Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
http://folieokienne.com.plna grota roweckiego.
-
Spoty wrocławskie
Jakby co to jestem do 18
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Ideał jak w mordę strzelił- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/6889959,tak-wygladaja-nowe-radiowozy-dolnoslaskiej-policji-zdjecia-i-film,id,t.html- Spoty wrocławskie
ja tez bede- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- [B5 AGB] S4 Biturbo
I pewnie zaraz Twoja bedzie na sprzedaż- Spoty wrocławskie
I po kiego ? Jak i tak to nie jedzie...- Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Nie, bo to castrol.- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Olej w dyfrze się wymienia i to całkiem często jak upalamy auto. Polecam Motul Gear 75W90. Według Motula kontrola co 30000 km. Moim zdaniem cena tego oleju jest taka śmieszna, że można spokojnie wymieniać co te 30 kkm. Wymiana po za aso powinna oscylować w okolicach 80 zł. Zresztą jak się ma podnośnik to samemu można. U góry z boku mamy korek wlewowy a na dole jest spustowy. Napełniamy aż zacznie wypływać.- Spoty wrocławskie
Poszło PW. RS serwis też nie polecam. A tak apro po gdzie nabijałeś klimę i ten osuszacz wymieniałeś ?- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Bohater pewnie :-)- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Specjalny format trzeba każdego mkv czy DivX przerabiać pod DVD- Programista/Elektryk Wrocław
Oboje zadzwońcie do Kamila 500502404 powiedzcie koniecznie, ze macie numer od Emila z niebieskiej S4 - Spoty wrocławskie