Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Na którą dzisiaj ?
-
Spoty wrocławskie
pisałeś, że jakieś latanie boczkiem wieczorem chciałeś robić poprostu chciałem sie przyłączyć.
-
Spoty wrocławskie
to 502 to Ty? ja nie zawsze odbieram tel po 18 którego nie mam w książce. Jak ktoś ma pilną sprawę to niech się nagra Tak 502191389
-
Spoty wrocławskie
Hornet czemu telefonu nie odbierasz?
-
Spoty wrocławskie
ja kupiłem Sanki + śpiwór + reg. pchacz + oparcie 16 kolorów (2911497106) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zestaw 07 ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- nie jeździj samochodem bo ślisko i jeszcze będzie nieszczęście Ja nie jeżdze samochodem tak jak Ty tzn jak ?? pamiętaj proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców przyjedź skodziakiem jak będziemy się ślizgali i zaprezentuj się Poczekaj aż kupie AWD
-
Spoty wrocławskie
nie jeździj samochodem bo ślisko i jeszcze będzie nieszczęście Ja nie jeżdze samochodem tak jak Ty
-
Spoty wrocławskie
siemano ale sypie śnieżek :kox::kox:
-
Spoty wrocławskie
Siema. Śnieg dalej wali, to gdzie dzisiaj spocik ? ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- Jadę małemu kupić sanki
-
Spoty wrocławskie
Jutro tez ma byc snieg takze spot bedzie na sankach
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
To jak MM czy mongolia ? ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- zadzwoni ktoś po Krystiana ?- Spoty wrocławskie
ja tez mogę- Spoty wrocławskie
siema byłem wczoraj na hobbit 48 klatek 3d polecam bardzo świetny film- Spoty wrocławskie
Widziałem się z gniadym i padł pomysł, że na spota do magnolii jak pod MM ludziom jest za zimno.- Spoty wrocławskie
ASO skasują Ciebie jak za zboże spróbuj najpierw u tego kolesia co Ci dałem namiar powiedz, że od Emila Kozakiewicza dostałeś numer. Może być i tak że to nie cewki tylko np przepustnica albo przepływomierz.- Wasze przebiegi benzynowców
153000 km w pełni oryginalny przebieg. Tylko benzynka- Spoty wrocławskie
Hardjack odnośnie Twojego problemu: - sprawdź podając VIN w ASO audi czy nie podlegają Twoje cewki wymianie serwisowej. - najlepiej jakbyś mógł VAG`a zapiąć i sprawdzić czy to faktycznie one. http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-37/all-dk-autoserwis-mechanika-227791/ tutaj np koleś sprawdzi Ci VAGiem ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- Spartan no bo tak jest- Spoty wrocławskie
a co nie jest wałkowany ? np. tutaj http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/a4-b6-1-8t-163km-problem-zaplonem-255750/ Każdy wie, że te cewki jak nie są sprawne to potrafią robić dziwne rzeczy. Sam napisał, że wymienił świece. ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- Bardzo bliska okolica Wrocka, w Krzyżanowicach jest młody ale naprawdę ogarnięty mechanik, mogę polecić Nie wiem czy ma gdzieś stronę www to zarzucam nr 507 032 207 ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- Forumowy specjalista/mechanik? Gdybym ja to napisał to od razu zjeba od Horneta i reszty, że tyle na forum już siedzę i z takią pierdą nie potrafie sobie poradzić- Spoty wrocławskie
Temat wałkowany na forum po milion razy, cewki i jeszcze raz cewki. Ogarnij to VAGiem..- Spoty wrocławskie
podjedz zobaczymy co tam w trawie piszczy.... Sprzedałeś już paździocha ?- Spoty wrocławskie
jak mi nic nie wyskoczy to bede.- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Sprobój w ECU project tam zajmuja się takimi duperelami- Spoty wrocławskie
a ja jeszcze nie doszedlem do siebie...ale byla gruba impreza kolo hali ludowej Może byłeś na tej samej imprezie co ja hehe Nie gadajcie ze byliscie na tej imprezie ? Wystawowa 1 i joanna wroc ?