Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Nie chce mi się jechać .... idę spać
-
Spoty wrocławskie
byłeś u Goldika ? masz ramki ? mam będę na spocie już mi lepiej
-
Spoty wrocławskie
wstałem ale kapec w mordzie nie wiem czy dzisiaj bede w stanie przyjechac
-
Spoty wrocławskie
Wódka się polała na bajana 51a
-
Spoty wrocławskie
jestem na zat.
-
Spoty wrocławskie
Siemano ja sie zamywam do lubina, także Hornet dzwoń jak do paciula jedziemy.
-
Spoty wrocławskie
gratulacje i bezawaryjności
-
Spoty wrocławskie
Ja moge coś tam wypić...
-
Spoty wrocławskie
Fajna, jako drugie auto w samo raz
-
Spoty wrocławskie
Ładnie nareszcie ten ulep jakoś wygląda
-
Polecane opony letnie
Uznali Ci to ? Mam taki sam model ale jak na razie nic się nie dzieje. Oponę wysłałem na reklamację. Myślę że niebawem coś się dowiem. Ja jestem nie zadowolony i to strasznie. Pozostałe nie wie wiem czy wszystkie czy jedna biją dość mocno. Przy prędkości 90-100km/h kierownica skacze na boki. Wyważone są dobrze. Także jak tą mi uznają o ile wogóle to będę pewnie reklamował następne..... Vredestein uznał reklamację. Nowa opona idzie do mnie także chociaż taki plus tego wszystkiego. Kurdę to może jakieś leżaki dostałeś albo felerna seria, u mnie nie ma tego problemu wogole.
-
Spoty wrocławskie
Do roboty z Kępna dojeżdza. ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- rogerwro od pytań technicznych masz inny dział po co smietnik tutaj robisz ?
-
Spoty wrocławskie
Chopin to już jest CR
-
Spoty wrocławskie
To nic nie daje miałem to w golfie. ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- Jakby ktoś chciał kupić to ręczę za to auto. Kolega sprzedaje: VW PASSAT 2009r 2.0 TDI BlueMotion RS510 FRA VAT (3330528997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
Byl spocik przyjechał koleś z akp 2,7 biT porobioną, szymeniu mógłbyś z nim stanąć.
-
Spoty wrocławskie
Grecja kreta
-
Spoty wrocławskie
cs lepiej rwie suty nie ?
-
Spoty wrocławskie
nareszcie koniec lampy
-
Spoty wrocławskie
Jestem ready
-
Polecane opony letnie
Uznali Ci to ? Mam taki sam model ale jak na razie nic się nie dzieje.
-
Spoty wrocławskie
Ta w tmt oni lakiernie mają w ddz. Także lawetą sobie skodillac jeździ ... ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- a mogę gwarancję np robić w aso audi ? Chyba nie bo to inny płatnik tutaj płaci za to Skoda auto polska.
-
Spoty wrocławskie
Żadna zmiana koloru. Mieli poprawić swoje niedbalstwo, a pedały kur.... zrobiły jedną z 4 rzeczy. Dzisiaj nie było gościa od lakiernictwa także nie miałem kogo zj***ć , ale za to jutro wparuje tam na pełnej pi.... ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- Kaju pało przyjechałeś w końcu ?
-
Spoty wrocławskie
ja z moim właśnie wróciłem od lekarza... zapalenie prawego ucha ( znowu qr** mać ) Ja jutro idę na kontrolę obydwu uszu także zobaczymy co będzie...
-
Spoty wrocławskie
siemano, dzięki Hornet za pomoc . Mały dochodzi do siebie. Właśnie 2 drzemke sobie ucinają z żoną. Ja ide do ASO odebrac skodillaca sprawdze czy poprawili to co mieli zrobić.
-
Spoty wrocławskie
Zapraszam do DK auto serwis niedzwiedzia 7. Namiary masz w polecanych na wrocław. ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- Dobra pany ja się powoli zbieram i zamiatam grzać d*pę. Będę dopiero 20 czerwca. Trzymta się.