Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dzisiaj magnolia?
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja dzisiaj będę w pełnym składzie, vipera upalamy.
  3. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Żadnej gleby nie będzie, nie chce się potem zastanawiać czy mogę przejechać daną drogą.
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Co tam się staneło ?
  5. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Zwyciężcą ankiety jest Sirius. Czekają na wiosnę
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    grubo panowie się zabawiacie
  7. Miałem vredy i są specyficzne na gładkim asfalcie trochę je słychać. Jednak wygląd robił swoje. Na pewno nie brał bym Pirelli.
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Żadnych Pirelli już nigdy nie kupię po tym jak ostatnio kolega pokazywał mi co się stało z dwuletnia P7....
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pewnie to co miałem Emilowi program pisać żeby sie częstotliwości nie gryzły na pilocie :grin: Tak to to tylko że jak posadzilismy na nim moje gopro to coś zasięg gubilo i trasa słabo wyszła Zreanimowałem Vipera, także następnym razem spróbujemy.
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    dzięki za spota. Przepraszam, że się nie pożegnałem ale mały zaczął płakać i trza było jechać.
  11. Sam kupiłem sobie do A4 B8 nówki nokiany i też złego słowa nie powiem .... a co najfajniejsze, to pierwsza zimowa opona, która moim zdaniem dobrze robi radzi również w wodzie (roztopy, deszcz), nic nie ślizga, nie rzuca autem - po prostu ok Ja poszukuję teraz opon letnich w rozmiarze 225/50/17 - może ktoś coś poleci, żeby za bardzo mi portfela nie uszczupliło? Celuję w coś ok 450zł/szt. Są Toyo Proxes T1, Toyo Proxes C1S, Kumho Ku31, Kumho KU39, Fulda Carat, Barum Bravuris 3.... Do tej pory jeździłem na Coni SportContact 3 ale słoweńska guma i bardzo szybko się zużyły a do tego były głośne.... Z tych co napisałeś to najlepsze opinie ma Toyo Proxes T1 bo C1S to już starszy model.
  12. Kocham takich ludzi jak Ty Możesz rozwinąć ?
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja będę pod MM po 17.
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ale to musi latać kierwa...
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Szczuraz załatw jeszcze jeden komplet pasów, podjadę w tygodniu do Ciebie po te pasy.
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    matka zatrudniła mnie do składania szafek i regałów.:facepalm:Idę właśnie kończyć tą męczarnie.
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz Nie ma sprawy znalazł się artykuł kodeksu drogowego. Każdy kolejny raz będzie zgłaszany na SM. to od razu zmień sobie nick z Emay na Konfident:wink: masz parking za szlabanem w Lukasie? to się ciesz z niego i daj już sobie spokój w tym temacie Nie mieszaj do tego pracodawcy i ilości miejsc parkingowych które są wokół Twojego miejsca pracy. Masz parking na lidlu, a nawet na poznańskiej. Pewnie dla Ciebie to za daleko.
  18. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz Nie ma sprawy znalazł się artykuł kodeksu drogowego. Każdy kolejny raz będzie zgłaszany na SM.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wtedy nic nie widzę co z prawej jedzie:facepalm: ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- co ja z Tobą będę polemizował jak Ty nawet nie rozumiesz jakie zagrożenie stwarzasz parkując tak autem...
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Widzę, że w doopie masz bezpieczeństwo innych. Masz szczęście, że wyjazd z posesji nie jest traktowany jako skrzyżowanie. Wtedy musiałbyś zachować 10 m. Ja nie jestem nerwowy tylko chcę zapobiec ewentualnemu wypadkowi.
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    stary, to co odjebał chopin to żodyn go nie przebije... żodyn! Widziałem. Chciałem chopinowi właśnie pokazać, że nie jest odosobniony.
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Banan87 i jego prawidłowe parkowanie: Jeszcze raz tak źle zaparkujesz to zacznie Ci magicznie powietrze z kół znikać
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wiesz, że to nie jest quattro tylko haldex

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.