Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Michał ten koleś co kupil konsole nie odzywa sie
  2. Moim zdaniem to wiadome, że jak się wybiera w góry to koniecznie z zimówkami tam sniegi późno schodza.
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Właśnie odebrałem... i elegancko zrobili Teraz tylko lakier i będzie malina... A wyważali przy mnie i jest ok A tak nawiasem...mają nawet rześką Panią w biurze Gdzie robiłeś i ile skasowali ?
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  5. 4,2 L ->>>>>>>>http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?83133
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    to są ukryte koszty
  7. emay odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Pokaż te S6 to moje marzenie
  8. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ile w łapę dałeś im aby Ciebie dopisali ? :naughty:
  9. To lepiej wyłączyć je i spokój murowany, a nie kolejne koszta.
  10. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A tak na serio to sprawdz wszystkie kierunki, może ktoraś lampka sie poprostu skończyła.
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    trzeba było zostać na spocie :polew:
  12. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  13. a laliście już mobil 1 5w50 full syntetyk?
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Zawór zrobiony już pojechał do domu na nowej przepływce dalej cyrki Muszę mu rypnąć pełne dynamiczne bo powoli tracę cierpliwość do jego silnika Bo niedzielna praca w gówno się obraca wygralismy 3:0 z krakowem:decayed:
  15. Jeżdze aktualnie ( tak zalał poprzedni właściciel ) na 10w40 total poł syntetyk silnik ALT który kocha wysokie temperatury. Byłem u mechaniora i zapytałem jaki olej do tego silnika, on bez zastanowienia Mobli 1 5w50 full syntetyk. Potwierdza teze z dobrego artykułu. Także następna wymiana oleju to bedzie właśnie 5w50.
  16. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    spoko chcialem wziac dla siebie ale obecnie brak kasy i pomyslalem ze napewno ktos z forum kupi bo cena byla mysle ze bardzo fajna milego uzytkowania Kupiłem to tego pirelli 205/55/16 jakby nie przypasowały do mnie wyglądem i mi sie nie spodobały to na zime bede sprzedawał. Założe w środę i na następny spot już w nich przyjadę.
  17. Ja mam geometrie we czwartek to w środe zmienie opony i felgi na letnie:banan:
  18. Po prostu Tobie wycieli katalizator, wstawili strumienice i wyłączli sonde ? Czy rure przelotową dali ? Słyszałem, że strumienica zakłóca cały system wydechowy swoją budową. Podoba mi się ta opcja z allegro, zapytam się w takim razie itor jak to się spisuje. 200 zł to nie tak dużo.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    siema :banan::siema: ja dzisiaj bede na bank
  20. auto kupilem w maju tamtego roku, przejechalem 5k i wszystko już latało. Jak kupowałem auto to było cicho. Wiadomo auto po niemcurach jeździło to spokoj, wpadło do polski i od razu wpiernicz dostało.
  21. Było to wałkowane, tylko ori radia dają Ci wyświetlanie na fisie. Może się myle to niech ktoś mnie poprawi.
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Od jakiej ilości postów można wystawiać rzeczy w dziale sprzedam ? 100 ? Foto radary: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,11361996,Na_tych_ulicach_uwazaj_teraz_na_fotoradary__LISTA_.html
  23. Ja niestety nie miałem tyle szczęścia. Okazało się, że nikt od nowości nie wymieniał wahaczy były LMO i przejechane 193 kkm. Musiałem wymienić wszystko, gumy były sparciałe, a na tuleje na bananach już w połowie gum nie miały. Założyłem Lemforder.
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    U mnie problemów z autem ciąg dalszy..... Ten nieszczęsny check engine powraca - zapchał się katalizator. Wiecie kto we wrocławiu wyłączył by mi drugą sonde lambde bo wywala mi ciągle bład: 16804 - Rząd 1; system katalizatora: za mała skuterczność
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :bry:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.