ?
-
Spoty wrocławskie
to bedziesz czy nie ?
-
Spoty wrocławskie
Odpuszczamy ?
-
Spoty wrocławskie
jak będziecie to ja też.
-
Spoty wrocławskie
Kaju przytargało Ciebie do Polski ? Będzie dzisiaj ktoś pod MM ?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Graty Wojtas :banan:- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
dzisiaj 205/55/r16 nokian wr a3 zamontowałem.- Spoty wrocławskie
Ja ogólnie nie zwracam uwagi na numery rejestracyjne, ale gdy zamierzam pojechać np po autostradzie powyżej dozwolonej to obserwuje jaka marka siedzi mi na ogonie i ewentualnie puszczam jak coś mnie niepokoi.- Spoty wrocławskie
Nieoznakowane samochody ITD info z Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy WE574CW Ford Mondeo granatowy Delegatura Południowo-zachodnia, Wrocław WE575CW Ford Mondeo granatowy Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, Warszawa WE576CW Ford Mondeo czarny Delegatura Północna, Bydgoszcz WE577CW Ford Mondeo srebrny Delegatura Wielkopolska, Poznań WE578CW Ford Mondeo czarny Delegatura Śląska, Katowice WE579CW Ford Mondeo czarny Delegatura Wschodnia, Lublin WE580CW Ford Focus srebrny Delegatura Północno-zachodnia, Gorzów Wielkopolski WE581CW Ford Focus granatowy Delegatura Wielkopolska, Poznań WE582CW Ford Focus czarny Delegatura Północno-wschodnia, Białystok WE583CW Ford Focus srebrny Delegatura Południowo-zachodnia, Wrocław WE584CW Ford Focus srebrny Delegatura Północna, Bydgoszcz WE585CW Ford Focus czarny Delegatura Śląska, Katowice WE586CW Ford Focus granatowy Delegatura Wschodnia, Lublin WE587CW Ford Focus srebrny Delegatura Centralna, Łódź WE588CW Ford Focus czarny Delegatura Południowo-wschodnia, Rzeszów WE589CW Ford Focus granatowy Delegatura Południowa, Kraków WE590CW Ford Mondeo srebrny Delegatura Centralna, Łódź WE591CW Ford Mondeo srebrny Delegatura Północno-zachodnia, Gorzów Wielkopolski WE592CW Ford Mondeo czarny Delegatura Północno-wschodnia, Białystok WE593CW Ford Mondeo srebrny Delegatura Południowa, Kraków WE594CW Ford Mondeo czarny Delegatura Południowo-wschodnia, Rzeszów WE595CW Ford Focus czarny Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, Warszawa WE214EC Peugeot Partner żółty, oznakowany Delegatura Południowo-wschodnia, Rzeszów WE215EC Peugeot Partner żółty, oznakowany Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, Warszawa WE216EC Peugeot Partner żółty, oznakowany Delegatura Północna, Bydgoszcz- Spoty wrocławskie
Przyjechały opony zimowe, a za oknem do 6 grudnia ani grama śniegu- Spoty wrocławskie
Ale żeś doj**ał poezje- Spoty wrocławskie
Wtedy idę mieszkać pod MM i tyle.- Spoty wrocławskie
Pieprzenie:p Bylem pod milenijnym ale nikogo nie bylo, pozatym dzis vivaro cywilki wpadly i trzepali mk4 ktore w sumie stalo obok mnie:) Trafiłeś na beznadziejny dzień pod MM- Spoty wrocławskie
Nie stać Ciebie na utrzymanie auta to go nie kupuj!!!- Spoty wrocławskie
ja pitole gaz w takim aucie :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: - Spoty wrocławskie