Treść opublikowana przez emay
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Przod: bez dystansu 235/40/18 felgi 8J 18 cali ET43 Tyl: dystans 10 mm 235/40/18 felgi 8J 18 cali ET43
-
[ALL B6] Podświetlenie włącznika świateł awaryjnych nie gaśnie.
Troche stary kotlet. Ale pamietam co tam bylo nie tak. Mikrostyk drzwi kierowcy nie dzialal. Nawet na fis sie nie wyswietlalo czy drzwi sa otwarte. Porob pradu w wylaczonym aucie bylo ponad 1 A. Wymiana zamka poprawila sprawe.
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Auto jest po modach 458KM/570Nm Update tematu: Styczeń 2017 Listopad 2016 Wrzesień 2016 Czerwiec 2016 Kwiecień 2016
-
Spoty wrocławskie
Ale dalej tam pracuje Sent from my C6603 using Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
Bry Sent from my C6603 using Tapatalk
-
Giełda Dolnośląska
Zadzwoń do niego Andrzej: 602 89 00 68
-
Spoty wrocławskie
Hornet Ci to ogarnie wal do niego PW. Siedzi na L4 nudzi się chłopczyna
-
Giełda Dolnośląska
Sid ma na sportaudi.pl
-
Spoty wrocławskie
Jakieś spoty dzisiaj ?
- Spoty wrocławskie
-
CK-PROJECT Mechanik Wrocław
Ogarniają DPF. Możesz śmiało dzwonić i się umawiać.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Bry, coś się tak uwziął na mnie na sportaudi? Takie dziwne, że szukam zadbanej eski? Nie chciałem pisać już dosłownie, ale eska Kurpia to taki ulep, że szkoda gadać, sami sobie zrobili gównoburze. Zauważyłem, że tam się liczy tylko ilość szalonych kucyków pod maską, a na wygląd to już nikt nie patrzy, bo eska to może wyglądać jak gówno Nie uwziąłem się. Trzeba Ciebie sprowadzić na ziemię. Jeśli chcesz igłę to niestety 40 tyś Ci nie wystarczy. Jak chcesz być pewien auta to jedź do Niemiec i najlepiej kup od niemca. Z prawdziwą historią. Tylko jak sobie zobaczysz po ile naprawdę chodzą zadbane sztuki. A auta kurpia nie znam także się nie wypowiadam.
-
Spoty wrocławskie
Bry Jakiś spot dzisiaj ?
-
Spoty wrocławskie
Nie pada. Będę
-
Spoty wrocławskie
Jutro jakiś spot ? Bo nie wiem czy auto mam pucować
-
Spoty wrocławskie
O kij zapomniałem, że dzisiaj mecz jest o 18. Szczur to na 16 robimy ?
-
Spoty wrocławskie
A czemu na 17? Zawsze w dłuższe dni robiliśmy na 18.
-
Spoty wrocławskie
Pany jutro jakiś spot ?
-
CK-PROJECT Mechanik Wrocław
Tak ale najlepiej zadzwonić do Kamila i zapytać się o szczegóły.
-
Spoty wrocławskie
Zapraszam dzwon 502-191-389
-
Spoty wrocławskie
Jakiś spot dzisiaj czy wszyscy korozja ?
-
Spoty wrocławskie
Goldi a Ty miałeś różowy nick co się stało ?
-
Spoty wrocławskie
Ma podobno dawać z nieba iskrami. Ja odpadam
-
Spoty wrocławskie
Rogowska 9