Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Za flachę mogę Ci pożyczyć.
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Rs3 seria 367 KM stronic waga 1520kg. Ja jeszcze nie ważyłem auta ale obstawiam 1650kg. A za nami jechał szczur nawet słychać jego wałki na filmie
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Dzięki https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uIGLNhD9lro
-
Giełda Dolnośląska
Kupię 4 opony 225/40/18 lato na jeden sezon. 502-191-389
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Foto ze spotu:
-
Spoty wrocławskie
Bry dzisiaj pod MM spocik tak ?
-
Spoty wrocławskie
Na bank chopin
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Poszło PW
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Dzisiaj pomierzyłem 60-100 oraz 100-200:
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
[Wrocław] Regeneracja reflektorów bixenon oraz geometria kół.
Zbieżność Waflowa 1 koszt quattro to 70 zł pozdrawiam.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Mam używkę jeśli to Cie poratuje
-
Spoty wrocławskie
Kto to organizuje ?
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Coś tam robię ale nie chce mi się wchodzić na to forum za często. W wolnym czasie uzupełnię temat. Trochę aktualnych fot. Plany na mody zrealizowane: Wielkie podziękowania dla Adama ze Sportmile za kawał dobrej roboty. Auto prowadzi się teraz idealnie, moim zdaniem S4 powinno wychodzić takie w serii.
-
Spoty wrocławskie
Jakby co to jesteśmy dziś pod MM
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
jutro ktoś coś?
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ja bede i akp.
- Spoty wrocławskie