Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
ta niebieska?
-
Spoty wrocławskie
Jakby ktoś z Waszych znajomych miał S4 B5 w sedanie na sprzedaż to dajcie znać. Dzięki Kiedyś na forum był wątek z polecanymi importerami samochodów z DE zniknęło to jakoś czy ślepy jestem ? ---- Dobra dostałem namiar na Roberta. Także jest temat opanowany.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Dodali skodę do aut
-
Spoty wrocławskie
Pewnie Jarek Cię ważył. Mówił, że był przed chwilą Jetroniku na umówionego softa i gość olał go nie przyjeżdżając:facepalm: Bobik ?
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Nie wyobrażam sobie Ciebie w tych autach
-
Spoty wrocławskie
Nie ma takiej bez dotyk jest spoko jak masz powłokę i mało zabrudzone auto. Jeśli masz błoto i auto nie myte dłuższy czas to trzeba je niestety ale myć dotykowo.. Jak już muszę myć to myję na szybowcowej koło biedronki tam ojciec z synem prowadzą myjnie. Nie używają chemii która zmywa Ci powłoki ochronne...
-
Superb v6
Małe rezanko. Nakładki w alu. Kierownica trójramienna + łopatki F1. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej w LED OSRAM C5W LEDRIVING RETROFIT 6000K. Wpadły H8 LED i postojówki. Foto relacja: Coming/leaving home Coming/leaving home Same dzienne Xenony + postojówki Same postojówki Xenony + postojówki + halogeny
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Szymek gratulacje auta i kolejnego synka tylko nie trąb na mnie jak będę powoli jechał... :grin: Czy dobrze słyszałem, że Audi te co pogoniłeś miało już spotkanie na drodze ? A takie fajne bylo
-
Pranie aut Wrocław
Dobra robota, polecam!
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Ja tam nie widzę różnicy w tych lampach
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Jakie piękne rondle
-
Spoty wrocławskie
Koleś nie jeździ. Kupił nowe auto ma je 6 dni i dopiero 20 km zrobione.
-
Spoty wrocławskie
znajomy sprzedaje a6 może akurat komuś: AUDI A6 AVANT - KOMBI - TDI - NOWE WAŁKI ROZRZĄDU (4040111860) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty wrocławskie
Jak z dziećmi to 17 pod most bo na magnolii za dużo aut jeździ to jak dzisiaj z dzieciakami ?
-
Superb v6
Piecowo przyciemnia się tylko zewnętrzna stronę. Przepuszczalność od wewnątrz pozostaje taka sama. Gleby nie będzie to nie taczkowoz.
-
Superb v6
Wtedy to Ci sierżant każe szyby wymienić chłopie:grin: Oj tam oj tam
-
Spoty wrocławskie
Kierwa ale to brzmi.
-
Superb v6
Przód robię piecowo aby nie mieć problemu z niebieskimi.
-
Spoty wrocławskie
Napisał, że może dowieść jak większa ilość robimy zakup grupowy ?
-
Superb v6
Skoda nigdy d*py urywać nie będzie VAG nie dopuści do tego. Po za tym to ma być wozidło rodzinne, a nie d*pą po asfalcie ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- Nie chce Nm podnosić powyżej 350. Może się przekonam później. Żeby to szło trzeba dać powyżej 380 Nm. Ogólnie ten typ tak ma. Przed softem było jeszcze gorzej. Na 200 czekałem wieki Turbo by siadło, ale to nie ta rzeczywistość.
-
Superb v6
Nowa felga i przyciemnienie szybek: Dzięki wszystkim za udział w ankiecie Pozdrawiam
-
Spoty wrocławskie
Kij tam z felgą. Pytanko bardziej rozchodzi się o inny rozmiar niż jest w homologacji, ale spoko zadałem pytanie w dziale odszkodowań. Zobaczymy może ktoś już miał taki przypadek.
-
Rozmiar opon, a homologacja i odszkodowanie
Witam. Ostatnio nachodzi mnie mała sprawa. Chciałem sobie kupić opony które według homologacji producenta auta nie pasują. Rozmiary objęte homologacją: 225/45/17 225/40/18 Znalazłem taki zapis w OWU hestii ( moje aktualne AC ): "31. Wyposażenie podstawowe pojazdu - urządzenia i elementy pojazdu montowane fabrycznie lub przez dilera w warunkach montażu fabrycznego ze względu na przepisy dotyczące zasad homologacji dla danej marki, typu, modelu oraz urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą, instalacje zasilania gazem, obręcze kół ze stopów lekkich, hak holowniczy, klimatyzacja, reflektory halogenowe i ksenonowe;" Według kodeksu drogowego: Kodeks Drogowy nakłada wymóg, aby opony montowane na tej samej osi byly: - tej samej marki - tego samego rozmiaru - tej samej kategorii zastosowania (na przyklad : na autostrady, na warunki śniegowe, terenowe) - tej samej struktury (diagonalne lub radialne) - o tym samym symbolu prędkości (T, H, V, W...) - o tym samym indeksie nośności Pytanie tutaj do Was czy ktoś się spotkał z odmową wypłaty odszkodowania albo zaniżenia z powodu innego rozmiaru opon ?
-
Spoty wrocławskie
Pany to jak to wkońcu jest z tymi oponami bo znalazłem coś takiego z hestii: "31. Wyposażenie podstawowe pojazdu - urządzenia i elementy pojazdu montowane fabrycznie lub przez dilera w warunkach montażu fabrycznego ze względu na przepisy dotyczące zasad homologacji dla danej marki, typu, modelu oraz urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą, instalacje zasilania gazem, obręcze kół ze stopów lekkich, hak holowniczy, klimatyzacja, refl ektory halogenowe i ksenonowe;"