Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
a ma ktoś może felgi stalowe 4x100 ?
-
Jaki mam dobrać czujnik temperatury wody?
Czujniki to tylko oryginalne brać, bo reszta to szrot.
-
Spoty wrocławskie
Straż miejska będzie dzisiaj sprawdzała kierowców na kilku wrocławskich ulicach. Strażników miejskich można się spodziewać na ulicach: * Kamiennej * Pełczyńskiej * Buforowej * Wyścigowej * Sienkiewicza * Stabłowickiej
-
Spoty wrocławskie
Turbo jakieś większe ? :polew::polew::polew::polew: jeszcze będzie więcej palił Mnie stać na to
-
Spoty wrocławskie
Turbo jakieś większe ?
-
Spoty wrocławskie
Ja mam jak potrzebujesz Moge nagrac Ci plytke czy wrzucic gdzies na serwer, albo podjedz z lapkiem to wrzucimy Ci na dysk Poszło na PW user i hasło do serwera.
-
Spoty wrocławskie
rzućcie okiem http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/wroclaw-okazja-tanie-nowe-opony-246077/
-
Spoty wrocławskie
ja w proamie wzialem i 434 bez nw z 504 ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ---------- Chłopaki ma ktoś program ETKA?
-
Czarny Superb
Wkradł się błąd, poprawiłem ---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ---------- Poszło.
-
Spoty wrocławskie
Dlaczego się cieszysz? Wycenili Ci auto pewnie na taką kwotę, że malucha sobie za to nie kupisz...
-
Spoty wrocławskie
To Hornet powiem Ci jedno macie prze..... Ja matke z Elbląga sciągałem
-
Spoty wrocławskie
sam zostanie ?? czy jest babcia ? Babcia na pełen etat zaczyna właśnie od dziś. Przez dwa tygodnie jak byłem na tacierzyńskim uczyła się wachu:naughty:
-
Spoty wrocławskie
Pogadam z żonką i pewnie się skuśimy, ale bankowo będziemy chwilę po 20 bo mały zasypia około 20.
-
Czarny Superb
Nigdy przenigdy gazu nie założę do auta, chyba że to będzie jedyny sposób zasilania auta.
-
Spoty wrocławskie
O której ta pizza ? Może ja z żoną bym się zabrał.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
tak jak pisales bede po 17:20
-
Czarny Superb
Hamownia free. Takie programy były w superbie i seacie w standardzie. Avant/kombi dla mnie to karawany. A GAZ NADAJE SIĘ TYLKO DO KUCHENEK:polew::polew:
-
Czarny Superb
Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. albo mądry Polak po szkodzie :grin: ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- Jeszcze jedną dużą wadą A4 jest to, że to nie jest auto rodzinne bardzo mało miejsca na nogi na tylnej kanapie. Ja wiem jedno jak wróce do Audi to albo A6C6 albo A8D3, nic mniejszego.
-
Spoty wrocławskie
qrak to być po Ciebie czy nie ?
-
Spoty wrocławskie
Gdzie mieszkasz to moge po Ciebie podjechać. ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- Ja będe choćby nawet nikogo nie było
-
Czarny Superb
Może gdybym nie musiał dolewać 800 ml na 1000 km to może bym został przy b6. Ładnie wyglądało ale to była totalna padaczka. Ogólnie jestem mega zrażony do B6.
-
Spoty wrocławskie
Pany Jutro pod MM będzie ktoś ?
-
Czarny Superb
To tam mają hamownie ?? Nowiutka z niemiec na quattro też.
-
Czarny Superb
Politechnika Wrocławska P-13 - Instytut Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn