Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
szczur juz nic. to wpadac po Ciebie czy nie ?
-
Spoty wrocławskie
Pij przyjadę po Ciebie ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- Ma ktoś nagrywarkę i czystą płytę CD-R ?
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj tankujemy dalej ? ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- mozemy u paciuloka przecież tak się wczoraj afiszował
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Jechała do siostry także na A4 ją wyprowadziłem i przy okazji spotkałem tego oto gościa, świeciłem długimi stałem za nim a on nic znacie ?- Spoty wrocławskie
ja dopiero wstałem także jestem rześki ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- jadę matkę wywieść z wro- Spoty wrocławskie
a My wypiliśmy ---------- Post dopisany at 02:37 ---------- Poprzedni post napisany at 02:02 ---------- Dużo za dużo ---------- Post dopisany at 02:43 ---------- Poprzedni post napisany at 02:37 ---------- You cant run from heaven - Zeus- Spoty wrocławskie
Właśnie pijemy w okolicach stadionu... daj namiar do siebie- Spoty wrocławskie
chwila ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- Chopin daj numer komórki do siebie na PW.!- Spoty wrocławskie
Przyjemnie i szybko się z tego pije, fajna sprawa.- Spoty wrocławskie
chopin oj tam oj tam wypijesz dzisiaj z nami, spokojnie nie będziemy walić na umór. ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- To może do jakiejs pizzerii czy cos takiego ? Czy pod chmurka? albo jakis pub ? znam czeski pub na popowicach maja czeskie browce bardzo dobre... ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ---------- A może takie coś ? :polew:- Spoty wrocławskie
Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy. Końcówka to może być alkohol wysterylizuje (...)Największa zaraźliwość występuje jednak pierwszego dnia pojawienia się pęcherzyków, dlatego przyschnięcie wszystkich pęcherzyków uważa się za wystarczające do uznania, że dana osoba nie zaraża.(...)- Spoty wrocławskie
Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny ktoś jeszcze się pisze ?- Spoty wrocławskie
Taki zapierdol mam że tracę poczucie czasu.:-)- Spoty wrocławskie
Jutro wpadasz na niej ?- Spoty wrocławskie
Goldlik dziękuje za wspaniałą robotę szybko i sprawnie Szczuraz mogę Ciebie zabrać w niedziele na spota.- Spoty wrocławskie
Przyszedł komplet do golfa dzisiaj będzie akcja wymiana jak goldlik się zdecyduje- Spoty wrocławskie
Dużo jeździ A4-rek po mieście z ramkami i wlepami .. nie wszyscy się pojawiają na spotach więc nie wiemy kto to To banan z tym slizgajacym sprzeglem co chce hamulce wymieniac zamiast naprawiac sprzeglo- Spoty wrocławskie
A Ty za ile chciałeś pomalować ???????????- Spoty wrocławskie
ztrollowali my aukcje i tyle, mnie dzisiaj nie będzię bo przypomniałem sobie, że syn Horneta ma ospe.- Spoty wrocławskie
ja dzisiaj raczej będę- Spoty wrocławskie
Podobno jutro ma być ten grill, ale czy pogoda dopisze ? Hornet będe miał sprawę do Ciebie na pw.- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Ja ma dosyć. Białej gorączki bym dostał gdybym musiał jeszcze na to patrzeć. Najgosze jest to, że skoda stoi pod chmurką a golf w garażu- Spoty wrocławskie
Ja nie mam czasu na walenie się z tym i kompletowaniem tego, Mogę komuś zapłacić za zrobienie tego, ja nie mam nerwów do takich rzeczy. ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- kto we wro moze takie coś robić ? - Spoty wrocławskie