Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ta niebieska?
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jakby ktoś z Waszych znajomych miał S4 B5 w sedanie na sprzedaż to dajcie znać. Dzięki Kiedyś na forum był wątek z polecanymi importerami samochodów z DE zniknęło to jakoś czy ślepy jestem ? ---- Dobra dostałem namiar na Roberta. Także jest temat opanowany.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Siemano
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dodali skodę do aut
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pewnie Jarek Cię ważył. Mówił, że był przed chwilą Jetroniku na umówionego softa i gość olał go nie przyjeżdżając:facepalm: Bobik ?
  6. Nie wyobrażam sobie Ciebie w tych autach
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie ma takiej bez dotyk jest spoko jak masz powłokę i mało zabrudzone auto. Jeśli masz błoto i auto nie myte dłuższy czas to trzeba je niestety ale myć dotykowo.. Jak już muszę myć to myję na szybowcowej koło biedronki tam ojciec z synem prowadzą myjnie. Nie używają chemii która zmywa Ci powłoki ochronne...
  8. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Małe rezanko. Nakładki w alu. Kierownica trójramienna + łopatki F1. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej w LED OSRAM C5W LEDRIVING RETROFIT 6000K. Wpadły H8 LED i postojówki. Foto relacja: Coming/leaving home Coming/leaving home Same dzienne Xenony + postojówki Same postojówki Xenony + postojówki + halogeny
  9. Szymek gratulacje auta i kolejnego synka tylko nie trąb na mnie jak będę powoli jechał... :grin: Czy dobrze słyszałem, że Audi te co pogoniłeś miało już spotkanie na drodze ? A takie fajne bylo
  10. emay odpowiedział(a) na goldi temat w Dolnośląskie
    Dobra robota, polecam!
  11. Ja tam nie widzę różnicy w tych lampach
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Koleś nie jeździ. Kupił nowe auto ma je 6 dni i dopiero 20 km zrobione.
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    znajomy sprzedaje a6 może akurat komuś: AUDI A6 AVANT - KOMBI - TDI - NOWE WAŁKI ROZRZĄDU (4040111860) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak z dziećmi to 17 pod most bo na magnolii za dużo aut jeździ to jak dzisiaj z dzieciakami ?
  15. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Piecowo przyciemnia się tylko zewnętrzna stronę. Przepuszczalność od wewnątrz pozostaje taka sama. Gleby nie będzie to nie taczkowoz.
  16. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Wtedy to Ci sierżant każe szyby wymienić chłopie:grin: Oj tam oj tam
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kierwa ale to brzmi.
  18. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Przód robię piecowo aby nie mieć problemu z niebieskimi.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Napisał, że może dowieść jak większa ilość robimy zakup grupowy ?
  20. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Skoda nigdy d*py urywać nie będzie VAG nie dopuści do tego. Po za tym to ma być wozidło rodzinne, a nie d*pą po asfalcie ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- Nie chce Nm podnosić powyżej 350. Może się przekonam później. Żeby to szło trzeba dać powyżej 380 Nm. Ogólnie ten typ tak ma. Przed softem było jeszcze gorzej. Na 200 czekałem wieki Turbo by siadło, ale to nie ta rzeczywistość.
  21. emay odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Nowa felga i przyciemnienie szybek: Dzięki wszystkim za udział w ankiecie Pozdrawiam
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kij tam z felgą. Pytanko bardziej rozchodzi się o inny rozmiar niż jest w homologacji, ale spoko zadałem pytanie w dziale odszkodowań. Zobaczymy może ktoś już miał taki przypadek.
  23. Witam. Ostatnio nachodzi mnie mała sprawa. Chciałem sobie kupić opony które według homologacji producenta auta nie pasują. Rozmiary objęte homologacją: 225/45/17 225/40/18 Znalazłem taki zapis w OWU hestii ( moje aktualne AC ): "31. Wyposażenie podstawowe pojazdu - urządzenia i elementy pojazdu montowane fabrycznie lub przez dilera w warunkach montażu fabrycznego ze względu na przepisy dotyczące zasad homologacji dla danej marki, typu, modelu oraz urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą, instalacje zasilania gazem, obręcze kół ze stopów lekkich, hak holowniczy, klimatyzacja, reflektory halogenowe i ksenonowe;" Według kodeksu drogowego: Kodeks Drogowy nakłada wymóg, aby opony montowane na tej samej osi byly: - tej samej marki - tego samego rozmiaru - tej samej kategorii zastosowania (na przyklad : na autostrady, na warunki śniegowe, terenowe) - tej samej struktury (diagonalne lub radialne) - o tym samym symbolu prędkości (T, H, V, W...) - o tym samym indeksie nośności Pytanie tutaj do Was czy ktoś się spotkał z odmową wypłaty odszkodowania albo zaniżenia z powodu innego rozmiaru opon ?
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pany to jak to wkońcu jest z tymi oponami bo znalazłem coś takiego z hestii: "31. Wyposażenie podstawowe pojazdu - urządzenia i elementy pojazdu montowane fabrycznie lub przez dilera w warunkach montażu fabrycznego ze względu na przepisy dotyczące zasad homologacji dla danej marki, typu, modelu oraz urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą, instalacje zasilania gazem, obręcze kół ze stopów lekkich, hak holowniczy, klimatyzacja, refl ektory halogenowe i ksenonowe;"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.