Treść opublikowana przez emay
-
Polecane opony letnie
Uważam, że nie warto ponieważ: - niestandardowy rozmiar, będziesz mial problem jak Ci walnie jedna opona i będziesz musiał sztukować, standard na 16 to 205/55/16 - używane opony są dobre jak sprzedajesz auto albo zmieniasz felgi. - ważne ile maja mm i z jaki DOT, opony starsze niz 6 lat to poprostu szrot
-
Spoty wrocławskie
spoko:thumbup1:
-
Spoty wrocławskie
ten elektroniczny kolo dworca posiada spory asortyment ale zadzwoń i się upewnij: AXEL ELECTRONICS - Sklep z czciami i podzespoami elektronicznymi
-
Spoty wrocławskie
skodzillak padł ? :D:D:D :grin::polew::polew: k**wa nie padł odpierd**lcie się od skodillaka:bicz:, stoi spokojnie w garażu . Reanimuje padło matki i z tym mam problemy . Prostownik btw mam także już można zamknąć ten temat.
-
A4 B6 1.8T Quattro - luz i szarpniecie na sprzegle
Koło dwumasowe do wymiany. Bądź dobry i się słuchaj mechaników i tak musisz zrzucic skrzynie po raz kolejny dlaczego od razu dwumasa nie wymieniłeś ? Komplet to zawsze masz spasowany, a tak kolo masz od czegos innego reszta od luka. Tam musi byc precyzja. Pojedz do tego mechanika niech Ci gwarancyjnie naprawia.
-
Spoty wrocławskie
pany ma ktoś prostownik pożyczyć ? Przyjechałbym po niego jutro.
-
Spoty wrocławskie
Jakie ceny za element ? Co u niego malowałeś?
-
Spoty wrocławskie
dziesięć tysięcy razy już zmieniała zdanie....
-
Spoty wrocławskie
to do gulfa bo matka zdecydowała, że się nie rozstaje z autem.....
-
Spoty wrocławskie
Pany szukam bardzo dobrego wręcz idealnego blacharza - lakiernika, chce pozbyć się rdzy z nadkoli. Ma być porządny, nie chce aby po następnej zimie wyszły kolejne burchle.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Opony letnie zamówione
-
Spoty wrocławskie
Jakbyś napisał do mnie 12 lat temu to bym Ci sprzedał moją
-
Spoty wrocławskie
nadzór budowlany na urlopie :polew:
-
Spoty wrocławskie
Masz k**wa szczęście że mnie w PL nie ma uwielbiam takie teksty Nie martw się pisząc to miałem świadomość, że Ciebie nie ma. ---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- pany wiecie czy w urzędzie wojewódzkim jest fotograf ? Musze małemu paszport wyrobić i przy tej okazji potrzebuje zdjęć.
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj ja stawiam
-
Spoty wrocławskie
qrak poszło PW
-
Spoty wrocławskie
A długo leży nieładowany? Właśnie mój był od grudnia nie ładowany i wyzerował się. Całkowicie nie daje znaków życia ??? Spot jutro 17:00 Magnolia Totalny dead. ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- A masz prostownik ? To byś mi go podładował a ja bym po niego wpadł
-
Spoty wrocławskie
A długo leży nieładowany? Właśnie mój był od grudnia nie ładowany i wyzerował się.
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz nic sie nie pozmieniało troche facelift map i poprzesuwali bomb site`y. Też się przesiadłem z 1.6 na go. pany ma ktoś akumulator na sprzedaż do benzyny 45Ah wystarczy ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ---------- Nowak zalożył temat: http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/counter-strike-global-offensive-262971/
-
Counter Strike Global Offensive
Siema. Właśnie wczoraj kupiłem CS:GO. Postawiłem serwer pod adresem: goodie.hopto.org . Mój nick na steam mightyemay wyślij zapro. Jest troche osób które zamierza grać.
-
Spoty wrocławskie
cs go zakupiony serwer postawiony goodie.hopto.org można wbijac
-
Spoty wrocławskie
Ale co tam jest do ogarniania, no chyba, że w pewnym momencie nie będziesz dawał gazu do dechy to wtedy mozna nawet 300 PS miec w osce i mieć tylko frajde z przyspieszenia na 5 biegu. q to juz inna para butów. Zdecydowałem, że kury nie zmieniam w tym roku.
-
Spoty wrocławskie
Dorastasz...ja bym wrzucił gtb2260 a nie jakąś popierdółkę. Ja nie wiem co Wy radosnego widzicie w 200 PS w ośce, przecież to jest porażka. Nawet na suchym nie mozesz docisnac gazu do podłogi. ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Są nawet tacy którzy przyjechali raz na zvagowanie auta i słuch o nich zaginał.
-
Spoty wrocławskie
Takie maiłem przebłyski głupoty, darowałem sobie ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ---------- ja tez mam cs 1.6 na steamie konto mightyemay wyslijcie zapro.