Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
On jest uszkodzony. Inaczej bym nie kupował nowego telefonu..
-
Spoty wrocławskie
Goldlikowi oraz jego wife trzeba coś sprezentować za udanego spota :banan:
-
Spoty wrocławskie
TO jak robimy z grillem czy bez ? ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- dobra jadę bez grilla.
-
Spoty wrocławskie
To jak robimy do goldika sie zjeżdżamy ? W sumie u niego to lepiej bo pod mm to pały się kręcą. ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- ja też i jest +20 do serii roman_tyk ty wpadniesz kiedyś na spot ? Podobno on jest zajęty ruchańskiem cały dzień i go nie ma we wro :grin:
-
Spoty wrocławskie
Ja mam grilla i w sumie mogę go przywieść. Musiałby ktoś kupić węgiel, podpałkę oraz kiełbachy
-
Spoty wrocławskie
chopin OK wezme
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
szczuraz to jest TDI tam wskazówka tak szybko się nie rusza jak w benzynie- Spoty wrocławskie
Pozycjonowanie drzwi i maski: :grin: http://www.youtube.com/watch?v=2_1FPdUeG9g W Dacii:- Spoty wrocławskie
siemano. Wróciłem do wro i od razu pogoda jest, ale wkurw.- Spoty wrocławskie
Nie nie i jeszcze raz nie.- Spoty wrocławskie
pociemniłem sobie przód: lepiej teraz to wygląda ?- Spoty wrocławskie
ile Ty masz lat.... u nas zawsze jak jest długie weekend to pogoda jest do doopy:decayed: W tamtym roku była lampa po 30 stopni....- Spoty wrocławskie
siemano. wyjechałem sobie z rodzinka na długi weekend a tutaj pier**lony deszcz pada juz drugi dzień- Spoty wrocławskie
ale oczojebny- Spoty wrocławskie
przecież to ja jestem głupole czasami niestety tak trzeba tam parkować, nie ma innej opcji :/ ale od jutra zaczynam z buta chodzić qrczak - nie, to nie ten Na spocie dostaniesz kutasa na szybę Teraz tym bardziej nie przyjedzie na spota- Spoty wrocławskie
gdzie tam pracujesz ? w lidlu ?- Spoty wrocławskie
karnego kutasa mu trzeba za takie parkowanie dać:- Spoty wrocławskie
A ja codziennie widzę A4 B7 czarne DZA01YJ z klubowymi ramkami koło CA- Spoty wrocławskie
Mnie nie będzie w ten weekend, bo jadę do Łodygowic koło Żywca.- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Przyjechał byś na spot pochwalić się....- Spoty wrocławskie
Spoko ---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- chopin to co z tym martini wylac to do zlewu czy bedziesz po to ?- Spoty wrocławskie
i także po Ciebie moge podejchać.- Spoty wrocławskie
Mogę podjechać po Ciebie. Daj tylko znać.- Spoty wrocławskie
Siemano. Dzisiaj pod MM bo widzę, że pogoda dopisuje. - Spoty wrocławskie