Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
I po co było grzebać?
-
Problem z oceną stanu technicznego dwumasu do 2.8 v6
Można zakładać. LUK dopuszcza normę do 1.6 cm.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Chopin, przepraszam za to, że źle Ciebie nazwałem. Wybacz mi proszę.. bo sobie jeszcze coś zrobię.
-
Spoty wrocławskie
Polecam Pama-Tech, kumplowi K03 do S4 regenerowali.
-
Spoty wrocławskie
Lolek bez obrazy ale z dieslem to oni dużo nie mają wspólnego.
-
Spoty wrocławskie
Nikt. Jakbym musiał wybierać między Ecuproject a Jetronik to wybrał bym to drugie.
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Zmierze w sobotę. Uchwyty i wieszaki dospawane. Wszystko względem Oem. Mierzyłem dzisiaj temperaturę w dolocie. Powiem Wam, że jestem mega zadowolony. Przy 17 stopniach na dworze temperatura w zależności od szybkości potrafiła wahać się od 33 do 40. Powyżej 40 to jedynie jak stałem na światłach. Zaznaczam, że założyłem kierownice OEM, trochę je dociąłem i posiadam halogeny.
-
Spoty wrocławskie
Bedzie dzisiaj ktos jechal na spot ?
- Spoty wrocławskie
-
Co robicie z odpryskami po kamieniach na progach ?
Ma masce to nic nie zrobisz. Musisz pomalować cały element. A potem najlepiej bezbarwna folie ochronna.
-
Co robicie z odpryskami po kamieniach na progach ?
Zaprawki są takie gotowe zestawy w aso kosztuje to grosze.
-
Spoty wrocławskie
Bo klniesz i wyzywasz ludzi na lewo i prawo
-
Spoty wrocławskie
bry co tam padalce ?
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Fajny patent na trytytki z tym napinaczem
-
2.8 30v Głowice
Zamiast kombinować zainwestuj w ori napinacze łańcuchów jeśli Twoje mówią papa. Nieźle się zgarbisz.
-
Skup katalizatorów - Wrocław
Polecam MetalKat za trójkąty z 2,7 Biturbo dostałem 2 x 280 zł.
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Nie mam nowych turbin tak jak Ty. Softa raczej w Jetronik zrobię.
-
2.8 ocena działania sondy
Powinien wartości z ecu ściągnąć i nie powinno wtedy przerywać. Chodzi o przepływomierz.
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
274 KM/421 Nm - wydech seria z katalizatorami
- [B5 AGB] S4 Biturbo
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
żyleta, warte swojej kasy. Wiadomo oponki pewnie teraz szybciej powiedzą papa
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
Nie było śniegu we Wrocławiu dlatego przelatalem na letnich [emoji14]