Treść opublikowana przez emay
-
Czarny Superb
Chce kupić SOLID 17" 3U0601025E ale ostatnio coś mi nie idzie. Koleś miał dwa komplety i już miałem jechać do Lubina a on dzwoni, że już sprzedał. Ja zawieszenia też nie obniżam, nie chce stracić komfortu.
-
Spoty wrocławskie
Kaju prawidłowo zrobiłeś. Także nie będziesz miał wyrzutów sumienia ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- ja dzisiaj na spocie nie będę popiłem wczoraj i musiałby ktoś mnie zabrać.....
-
Czarny Superb
Z lusterkami jeszcze nic nie robiłem, a chce wymienić na poliftowe z kierunkami. Z listwami nic nie zrobisz, ten chrom to całość, nie da się tego ściągnąć. ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ---------- Myślę, że sobie daruję. Mam gps w telefonie a auto mapy nic w polsce nie przebije. Rodzaj jest chyba tylko jeden droga nie jest jakies 700 zl. automapa to szmelc wole juz gpmape o wiele lepiej prowadzi, kiedys jak ustawialem automate, to za zadne skarby to gowno nie chcialo mnie wywalic na obwodnice krakowska, tylko przez nowa huta....albo jak jechalem do rodziny, kazalo mi jechac prosto, a tam rzeka ..... lub skrecic w prawo i prosto ,a tu cmentarz....od tej pory - nigdy wiecej auto(gowno)mapy do telefonu dostalem gpmape i jest w cholere lepsz,a prowadzi zazwyczaj jak trzeba... a co do auta, to zrob scieme szyb przednich, bo same tylnie wygladaja tragicznie. Właśnie ostatnio dzwoniłem do firmy która ściemniała mi tył i powiedzieli, że tylko 30 % można przyciemnić przód, a fabrycznie szyby już właśnie te 30 % są przyciemnione. Nie wiem czy w przypadku mojej skody też tak jest. Szyby zchęcią bym przyciemnił, ale co jak mnie policja zatrzyma? Powiedzą zlizuj to panie teraz.
-
Spoty wrocławskie
Ja nie mam odpisowanej fury także nie wpadam bo powiedzą, że parch.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- pany dzisiaj zamykam liste na opony jakby co to pisać do 18.
-
Spoty wrocławskie
Jeżeli są zrobione na biały mat to nic z nimi nie rób. Pytanie jaki wzór, bo białe do czarnego to kox Taki jest wzór ---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- wal do Górala Polerowanie, polerka felg - prostowanie, spawanie i lakierowanie widziałem ostatnio bbs`y spod jego ręki i są kox Jutro obadam w jakim stanie będzie ta biel wrzuce na forum foty i obadamy czy polerka czy zostawiamy
-
Spoty wrocławskie
Pany wiecie gdzie we wrocku można zpolerować felgę na lustro ? Mam okazje kupic oryginalne fele do superba, ale są polakierowane na biało
-
Polecane opony zimowe
Według specyfikacji działania ABS na wszystkich osiach musi być ten sam profil, ale jeśli to zlejesz to daj 60 na przód a 65 na tył i nawet to będzie dobrze wygladało ( lekko uniesiony tył )
-
opony wielosezonowe czy typowe zimówki
Ad. 1 wielosezonowe są gorszę na zimę od typowych zimówek, a co wolisz to sobie sam musisz odpowiedzieć. Jak często jeździł będziesz po trasach słabo odśnieżanych, czy trasa w góry itd. Jak na miasto to wielosezonówki wystarczą. Ad. 2. Nie będzie mniejszego prześwitu ponieważ wyższy profil opony na 15 się montuje np. 205/60/R15 205/65/R15.
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Ja czyściłem w nastepujący sposób ( zapożyczone z a6klub ):odłączyłem przewody od nagrzenicy,w ich miejsce podłączyłęm dwa przewody po około 1,5m,podłączyłem po to żeby można było napełnić nagrzewnicę wodą z dodatkiem płynu specjalnego do czyszczenia chłodnic,dodam że wodę wlewalem gorącą z czajnika.10 min i płukalem wodą pod ciśniemiem z kranu,cykl gorąca woda-płyn do czyszczenia chłodnic-płukanie kranuwą powtórzyłem 3razy. Płyn do czyszczenia dostaniesz na stacji benzynowej.
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
To przelewanie w nagrzewnicy można usunąć poprzez wyczyszczenie nagrzewnicy.
-
Spoty wrocławskie
Bardzo dobra firma, maja kilka opcji renowacji lakieru. Polecam FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja pany, podpowie mi ktoś jeszcze jakieś dobre miejsce do polerki etc? lustereczko mi się marzy chyba, że ta dziupla jest ok? Do superba 1200 zł kosztuje renowacja która zajmuje im 3 dni. Jest to z ochroną na ileś tam lat mogę Ci podać namiar do właściciela.
-
Spoty wrocławskie
A u mnie w garażu 16 stopni :grin: też bez skrobania się obeszło :polew:
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ---------- Zna ktoś te auto *Audi a4 Avant rs4 SKÓRA NAVI XENON BOSE 18"* (2701854009) - motoAllegro ?
-
Klekocze przy odpalaniu i po rozgrzaniu 1.8T AVJ
Gratuluje pomysłowości żeby lać 10w do uturbionego auta.:facepalm::facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Bardzo dobra firma, maja kilka opcji renowacji lakieru. Polecam FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja
-
Spoty wrocławskie
Jestem bliżej niż dalej
-
Spoty wrocławskie
ostatnio coś tam wymigał się, że źle się czuł
-
Spoty wrocławskie
W końcu uda Ci się przyjechać po prostu się cieszę.
-
Spoty wrocławskie
O QWA!!!!!!!!! Świętoooooooooooooooo, trzeba zapisać w kalendarzu :grin:
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Przy jeździe 10 tys rocznie to ten gaz zwróciłby mi się po 3 latach. Po za tym z gazem nigdzie za zaparkujesz w podziemnych garażach. Dodatkowo dbać o instalacje, gumy srumy, ważność butli itd. Gaz do kuchenek i koniec tematu:wink:- Spoty wrocławskie
po kiego pchasz ten gaz.:facepalm::facepalm: Już wogóle bagażnika nie będziesz miał- Spoty wrocławskie
ale pocisk:slina::slina: - Spoty wrocławskie