Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. Nowy to on był trzy lata temu
  2. Jest głośniej Musze pojechać na korektę softu ale to tak we wrześniu jak odpuszczą upały. Auto myje w Detail Garage Goralska http://www.detailgarage.com.pl
  3. Przeprowadzone modyfikacje: - nowe kolektory wydechowe by DIGITUN - wyczyszczenie obu misek olejowych plus nowa uszczelka i silikon - SMIC ALU wymienione na SMIC Wagner + karbonowe prowadnice powietrza Tutaj pięknie owinięte: Tutaj już złożona W miedzy czasie Cars and Coffee: Auto niedługo idzie na SPA.. A na felgach to aż na 3 doszukałem się tych mikropęknięć lakieru... Zobaczymy co z tym zrobimy.
  4. On się nie obraźa o takie pierduty. Po prostu nie ma czasu na odpisywanie po ile banka oleju, a po ile dwie, a może motul a może millers. Postaw się na jego miejscu to zobaczysz, że na takie rzeczy najwięcej się traci czasu. Głowa do góry zadzwoń do RSserwis albo VAG serwis. Tam pan/pani na informacji Ci powiedzą ile części kosztują.
  5. Okazało się ze felga po prostu nie była wystarczająco dogrzana w piecu ( musiała gdzieś bliżej drzwi leżeć ) . Mowi ze jak wyciągasz taka felgę to nic nie widać dopiero po pól roku wychodzi. Poprawia bez problemu.
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Cabrio pojechalo do mechanika. S4 teraz upalam
  7. Mechanik to nie sklep z częściami do auta. Jesteś na forum to sobie napisz zapytanie do dzika czy kogoś kto prowadzi ofertę na forum. Mechanik nie ma czasu na zapytania cenowe o części. A wogole co to za pisanie SMS? Masz konkrety to dzwon. Nikt nie ma czasu pisać sobie wiadomości.
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak tak ma byc ze moje auto bedzie 200 m ode mnie to mnie nie bedzie
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Szukam kogos z Raciborza co lata regularnie do Wrocka ( albo na odwrot ) . Prosze o priv.
  10. Na jednej z felg popękał lakier pod klarem . Mikro pęknięcia na obszarze 3-4 cm. Jutro jadę do Mikara będą patrzeć.
  11. Jeszcze ostatnie szlify i będę przyjeżdżał na spot S4. No chyba ze będzie padać to cabrio.
  12. Temat dalej się kręci: Mała zajawka co będzie niebawem Pełen remont zawieszenia tył ( przód już zrobiłem w marcu 2015 ) Set wahaczy poliuretan tył - street AKmotorsportSet sanki tył poliuretan - AKmotorsportNowe drążki reakcyjne Lemforder Nowe łączniki stabilizatorów Meyle HD Śrubki, nakrętki, podkładki itd. Jeszcze uszczelka miski i uszczelniacz tył z kołnierzem. Dodatkowo Hammerite prosto na rdzę do pomalowania sanek i wahaczy. Podczas montażu nieplanowany wydatek: Takie piękne kwiatki. Szybko udało się domówić nowe i zamontowane: Wkrótce dalsze prace przy projekcie Wiem, że się piaskuje itd. Niestety auto długo nie mogło wisieć na podnośniku.
  13. Kupie 2 opony letnie 17 cali. Moga byc nawet na jeden sezon.
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Poszukuje 2 opony 17 cali letnie. Stan na jeden sezon.
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Goldi
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Bardzka 30 CK-Project. https://www.facebook.com/CK-Project-770283623108308/?fref=ts
  17. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Drogo drogo i jeszcze raz drogo. Trzeba było jechać do malowaniefelg.com na maslicach.
  18. Przód 63 cm tył 64. Jednak w najbliższym czasie podnoszę przód o cm aby był równy z tyłem. Testuje aby polepszyć prowadzenia auta w zakrętach.
  19. Dzięki wszystkim za miłe słowa. S4 ładnie wygląda ale to wszystko niestety kosztuje
  20. Podobno daje gwarancje na 5 lat, no chyba ze przywalisz w krawężnik.
  21. Nie są na sprzedaż.
  22. Felgi odebrane po renowacji. malowaniefelg.com P.H.U. MIKAR Michał Łącki Ul. Stabłowicka 120, Wrocław Tel: 500-401-339 Całkowity koszt z wyważaniem to 450 zł za komplet. Polecam
  23. Kamil z Autosetup przeniosl sie na Bardzka. Wiecej info tutaj https://a4-klub.pl/topic/316863-ck-project-mechanik-wrocław/
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Podoba mi sie nowy wyglad i nowe funkcje.
  25. Tak bywam. Jak nie pada i jest sucho

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.