Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
nic, poprostu szkoda mi bo wczoraj myłem auto.
-
Spoty wrocławskie
ja moge wpasc ale fury upalac nie bede
-
Spoty wrocławskie
Nie tylko Ty ja tez
-
Spoty wrocławskie
na ulicy Góralskiej prostopadła robotniczej, masz dziadka z synem którzy spawają, wycinają tłumiki i katy. Jako jedyni w B6 1.8T wyciagneli kata, rozcieli go wstawili rure i zaspawali. Nikt inny we Wrocławiu nie miał ochoty na wyciąganie kata górą i odłączanie węzyków, demontaż filtrów itd a bylem z kumplem u 7 tlumikarzy fachmanów. Polecam takze u nich robie
-
Spoty wrocławskie
Jakiś fake.
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Nie widze różnicy Boś ślepy- Czarny Superb
Do drewienka juz się przyzwyczaiłem. Na navi mi tak nie zależy bo korzystam z automapy na telefonie- Spoty wrocławskie
Dziś lampy polift siadły zapraszam do komentowania http://a4-klub.pl/marki-78/czarny-superb-245831/index5.html#post3344902 :polew:- Czarny Superb
Małe rezanko no i tył doczekał się swojego faceliftu nowe lampy :banan:- Spoty wrocławskie
Jak chcesz mam automape na androida- Spoty wrocławskie
Musiałeś mieć nie aktualną mapę. Od kiedy używam AutoMapę z najnowszą mapą nie ma przygód typu offroad- Spoty wrocławskie
Ta do Jarocina to bez poboczy ale mało TIRów. Potem lepiej, no i masz tam gdzieś A1 tylko nie wiem gdzie teraz jest wjazd na nią, dawno tamtedy nie jechałem.- Spoty wrocławskie
Ja tam zawsze jadę: Milicz Krotoszyn, Jarocin, Środa wrzesnia gniezno bydgoszcz itd.- Spoty wrocławskie
Wczoraj powrót z zakopanego, na zakopiance 40km w 2 godziny :facepalm: tyle aut to ja nigdy nie widziałem.- Spoty wrocławskie
Cześć. Mnie dzisiaj nie ma na spocie. Mam nagły wyjazd wroclaw - zakopane i spowrotem.- Spoty wrocławskie
Jak mam się przesiąść na inne auto to superb II albo audi a8/bmw7, żadne a4 i takie tam.- Spoty wrocławskie
Przecież u Ciebie mody to pikuś.... pompa, wtryski, IC, chip i nic więcej... ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ---------- tylko eibach patrzyłeś ? a springi z passka nie podejdą do skodzillaka ? Właśnie te od paska nie podchodzą już o to pytałem- Spoty wrocławskie
Hornet wszędzie pytałem o te sprężyny -20 mm i powiem Ci, że ich nigdzie nie moge znaleść. Zadzwoniłem to firmy i powiedzieli, że najwyższe do superba to -30 mm eibacha Eibach -- Spoty wrocławskie
Właśnie te turbo które posiadam szału już nie zrobi. Polecono mi coś takiego dedykowane pod 1.8 T 1.8T Quattro Garrett Turbo Kit, GT2X - 034Motorsport | Performance Parts for Audi, Porsche, and Volkswagen ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ---------- widziany czarny avant dza 01yj z klubowymi ramkami koło braniborskiej. Kto to przyznać się ?- Spoty wrocławskie
Wrzucić większe turbo np gt2x i zestroić na 220 PS. Podobno 250 KM jest do ogarnięcia w ośce ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- Zadzwonie do Jacka zobaczymy co powie.- Spoty wrocławskie
Dzwoniłem kolo 17:30.- Spoty wrocławskie
Koleś kręci a z krętaczem nie chce gadać. Tam jakiś wał jest nawet nie chce tego komentować ---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- Jak się przesiadać to na coś większego niż A6. Hornet dzwoniłem do Ciebie wieczorem masz namiar na tego tjunera co niby taki dobry ? Chce go o coś zapytać.- Spoty wrocławskie
No wiesz coś tam o audi wie:polew: wie, że się strasznie psuło:grin:. Skoda odpowiada, bo się nie sypie tak jak audi i ma więcej miejsca na tylnej kanapie- Spoty wrocławskie
LPG w takim aucie :facepalm::facepalm::facepalm: ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- Wziąłbym gdyby nie te lpg, bo moja żona powiedziała nigdy wiecej audi - Spoty wrocławskie