Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie musisz foteli wyciagać aby poluzować tunel
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    trzeba inny tunel takze jest rezanko.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mam wszystko z tych W12 wyposażenie też. Nie będę tego tutaj wrzucał mogę podesłać na maila. ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Ten koleś jakiś podejrzany, bo nie odpisał na maila o miał odpisać bo tak dwa razy się z nim umawiałem. Pewnie spełnia się ta pierwsza opcja o której wspominałeś..
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mam historie auta. WAUZZZ4D02N006706 / Audi A8 LONG 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2985227640) - motoAllegro Ostatni wpis w Niemczech marzec 2008 rok 126153 km. Ta z pukniętą maską. WAUZZZ4D22N005492 /// Audi A8L 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2995061744) - motoAllegro Ostatni wpis w Polsce kwiecień 2010 141598 km. I co teraz tutaj robić ?
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A Wy to tylko pitolicie . Chce się powozić czymś normalnym wygodnym . Skoda poprostu nie ma tego polotu . Brakuje mi w niej automatu i awd. Kaju ja myślę, że dzisiaj pewnie mógłbyś tego kolesia odwiedzić zaraz do niego zadzwonie i się zapytam, czy nie można do niego wpaść. Masz kompa aby podłączyć ?
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dobra kij tam niech stracę posłałem do kumpla z forum naszego aby sprawdził te dwa VINy. Z tego co koleśie z a8team`u pisali to te W12 są dłubnięte tak min 100k. Kaju mój Królu, VIPie i Asie. Jutro będę miał VINa z S8 także sprawdzę i wtedy można by było ją przetrzepać.
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Też mi wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że te 142 tysie to jakieś cuda na kiju. Sprawdzę obie i ewentualnie tą drugą z pogiętą maską jeszcze obada. Patrzyłem za częściami i w 5 k powinienem się zmieścić z lakierowaniem. ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- Kaju jesteś w PL ? Mam auto do oblukania i koleś będzie w ostrowie we środe. Oferta - Audi S8 - Super silnik V8 4.2 40V 400 PS w automatycznej skrzyni TIP TRONIC z opcja manualnych przełożeń również w kierownicy (reaguje i zm Jutro się dowiem co i jak.
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Hornet kiedy jedziemy po te a8 ? ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- Koleś ma jeszcze drugą ale lekko pukniętą /// Audi A8L 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2995061744) - motoAllegro sprawdze obie po VINie
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dostałem VIN sprawdze dziada..
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Właśnie czekam na VIN i sprawdzę sobie czy to wogole prawda. A cena według Ciebie jest ok ? Coś Ci wpadło w oko niepokojącego ?
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No Panie jak 420 KM jest za mało to jak Tobie dogodzić ?
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Walić tam te 1.8t 6.0 robi przeciez furore.
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pany warto się na to przesiadać ? / Audi A8 LONG 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2985227640) - motoAllegro z mojego skodillaca ?
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    grota roweckiego Auto-Styl. Folie okienne i elementy mocujące. zapłaciłem 400 zł za 3 szyby
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Może się komuś przyda: http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/opony-letnie-205-55-r16-4-sztuki-260206/ http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprzatanko-piwnicy-260201/
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kurde Hornet ile razy mam Tobie mówić że diesel to do TIRów i ursusa się nadaje..
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Chłopaki silniki 3.2 FSI są godne uwagi ? Czy nie warto ?
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mustang GT dzisiaj na placu strzegomskim w lapę wjechał a takie pikne auto było.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ok będę dzwonił na prywatny Przez Ciebie jestem zmuszony go mieć
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ok
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    potwierdzam •będe dzisiaj na bank
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    właśnie widzę, a na którą mi bardziej pasuje po 20..
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pada i pada i przestać nie chce. Jedziemy dzisiaj ? zalałem wczoraj pb także można
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ta te fele sa 17 takie zamierzam kupic na sezon letni.. a co mts kijowe ? ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- 300 zl koles chce za nie.
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Hornet obczaj, ale chyba za nisko... ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.