Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Spoko jutro będę miał lampy, obadamy co mają a co trza kupić. Znając życie to pewnie totalne golasy
-
Spoty wrocławskie
Wszystko pięknie tylko to towar bardzo chodliwy i ciężko dostać a jak są to cena jak za nowe.
-
Spoty wrocławskie
Taka ładna była... przynajmniej AC miałeś ? Pany może mi ktoś napisać jak krowie na rowie jak zrobić te lampy ? Te co mam teraz to są Hella i xenonem - samo poziom. Wiem, że przetwornica nie będzie pasować. Kostki i przetwornice dostanę od Kaja, a teraz pytanie? Czy mechanizm regulujący będzie pasował czy trzeba inny ? Pewnie nie. Jakis korektor czy takie tam ? takie cus http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514181714220-VAL85179-O8885-korektor-polozenia-reflektorow.html ?
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
potrzebujesz kostki lamp, ale ja się tym rzucam, to się odezwij. Przetwornice Ci nie wejdą w lampy, a za cenę jednej lampy z linku masz komplet xenonów z lifta w za***istym stanie. Dawaj więc namiary na te w za***istym stanie biorę od ręki.
-
Spoty wrocławskie
rezanie to wiem, ale czy cos trzeba dodatkowo dokupować w stylu robić jakieś nowe wiązki? Czy przetwronica i regulacja podejdzie z tych moich do tych nowych ? Te nowe to golas totalny. Zreszta wszystkie tak są sprzedawane.
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki jednak biorę polifty. Żona powiedziała, że ten kierunkowskaz wystaje tak jakby auto było składane z 3 przystanków. Dajcie znać jakby ktoś miał lampy poliftowe do B5 nie muszą być z bixem, a nawet lepiej żeby nie były A takie to podejdą P&P ? http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115170-VAL87497-O8885-reflektor-swiatel-prawy.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115150-VAL87496-O8885-reflektor-swiatel-lewy.html
-
Błotnik z aukcji internetowych
Czy to malowane u nich czy gdzie indziej co to za różnica? Jeśli masz zaufanego lakiernika to czasami lepszy wybór niż ASO. Nie w każdym ASO zrobią Ci na tip top. Z porządnym klarem to musisz dać 400 zł za element nie ma się co oszukiwać.
-
Błotnik z aukcji internetowych
750 + zł W kolorze on nie będzie niestety
- Spoty wrocławskie
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
a co za darmo dostałeś tego 2.8 ?
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
czemu nie 2,7 Biturbo ?
-
Spoty wrocławskie
Nelson. Kiedy i gdzie mam podjechać po te lusterko. Niedługo do lakiernika jadę to od razu pryśnie... Mam mechanika znajomego na Opolskiej przy wylocie na Radwanice, który się tego silnika nie boi. Chcesz do niego namiar ?
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Polerka by siadła aby odmatowić ten kolor.
-
Spoty wrocławskie
W poniedziałek dopiero. Nelson kiedy mogę do Ciebie podjechać zobaczyć czy kostki pasują ? Wtedy od razu bym go zabrał.
- Spoty wrocławskie
-
Superb v6
teraz jest piękne nogaro blue:
-
Spoty wrocławskie
siema. Nelson ja będę celował w jakiś w miarę nie głośny wydech, a więc chinol odpada bankowo.
-
Spoty wrocławskie
siema. Będą jakieś dzieci bo nie wiem czy Mateusza brać ?
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
Superb v6
Spoko mnie też się znudziła Jest na sprzedaż -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286047-skoda-superb-2-36-vr6-fsi-2009/
-
Spoty wrocławskie
Stan oczywiście igła
-
Spoty wrocławskie
Ile on woła ? 60 tyś ?