Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
9 grudnia o 21 na numer 503***506
-
Spoty wrocławskie
ostatnio dzwoniłem pod kom i nie odbierałeś a właśnie byłem na mieście
-
Spoty wrocławskie
Pojechałbym ale jestem mega zmęczony
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj polatałem ale po lekarzach z małym, gorączka mu nie schodzi juz 3 dobe... u nas na 4 dobę zeszła... spokojnie. Ja 4 dobę będzie gorączkował to wtedy latać.... Dziecko z gorączką na mróz ?? nagrzane auto miałeś przynajmniej ? Jest takie coś jak wizyty domowe Dzisiaj zeszła no i wysypka się pojawiła. Spoko auto zawsze mam nagrzane. Na wizyte domową musiałem czekać ostatnio od 6-8 godzin. A jak moja ma sraczkę to ja już nic nie poradze...
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj polatałem ale po lekarzach z małym, gorączka mu nie schodzi juz 3 dobe...
-
Spoty wrocławskie
Na magnolii c**jnia sypia solą. Wczoraj na MM jeździłem
-
Spoty wrocławskie
nie ma zasady u nas była przy zębach Jutro 3 doba mija także się zobaczy jak wyjdzie. A tak apropo snieg nakurwia
-
Spoty wrocławskie
Mnie dzis nie bedzie mały ma trzydniówke...
-
Spoty wrocławskie
Kurde ale off road bedzie
-
Spoty wrocławskie
Jak mnie wk***iają tacy ludzie troche deszczyku, sniegu i k**wa jadą, że 3 auta przez jeden cykl świateł przejedzie....
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Ja niedługo będę wkładał D2S D2S - XENARC OSRAM - COOL BLUE INTENSE - 66240CBI (2812059145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 5000K także sobie porównamy...- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Ja może bym był ale ten napis a4 mnie skutecznie odstrasza- Spoty wrocławskie
Ja tez bede kolo 17:10- Spoty wrocławskie
To nic nie szkodzi, zapraszamy- Spoty wrocławskie
To chociaż na chwile- Spoty wrocławskie
Jak ktos jest wczorajszy to ja moge podejchać po niego- Spoty wrocławskie
ja bede bo podobno kaju ma byc- Olej i kontrolak OilDruck
Po co się pytasz ludzi o pomoc jak i tak robisz swoje ????- Olej i kontrolak OilDruck
Gdzie się takich bzdur naczytałeś/nasłuchałeś? To nie te czasy gdzie się jeździ syrenką. Pamiętaj o tym, że wężyk do turbiny jest cienki i prześwit może być mniejszy w przypadku korzystania z oleju mineralnego.- Spoty wrocławskie
:polew: ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- Co zrobisz, leniwy chłop a może inaczej, nie leniwy, tylko włącza sobie tryb oszczędzania energii Może zrobił bym to sam ale nie mam kompletnie narzędzi.- Spoty wrocławskie
Nie trzeba wyjmować jest dojście od tyłu, ale nie chce nic spartaczyć.- Olej i kontrolak OilDruck
Tak ponieważ ten olej nie jest przypisany do tego silnika i wlewanie go wiąże się z nieprzestrzeganiem twardych zasad. Osobiście zlałbym to i wlał 5w50 5w40, tylko nie castrol. Nie ma sensu płukać go przed wymianą, zalej syntetyk i po 10 tyś zmień.- Spoty wrocławskie
Pomógł by mi ktoś wymienić żarniki oraz zarówki H3 ? - Spoty wrocławskie