Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
diesel to odpada
-
Spoty wrocławskie
Dawaj linka do aukcji/zdjęć/ogłoszenia.
-
Spoty wrocławskie
8 airbagow to na pewno nie ma. Pewnie liczył ile jest znaczków ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- Nelson bierz to: nissan pulsar GTI-R 400hp Białystok Białostoczek ? Tablica.pl
-
Spoty wrocławskie
...chłopie, to nie Ja proszę o pomoc w wymianie świec Wódki razem nie piliśmy, hamuj się trochę bo Ja Cię nie obrażam. Co w tym takiego dziwnego, że proszę o wymianę świec ? Niestety, ale obraziłeś mnie pisząc abym leki brał itd. także tego. Jeśli Ciebie uraziłem, przepraszam. Nie było tematu.
-
Spoty wrocławskie
Kierwa będzie ogień
-
Spoty wrocławskie
Co Ty pier**lisz, leki weź Zadałem normalne pytanie Wszem i wobec wiadomo, że soft w wolnossaku to papierowy wynik, 100% placebo Ale ciemnogród
-
Spoty wrocławskie
zapatrzeni jesteście w te swoje OOOO cały świat Wam zakrywa :polew: Napisze to: W passacie CC wystepuje ten sam silnik i skrzynia tam jest 300KM, skoda wypuszcza z 260KM. O rezultatach nie będę pisał
-
Spoty wrocławskie
Spartan mało wiesz o tym silniku
-
Spoty wrocławskie
mały teścik przed softem :
-
Spoty wrocławskie
hornet to szybko Cię obsłużyli.
-
Spoty wrocławskie
Przeca wiesz, że ja widzę wszystko.... Jutro o 11 sprawa w sądzie... zobaczymy co to będzie ... Będzie długo
-
Spoty wrocławskie
k**wa chopin haha normalnie myślałem, że jebnę jak zobaczyłem Twoje blachy na tym filmiku :polew::polew: ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- Jak już hamowałeś trzeba było się zatrzymać
-
Spoty wrocławskie
Ale o cs-go nie zapomniałeś
-
Spoty wrocławskie
Żeby Twój krzywy ryj oglądać ?
-
Spoty wrocławskie
Chyba wp***dol dawno nie dostałeś od skody.
-
Spoty wrocławskie
- Polecane opony letnie
Z tego powodu, że ostatnio były zdjęcia pękniętych Goodyear Eagle F1 to z tych co podałeś to żadne , lepiej kupić nowszą wersję Toyo: Toyo Proxes T1 Sport- Spoty wrocławskie
za***ista pod renowację: Audi 100 LS 1974 OKAZJA !!! OLDMOBILE OLDTIMER !!! (3867349282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Spoty wrocławskie
Ta daj mi namiar na PW do niego. Proszę- Spoty wrocławskie
Tak. Jakiś mail albo telefon.- Spoty wrocławskie
Jestem umówiony na 16 stycznia bedzie ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- Ma ktoś namiary na tego kolesia co przyjechał tą porobioną audi 80 coupe cabrio ?- Spoty wrocławskie
Jedno jest kultowe, bo dostałem je gdy miałem 14 lat. Drugie kupiłem teraz i jak na złość te same 27 Mhz.- Spoty wrocławskie
Pany zna się ktoś na takim czymś? Mam dwa auta sterowane jedno i drugie działa na 27Mhz. Czy da się to jakoś odseparować? Tzn jeden przerzucić na inna częstotliwość?- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
cwiara będziesz dzisiaj z vag-iem ? Jak tak to wpadne z flachą. - Polecane opony letnie