Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. mega straciła na wyglądzie ta octavia.
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja dłubałem. Kupiłem nowe w ASO :polew::polew: Ale podobno piszą, że jak staną to już nie da się ich odratować.
  3. Nokiany się różnią, że jedna posiada asymetryczny bieżnik, druga nie. Continental to jak kto woli ja sobie założyłem w tym roku WR A3
  4. Ja mam takie tylko na podświetlenie tablicy. 6498CW OSRAM C5W LEDRIVING RETROFIT 6000K
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wiesz ALT 12 l tez pił a nie jechał także ja byłem przygotowany na taką ilość.
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    sa najtansze nawet od 2.5 tdi. Wiadomo w Polsce cena czyni CUDA
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    okłamują siebie mówiąc, że 500 ml na 1k km to norma :polew::polew::polew: Jakoś w tym aucie co kupiłem ani razu nie zobaczyłem OIL MIN a w ALTie to po miesiacu
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Napisałem coś, ale w doopie to mam niech ludzie się męczą.
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jestem ZA
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Przyjechać po Ciebie ?
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    to bedziesz czy nie ?
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Odpuszczamy ?
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    jak będziecie to ja też.
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kaju przytargało Ciebie do Polski ? Będzie dzisiaj ktoś pod MM ?
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Graty Wojtas :banan:
  17. dzisiaj 205/55/r16 nokian wr a3 zamontowałem.
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja ogólnie nie zwracam uwagi na numery rejestracyjne, ale gdy zamierzam pojechać np po autostradzie powyżej dozwolonej to obserwuje jaka marka siedzi mi na ogonie i ewentualnie puszczam jak coś mnie niepokoi.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nieoznakowane samochody ITD info z Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy WE574CW Ford Mondeo granatowy Delegatura Południowo-zachodnia, Wrocław WE575CW Ford Mondeo granatowy Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, Warszawa WE576CW Ford Mondeo czarny Delegatura Północna, Bydgoszcz WE577CW Ford Mondeo srebrny Delegatura Wielkopolska, Poznań WE578CW Ford Mondeo czarny Delegatura Śląska, Katowice WE579CW Ford Mondeo czarny Delegatura Wschodnia, Lublin WE580CW Ford Focus srebrny Delegatura Północno-zachodnia, Gorzów Wielkopolski WE581CW Ford Focus granatowy Delegatura Wielkopolska, Poznań WE582CW Ford Focus czarny Delegatura Północno-wschodnia, Białystok WE583CW Ford Focus srebrny Delegatura Południowo-zachodnia, Wrocław WE584CW Ford Focus srebrny Delegatura Północna, Bydgoszcz WE585CW Ford Focus czarny Delegatura Śląska, Katowice WE586CW Ford Focus granatowy Delegatura Wschodnia, Lublin WE587CW Ford Focus srebrny Delegatura Centralna, Łódź WE588CW Ford Focus czarny Delegatura Południowo-wschodnia, Rzeszów WE589CW Ford Focus granatowy Delegatura Południowa, Kraków WE590CW Ford Mondeo srebrny Delegatura Centralna, Łódź WE591CW Ford Mondeo srebrny Delegatura Północno-zachodnia, Gorzów Wielkopolski WE592CW Ford Mondeo czarny Delegatura Północno-wschodnia, Białystok WE593CW Ford Mondeo srebrny Delegatura Południowa, Kraków WE594CW Ford Mondeo czarny Delegatura Południowo-wschodnia, Rzeszów WE595CW Ford Focus czarny Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, Warszawa WE214EC Peugeot Partner żółty, oznakowany Delegatura Południowo-wschodnia, Rzeszów WE215EC Peugeot Partner żółty, oznakowany Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, Warszawa WE216EC Peugeot Partner żółty, oznakowany Delegatura Północna, Bydgoszcz
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Przyjechały opony zimowe, a za oknem do 6 grudnia ani grama śniegu
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ale żeś doj**ał poezje
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wtedy idę mieszkać pod MM i tyle.
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pieprzenie:p Bylem pod milenijnym ale nikogo nie bylo, pozatym dzis vivaro cywilki wpadly i trzepali mk4 ktore w sumie stalo obok mnie:) Trafiłeś na beznadziejny dzień pod MM
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie stać Ciebie na utrzymanie auta to go nie kupuj!!!
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja pitole gaz w takim aucie :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.