Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Zadzwoń i się zapytaj. Powołaj się na niebieskie S4. Może dostaniesz upust
-
Spoty wrocławskie
Polecam auto-setup Kamil Czermiński na opolskiej 500502404
-
Spoty wrocławskie
Szkoda bo chce dobić klime bez tych pier**l typu sprawdzanie ciśnienia itd Wszędzie 100 najmniej wołają
-
Spoty wrocławskie
Daj namiary Ten namiar na regeneracje hebli co mi dałeś Nelson to grubo się tam cenią. Za regenerację hebli do audi 80 cabrio przód komplet 2 sztuki to 500 zł....
-
Spoty wrocławskie
a gdzie najtaniej nabiję klime ?
- Spoty wrocławskie
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Cześć. Jest ktoś z okolic Gostynina ? Oblukał ktoś by mi auto odpłatnie ? http://allegro.pl/audi-a6-full-opcja-przygotowany-do-rejestracji-i5367255149.html
- Spoty wrocławskie
-
Moc 2.5 tdi chip
Zadzwon i zapytaj o ofertę
-
Moc 2.5 tdi chip
a czemu nikt do Jacka z evolution motorsport nie jeździ ??!!
-
Spoty wrocławskie
bry wpadne dzisiaj swoim nowym nabytkiem hahahaha
-
Falowanie zimnego silnika na ssaniu. Dwa filmiki.
Jak masz drugi na podmiane to sprawdzisz. Możesz jeszcze wypiac kostkę z przeplywomierza i sprawdzić jak będzie. Na vag nie widziałem jeszcze żeby pokazywalo padnięty maf
-
Falowanie zimnego silnika na ssaniu. Dwa filmiki.
Sprawdź przepływomierz
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Rs6 mam nadzieje
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Jakie auto teraz?
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Jakie fele teraz?
-
Spoty wrocławskie
Nie zobaczysz nas bo krzaki już się zarosly. Dzwoń do szczura. Ja będę.
-
Spoty wrocławskie
Dobry motor pod swap na 2,7 biturbo hehe
-
Spoty wrocławskie
- CK-PROJECT Mechanik Wrocław
Cześć. Polecam zakład CK-Project Kamila Czermińskiego. Tel do niego 500502404 Ma bardzo dobre ceny oraz upusty w Intercars. Daje gwarancję napraw. Można się powołać na niebieskie S4 Nowa siedziba firmy : INFORMUJEMY iż od 1.10.2025 posiadamy nowa siedzibę warsztatu - ul. Wilcza 27, 50-429 Wrocław.- Spoty wrocławskie
Ad 1. Tanio i dobrze - tak se ne da. Ad 2. Swego czasu jeździłem do ASO na karkonowskiej, obsługa spoko ale zostawisz u nich 2-4 razy więcej $$$.- Spoty wrocławskie
Jeśli benzyna to Jetronik, jeśli diesel to ECU. ja dzis bede- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Dzięki za spota - CK-PROJECT Mechanik Wrocław