Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Ja pier**le co za leń tydzień temu byłeś w tym samym miejscu :polew::polew:
-
pompa paliwa 1.8T AVJ czy bedzie dobra
Bangla: Wykaz numerów OEM: Producent Numer OEM VW 8E0 906 087 N
-
Spoty wrocławskie
To w takim razie pijemy u chopina przeciez tak się deklarował.
-
Spoty wrocławskie
Pany Hornet dzisiaj nie może pić.. Ma ktoś ochotę na wódeczke ja stawiam
-
Spoty wrocławskie
Spoko, jakby co to dzwońcie do mnie jak macie ochotę przebywać z właścicielem skody
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- Hornet pijecie coś w ten weekend ? Mogę się dołączyć ?
-
Spoty wrocławskie
TAK a co TDI chcesz kupić ? :polew: będzie Ci śmierdziało Aż tak mnie jeszcze nie pojebało , żeby śmierdziela kupować . Kolega szuka A3 A4 to dlatego się pytam.
-
Spoty wrocławskie
Znacie to auto ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-148/audi-a4-3-0-tdi-sedan-226593/
-
Spoty wrocławskie
Kuzyn rozbił się Wypadek na s22 • Elbląg • Fakty › Elblag24.pl - Elbląg, Braniewo, Malbork leży nieprzytomny w szpitalu, chyba podróż się szykuje.....
-
Czarny Superb
Idąc dalszym krokiem aby utrzymać emblematy w jednej tonacji przyszły nowe dekielki do felg. :naughty: Jak będę miał trochę wolnego czasu wykonam aktualne zdjęcia całego samochodu. To będzie kox :kox: :polew:
-
Spoty wrocławskie
Taki z Ciebie informatyk, że nawet nie jesteś w stanie sprawdzić zawartości archiwum. Następnym razem wyślę Ci każde zdjęcie w odrębym katalogu
-
Spoty wrocławskie
nie wiem czy się wyrobię bo musze jeszcze do rodziców zajechać. Będę dzwonił w razie czego spotkamy się pod MM ---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- Spot 17:00 pod mostem pierwszy parking tam gdzie zawsze OK
-
Spoty wrocławskie
a na która pod MM sie umawiamy ?
-
Spoty wrocławskie
nie wystawiałem jej nigdzie poza forum a foty masz na googlu Arka -> https://plus.google.com/photos/113052923174361081276/albums/5553556908240502001?banner=pwa ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- wpadnie dzisiaj ktoś z porządnym aparatem żeby mi cyknąć jakieś aktualne foty ? Mogę Ci zrobić foty. Jak chcesz wezme lustro i statyw.
-
Spoty wrocławskie
Cześć. Dzisiaj przy takiej pogodzie:naughty: to pod MM ?
-
Spoty wrocławskie
Można dziś podjechać ?
-
Spoty wrocławskie
pikny dzień panowie
-
Spoty wrocławskie
Hornet mylisz się, wiem do czego shifter służy. Po za tym mam prawo wypowiadać swoje zdanie i tak samo mogę sobie pisać, że to zawiewa wiejskim tuningiem. Jeśli Ci nie pasuje moje zdanie to go po prostu nie czytaj. Nie musze się tłumaczyć dlaczego ten shifter nie będzie pasował do reszty auta. Każdy ma swoje gusta i upodobania. Jesteś moderatorem tego tematu, że nie pozwalasz mi się wypowiadać ? Nie rozumiem Twojego chamstwa.
-
Spoty wrocławskie
przypomina mi sie wiejski tuning calibra i te sprawy :polew:
-
Polecane opony letnie
dzisiaj wpadły vredki 225/45/17 :dancing::dancing:
-
Spoty wrocławskie
o ku... :facepalm::facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Podjadę napewno
-
Spoty wrocławskie
Ja płaciłem za kompel z dwumasem 2400zl sachsa rok gwaranacji. Jak chcesz moge dać Ci namiary na ten serwis.
-
Spoty wrocławskie
Masz audi to płać i płacz.
-
Czarny Superb
Dzisiaj przyjechały vredki :dancing: :dance::dance: