Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
przecież pitole to Tobie od paru minut, że trzeba te zaciski ściągnąć i wysłać do devastation ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- a może ta firma z allegro co sprzedaje te farby świadczą jakieś usługi ? ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- zadam pytanie do przedmiotu. zobaczymy. ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- kurde dopiero teraz zauważyłem, że to WDA... mają niezbyt dobre opinie nawet na tym forum.. ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- niby tam mają w ofercie malowanie felg.. zobaczymy poczekam na odpowiedź i dam znać.
-
Spoty wrocławskie
Ja ogólnie wolę tak: zapłacić i czekać na gotowy wynik :polew: mogę zostawić auto na 2 dni jak trzeba, ale ręki do tego nie przyłożę ---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- Jak chcesz to możesz i opitolić moje dogadamy sie
-
Spoty wrocławskie
Wszystko spoko ale moje aktualne zaciski są ujebane nalotem z klockow bo nikt tego od nowosci pewnie nie czyscil. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
A czym niby ten syf wymyjesz? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Ale to traca Maćkiem. Musiałbym wypiaskowac je najpierw, bo to jest podstawą trzymania się farby. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Pany kierwa na pewno wiecie. Gdzie pomaluje zaciski we wrocku ?
-
Spoty wrocławskie
OSRAM LEDRIVING COOL WHITE 6000K C5W NOWOŚĆ LED (3794876854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nad tablice rejestracyjną ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Dzisiaj potrzeba ? Zadzwonie na koma stykniemy się.
-
Spoty wrocławskie
qrczak ja juz kupiłem ledy na allegro takze ja odpadam.
-
Spoty wrocławskie
:polew: alkusy
-
Spoty wrocławskie
Siemano Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Nelson widzę, że jest ogień Hornet kiedy możemy się spiknąć coś tam dla mnie masz ?
-
Spoty wrocławskie
Jeśli ma być to drogi zakup to polecam ASO, ale nie AUDI bo tam zapłacisz 800 zł, a ASO skody na horbaczewskiego zapłacisz tam 300 zł.
-
Spoty wrocławskie
To sprzedałeś auto i nie masz nowego ? Ja tego nie mogę pojąć . Tak bez auta....
-
Polecane opony letnie
Odradzam kupna. Zakupiłem komplet nowych P7 225/45/R17 po dwóch sezonach jedna opona odkształciła się. Jak przejechałeś ręką czuć było płaszczyznę. Auto po prostu latało na tej oponie. Opona odesłana do sklepu. Po 4 tygodniach dostaje odpowiedź, że to uszkodzenie mechaniczne z mojego powodu.... zgłosiłem sprawę do federacji konsumentów i na razie czekam...
-
Spoty wrocławskie
Sam się rozjechałeś
-
Spoty wrocławskie
Heloł jak tam osłona dla mnie heloł w jakim stanie ?Zakupiłem sobie nasadkę 17 do felg pokrytą plastikiem przeciw zarysowaniom. +10 do prestiżu :polew:
-
Spoty wrocławskie
- Superb v6
Dodaję zdjęcia pomocnicze. Opcja 1 to z L&K. W po lifcie nie wypuścili żadnych nowych felg.- Superb v6
Takie życie kapelusznika jedynie oryginalne wchodzą w grę.- Spoty wrocławskie
Funkiel nowki?- Superb v6
Zbliża się powoli wiosna to trzeba myśleć o nowych laczach doradźcie proszę które będą bardziej pasować: SIRIUS, LUXON, THEMISTO, LUNA Oczywiście wszystkie 18" i uprzedzam od razu pytania - tak w grę wchodzą jedynie 18 i nic większego Zdjęcia podglądowe:- Spoty wrocławskie
Jakie ET tych felów?- Spoty wrocławskie
mnie standardowo nie ma- Spoty wrocławskie
Oj tam oj tam, ja się opiekuję Twoją żoną podczas nieobecności.- Spoty wrocławskie
- Superb v6