Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Jak to mówią: Każda zmora znajdzie swojego amatora. Mnie ten tył się podoba . Polifta nie będzie ponieważ mało to się różni od rapida czy octavii, za małe różnice, poszli na łatwiznę.
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Chodziło mi o banana który hamulce chciał większe a oleju nie sprawdza przed wyjazdem
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pracuje w ultimo. Firma chyba windykacyjna
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Widuje go często gęsto ze "smyczą" koło Legnickiej 36 - Lidl.
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak pilna sprawa to niestety Ci nie pomogę. On zamierza sprzedawać to auto w nie dalekiej przyszłości, nie teraz.
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Znajomy niedługo będzie miał A4 B6 2004 avant na sprzedaż 1.9 TDI. Zapytam ile bedzie chciał za nią.
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak się jebie to po całości
  8. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Przeciez s-tronic też nie jest zły.
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja zaraz będe tylko żone z dzieckiem zawioze.
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja mogę po kogoś zajechać jak ktoś niewstanie prowadzić.
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Po długiej abstynencji ja się pojawię
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    qwa kartę pojazdu zgubiłem
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja zaraz wybywam z domu więc mnie dzisiaj nie ma zabierz mnie ze soba
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    szymeniu jak jedziesz zajedz po nas na hermanska
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Hornet pijemy jakieś perły wieczorem? ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- Kto mi zatankuje auto? Ja nie mogę prowadzić.
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    my pijemy u Emila..... jest kox ---------- Post dopisany 04-08-2013 at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 22:22 ---------- Będę dziś na spocie jak ktoś po mnie przyjedzie ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- Co jest najlepsze na kaca ?
  17. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Dzięki za gratulacje. Nie wiedziałem, że skoda może się podobać posiadaczom AUDI
  18. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Szczuraz to się nazywa liftback. Hornet prawdopodobieństwo ze to będzie sobota to 99 % a piątek 80 %.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    U mnie tak kolorowo nie jest z cenami: - Tarcza 345mm 280 zł x 2 przód - Komplet klocków 168 zł przód - Tarcza 150 zł x 2 tył - Komplet klocków 115 zł tył Oczywiście wszystko ATE a ceny od dzik`a.
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tarcze i klocki ATE zakładałeś ?
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Prawdopodobnie żona wyjeżdża z dzieckiem w ten weekend na jakieś 4-5 dni także będę miał wolną chatę. SZYKOWAĆ WÓDKĘ
  22. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Spalanie już całkowicie mam obcykane A więc tak w mieście takim jak Wrocław to minimum 15 litrów niżej mi się nie udało. Na trasie: - 90 km/h - 6,7 L - 120 km/h - 8,2 L - 155 km/h - 10 L Waży podobno 1665 kg. Zamierzam go zważyć także się zobaczy.
  23. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Sumka ubezpieczenia jest spoko także tego
  24. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    http://a4-klub.pl/marki-150/skoda-superb-1-8-t-serwisowana-279887/ ---------- Post dopisany 19-07-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 11:00 ---------- Auto sprzedane. ---------- Post dopisany 29-07-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 20:16 ---------- Następca http://a4-klub.pl/marki-78/superb-v6-281785/
  25. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Felga 18" będzie ale dopiero na następny sezon letni - dodane do nadchodzących zmian Z tym przyciemnianiem szyb to jest problem potem z podbiciem przeglądu ... Już to przerabiałem w poprzednim aucie. Miałem 72 % tył i 16 % przód, gdzie podobno fabrycznie już jest około 30 % czyli maksymalnie dozwolone.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.