Treść opublikowana przez emay
-
Czarny Superb
Chciałem na biało, bo fajnie by się komponowały z czarnym nadwoziem. Jednak zobaczyłem cene tego plastidip to się zgarbiłem i to mocno
-
Polecane opony letnie
Właśnie tym postem przekonałeś mnie do zakupy Vredestein Ultrac Sessanta 225/45R17 94 Y XL
-
Czarny Superb
Wiadomo, że najładniejsze
-
Czarny Superb
Właśnie przyjechały felgi: Czekam jeszcze na oponki no i wiosnę aby to wszystko założyć ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- Why?! Przecież jak powszechnie wiadomo, 18" to najlepszy kompromis Długo się zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że przy tym aucie większe felgi po prostu sobie daruję. Koszt felg/opon, a stan dróg we Wrocławiu.
-
Spoty wrocławskie
Pisz do Vario http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/plastidip-alternatywa-malowania-234780/ Napisałem zobaczymy co miszcz doradzi.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Vario szefie doradź proszę specyfik. Chce zrobić na biało felgi i chciałem zapytać ile to orientacyjnie trzeba kupić tego plastidip aby to pokryło te oto felgi: Poradź proszę ewentualny produkt Dzięki.
-
Czarny Superb
I tak szału nie będzie, bo to tylko 17.
-
Spoty wrocławskie
junior_tdi cały sezon przelatał z plastidipem i pewnie następny też by przelatał jakby nie zmienił koła Ile warstw się tego kładzie ?
-
Spoty wrocławskie
Pany kupiłem fele i Hornet powiedział ze plastidip można by było je na biało ktoś by mi z tym pomógł ? A wogóle jak długo to wytrzyma bo jak dwa mycia auta to ja dziękuje.
- Czarny Superb
-
Spoty wrocławskie
Ja bym nie jechał ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- Sobie wytnij i tak będziesz go usuwał ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- Kolega ma lokal ale w Kępnie.
-
Spoty wrocławskie
Kaju wysłałem PW.
-
Swap 2.0 na 1.8 T
Sprzedaj auto i kup z 1.8 T ja tak zrobiłem
-
Polecane opony letnie
Powiem CI tak te Zline to nowy model. Mam nokiany ale zimowe made in finland, mysle ze lepiej kupic tego roczne, ale te zg2 to w autoswiat 1 miejsce.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
dzisiaj jakaś mongolia czy co ?
-
Polecane opony letnie
Kupuj. Warto. Piękne oponki.
-
Spoty wrocławskie
Ale pier**lisz :polew:
-
Spoty wrocławskie
a już tam kilka lat przesiedziałem Ja się pytam koorwa... Źle Ci tutaj?! Źle bo nikt na spoty nie przyjeżdza qwa!!
-
Spoty wrocławskie
On teraz o wawie myśli
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Oj tam oj tam czekamy na Twoje wykresy z hamowni przed i po
-
Spoty wrocławskie
przejazd po legnickiej panamera vs skodillac obeszła mnie ale nie na tak daleko jak myslalem, trzymałem sie d*py. potem taksiarz w a6 quattro probował ale juz musialem skrecać w braniborska
-
Polecane opony letnie
Opony zazwyczaj są na 6 lat od daty wyprodukowania.
-
Spoty wrocławskie
To od tych anaboli co wpierdalasz jak dziki
-
Polecane opony letnie
Masz jak byk napisane 1610