Treść opublikowana przez emay
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Nie unoszę się. Ja po prostu nie chwalę się bo to niczemu nie służy...
-
Spoty wrocławskie
A czy ja muszę się ze wszystkiego spowiadać Tobie ? Bez przesady wystarczy, że żonę muszę przekonywać...
-
Spoty wrocławskie
Jak coś nie jest szybsze ode mnie to nie zwracam na to uwagi hahaha
-
Spoty wrocławskie
Znacie może ? http://otomoto.pl/audi-s4-b5-s4-gt28-500-koni-C35421390.html
- Spoty wrocławskie
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Szymciu coś dla Ciebie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Cześć jak czapka
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
bry - szczuraz jak Ci sie piekli to w sobote mozesz podejchac po te dystanse.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
To jak to jest? Na stronie jest napisane, że AP nie ma możliwości regulacji twardości amortyzatora. W KW v2 jest regulacja odbicia a w KW v3 regulacja odbicia i dobicia. Chyba, że uskok to nie twardość amora ?
-
Spoty wrocławskie
a jak uskok amora będzie mniejszy z AP od tego co mam teraz ? Szczuraz Ty tam patrzyłeś co mam chyba 1BA i sprężyny progresywne ? Zeby mi o rant błotnika nie tarło...
-
Spoty wrocławskie
Wlaśnie AP jest za 2400 zl a KW v2 4000 zl. Różnica jest spora... AP z odbojami da radę ? http://sidmotorsport.pl/pl/kv/1927-kw-zawieszenia-gwintowane.html http://sidmotorsport.pl/pl/zawieszenie/1601-ap-sportfahrwerke.html
-
Spoty wrocławskie
Nelson chce wydać jak najmniej a zeby bylo jak najlepiej
-
Spoty wrocławskie
Kto się zna porządnie na zawieszeniach gwintowanych i pomoże doradzić ? Kajaczek nie odbiera
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Przemyśl w miarę szybko bo jak nikt nie chce to robię zwrot.- Superb v6
założe jak skoda się sprzeda sprzedana mozna zamykac temat- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Dlatego są mi zbędne- Spoty wrocławskie
Mam 225/45/17 bieżnikowane zimówki nówki ktoś chce ? za 400 zł oddam komplet 4 sztuk.