Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Teraz to już wiem, że są one na wagę złota
-
Spoty wrocławskie
a ja chcialem na złom oddac buhehehe
-
Spoty wrocławskie
Będziesz chciał te sprężyny ?
-
Spoty wrocławskie
Jakąś składanke aby było jak wydmuchać a za razem w miarę cicho na trasy.
-
Spoty wrocławskie
Panie pierw heble, zawiecha, wydech.
-
Spoty wrocławskie
Bry skoda poszła do ludu. Środki odetkane można rezac ese
-
Spoty wrocławskie
bry cwiara strach się bać teraz.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Zarazilem się od syna
-
Spoty wrocławskie
Co chciał ? Mam zanik głosu dlatego nie odbierałem.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Wiśnia musisz sobie zrobić przekaźnik. Ten co wziął ode mnie te lampy przed liftowe hella z xenonem miał to samo. Gdy zapalił długie xenony gasły, gdy zapalił długie na krótko to świeciły oba Powiem Wam lepszy bajer. Dzwonie do ASO w niemczech ( w Polsce już nie mieli ) bo chciałem kupić tą rączke co jest na boczku drzwi, uchwyt czy takie tam. Zostałem poinformowany, że od 2011 roku nie produkują tej części... nawet w "classic parts" nie mieli. Da się to w ogóle prysnąć tak aby nie odchodziło ?
-
Spoty wrocławskie
Mam oporniki już zrobione tylko muszę je zamontować
-
Spoty wrocławskie
ta dobrze widzialeś. Lamp przecież nie wyjmę bo o zderzak wadzą... Podobno nadkole jak odkręce to będzie dojście.. Jutro obadam
-
Spoty wrocławskie
Kierwa ja to jestem jednak jakis nie ten teges. Zamontowałem sobie lampy polift wszystko gra elegancko pasuja. Chciałem przyszpanić i kupiłem kierunki LED. Padaka na maksa za mały opór i wiadomo co się dzieje.. Nie będę tego komentował. Najgorsze jest to, że teraz do kierunków za cholere się nie mogę dostać... Pewnie zderzak trzeba będzie ściągać.
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
pomodzi sie i bedzie 720 KM
-
Spoty wrocławskie
Aventador to ten od Kuby ?
- Spoty wrocławskie
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Pięknie
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Illegal Street racing
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
jakiś detailing robiłeś ? Świeci się jak psu ...
-
Spoty wrocławskie
Emil a co się stało że skoda idzie do ludzi i wogóle kupiłeś b5 ? pytam grzecznie i kulturnie bez ironii Skoda nie jedzie. za mało kuni
-
Spoty wrocławskie
jak skoda pojdzie do ludzi
- Spoty wrocławskie