Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Michał ten koleś co kupil konsole nie odzywa sie
-
[ALL] Zmiana opon
Moim zdaniem to wiadome, że jak się wybiera w góry to koniecznie z zimówkami tam sniegi późno schodza.
-
Spoty wrocławskie
Właśnie odebrałem... i elegancko zrobili Teraz tylko lakier i będzie malina... A wyważali przy mnie i jest ok A tak nawiasem...mają nawet rześką Panią w biurze Gdzie robiłeś i ile skasowali ?
-
Spoty wrocławskie
- Jaki olej silnikowy do Audi?
4,2 L ->>>>>>>>http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?83133- Spoty wrocławskie
to są ukryte koszty- A8 D3 na 20" :)
Pokaż te S6 to moje marzenie- Spoty wrocławskie
Ile w łapę dałeś im aby Ciebie dopisali ? :naughty:- Check engine - katalizator
To lepiej wyłączyć je i spokój murowany, a nie kolejne koszta.- Spoty wrocławskie
A tak na serio to sprawdz wszystkie kierunki, może ktoraś lampka sie poprostu skończyła.- Spoty wrocławskie
trzeba było zostać na spocie :polew:- Spoty wrocławskie
- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
a laliście już mobil 1 5w50 full syntetyk?- Spoty wrocławskie
Zawór zrobiony już pojechał do domu na nowej przepływce dalej cyrki Muszę mu rypnąć pełne dynamiczne bo powoli tracę cierpliwość do jego silnika Bo niedzielna praca w gówno się obraca wygralismy 3:0 z krakowem:decayed:- Dziwny dźwięk między silnikiem a grodzią...
Jeżdze aktualnie ( tak zalał poprzedni właściciel ) na 10w40 total poł syntetyk silnik ALT który kocha wysokie temperatury. Byłem u mechaniora i zapytałem jaki olej do tego silnika, on bez zastanowienia Mobli 1 5w50 full syntetyk. Potwierdza teze z dobrego artykułu. Także następna wymiana oleju to bedzie właśnie 5w50.- Spoty wrocławskie
spoko chcialem wziac dla siebie ale obecnie brak kasy i pomyslalem ze napewno ktos z forum kupi bo cena byla mysle ze bardzo fajna milego uzytkowania Kupiłem to tego pirelli 205/55/16 jakby nie przypasowały do mnie wyglądem i mi sie nie spodobały to na zime bede sprzedawał. Założe w środę i na następny spot już w nich przyjadę.- [ALL] Zmiana opon
Ja mam geometrie we czwartek to w środe zmienie opony i felgi na letnie:banan:- Check engine - katalizator
Po prostu Tobie wycieli katalizator, wstawili strumienice i wyłączli sonde ? Czy rure przelotową dali ? Słyszałem, że strumienica zakłóca cały system wydechowy swoją budową. Podoba mi się ta opcja z allegro, zapytam się w takim razie itor jak to się spisuje. 200 zł to nie tak dużo.- Spoty wrocławskie
siema :banan::siema: ja dzisiaj bede na bank- Lepiej wymienić całe zawieszenie czy poszczególne wahacze ?
auto kupilem w maju tamtego roku, przejechalem 5k i wszystko już latało. Jak kupowałem auto to było cicho. Wiadomo auto po niemcurach jeździło to spokoj, wpadło do polski i od razu wpiernicz dostało.- Jakie radio?
Było to wałkowane, tylko ori radia dają Ci wyświetlanie na fisie. Może się myle to niech ktoś mnie poprawi.- Spoty wrocławskie
Od jakiej ilości postów można wystawiać rzeczy w dziale sprzedam ? 100 ? Foto radary: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,11361996,Na_tych_ulicach_uwazaj_teraz_na_fotoradary__LISTA_.html- Lepiej wymienić całe zawieszenie czy poszczególne wahacze ?
Ja niestety nie miałem tyle szczęścia. Okazało się, że nikt od nowości nie wymieniał wahaczy były LMO i przejechane 193 kkm. Musiałem wymienić wszystko, gumy były sparciałe, a na tuleje na bananach już w połowie gum nie miały. Założyłem Lemforder.- Spoty wrocławskie
U mnie problemów z autem ciąg dalszy..... Ten nieszczęsny check engine powraca - zapchał się katalizator. Wiecie kto we wrocławiu wyłączył by mi drugą sonde lambde bo wywala mi ciągle bład: 16804 - Rząd 1; system katalizatora: za mała skuterczność- Spoty wrocławskie
- Jaki olej silnikowy do Audi?